Locatie Kerkpolder - Delft

Naam Kerkpolder
Telefoon
Straat Kerkpolderweg 1
Postcode 2625 EB
Plaats Delft
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 maa 20:45 d'ELFT H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 10 - 2
23 maa 20:00 d'ELFT H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 5 - 6
23 maa 19:15 d'ELFT H4 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren) 12 - 4
23 maa 18:30 d'ELFT Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 6 - 5
23 maa 17:45 d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) 1 - 4
23 maa 16:30 Wave H1 (Heren) - Sassenheim H1 (Heren) 5 - 7
23 maa 15:45 Wave H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 7 - 7
23 maa 15:00 Wave Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames) 9 - 3
16 maa 20:40 d'ELFT H3 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 3 - 2
16 maa 19:55 d'ELFT H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 7 - 6
16 maa 19:10 d'ELFT H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren) 6 - 6
16 maa 18:25 d'ELFT H7 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H3 (Heren) 8 - 5
16 maa 17:40 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*2 (Jongens-C <15) 4 - 2
16 maa 16:55 d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 9
16 maa 16:15 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) 11 - 2
9 maa 21:30 d'ELFT H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) 16 - 10
9 maa 20:45 d'ELFT H2 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 9 - 5
9 maa 20:00 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 2
9 maa 19:15 d'ELFT Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 16 - 2
9 maa 18:30 d'ELFT Da2 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 5 - 4
9 maa 17:45 d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 6
9 maa 17:00 d'ELFT Da3 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 7 - 1
9 maa 16:15 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 2
2 maa 18:00 Wave H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) 6 - 5
19 feb 21:30 Wave H1 (Heren) - OZV H1 (Heren) 5 - 5
16 feb 20:40 d'ELFT H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 8 - 7
16 feb 19:55 d'ELFT H4 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 6 - 7
16 feb 19:10 d'ELFT H5 (Heren) - DES H1 (Heren) 15 - 3
16 feb 18:25 d'ELFT H6 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 5 - 10
16 feb 17:40 d'ELFT H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 9 - 2
16 feb 16:55 d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) 11 - 3
16 feb 16:15 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 6
9 feb 20:45 d'ELFT H1 (Heren) - Sassenheim H1 (Heren) 7 - 7
9 feb 20:00 d'ELFT H2 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren) 6 - 2
9 feb 19:15 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - SVH BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 8
9 feb 18:30 d'ELFT Da1 (Dames) - AZC Da1 (Dames) 14 - 7
9 feb 17:45 d'ELFT Da2 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames) 5 - 1
9 feb 17:00 d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) 0 - 8
9 feb 16:15 d'ELFT Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames) 0 - 4
2 feb 19:10 d'ELFT H3 (Heren) - SVH H5 (Heren) 11 - 1
2 feb 18:25 d'ELFT H5 (Heren) - AZC H7 (Heren) 9 - 9
2 feb 17:40 d'ELFT H6 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren) 10 - 4
2 feb 16:55 d'ELFT H7 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 9 - 3
2 feb 16:10 d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 0
2 feb 15:30 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - ZDHC EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 13
26 jan 20:30 d'ELFT H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) 17 - 6
26 jan 19:45 d'ELFT H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren) 8 - 2
26 jan 19:00 d'ELFT Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da6 (Dames) 7 - 4
26 jan 18:15 d'ELFT Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 10 - 4
26 jan 17:30 d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 5
26 jan 16:45 d'ELFT Da3 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) 5 - 2
26 jan 16:00 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 12
19 jan 20:55 Wave H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren) 7 - 5
19 jan 20:10 Wave Da1 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 8 - 3
19 jan 19:25 Wave H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 6 - 4
19 jan 18:40 d'ELFT H4 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 10 - 5
19 jan 17:55 d'ELFT H5 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 10 - 1
19 jan 17:10 d'ELFT H6 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 9 - 7
19 jan 16:25 d'ELFT H7 (Heren) - OZV H3 (Heren) 8 - 2
19 jan 15:40 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) 15 - 1
19 jan 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 9 - 0
12 jan 20:00 d'ELFT H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 6 - 5
12 jan 19:00 d'ELFT Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 7 - 6
15 dec 21:30 d'ELFT H2 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 12 - 6
15 dec 20:45 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 4
15 dec 20:00 d'ELFT Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 10 - 5
15 dec 19:15 d'ELFT Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 6 - 8
15 dec 18:30 d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 13
15 dec 17:45 d'ELFT Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) 4 - 9
15 dec 17:00 Wave H2 (Heren) - BZC H3 (Heren) 4 - 3
8 dec 21:10 Wave H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren) 3 - 6
8 dec 20:25 Wave Da1 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames) 6 - 7
8 dec 19:40 d'ELFT H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) 8 - 3
8 dec 18:55 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) 7 - 2
8 dec 18:10 d'ELFT H4 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 7 - 4
8 dec 17:25 d'ELFT H5 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 13 - 2
8 dec 16:40 d'ELFT H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren) 8 - 5
8 dec 16:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 20
2 dec 14:00 d'ELFT Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 7 - 2
1 dec 20:30 d'ELFT H1 (Heren) - OZV H1 (Heren) 10 - 4
1 dec 19:45 d'ELFT H2 (Heren) - ZVL-1886 H7 (Heren) 16 - 4
1 dec 19:00 d'ELFT Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) 7 - 3
1 dec 18:15 d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 9
1 dec 17:30 d'ELFT Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 4 - 4
1 dec 16:45 d'ELFT H6 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) 6 - 3
1 dec 16:00 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) 0 - 8
24 nov 20:45 Wave H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren) 2 - 15
24 nov 20:00 Wave H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 4 - 8
24 nov 19:15 Wave Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 5 - 7
24 nov 18:30 d'ELFT H3 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren) 7 - 5
24 nov 17:45 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet/AZL BJ*1 (Jongens-B <17) 9 - 1
24 nov 17:00 d'ELFT H4 (Heren) - Sassenheim H5 (Heren) 17 - 2
24 nov 16:15 d'ELFT H5 (Heren) - AZL H3 (Heren) 13 - 0
24 nov 15:30 d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 6
17 nov 20:30 d'ELFT H3 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) 2 - 3
17 nov 19:45 d'ELFT H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 5 - 4
17 nov 19:00 d'ELFT H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 8 - 6
17 nov 18:15 d'ELFT H7 (Heren) - SVH H6 (Heren) 6 - 10
17 nov 17:30 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) 6 - 8
17 nov 16:45 d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 11
10 nov 21:15 d'ELFT H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren) 11 - 7
10 nov 20:30 d'ELFT H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 9 - 12
10 nov 19:45 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) 25 - 2
10 nov 19:00 d'ELFT Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames) 10 - 1
10 nov 18:15 d'ELFT Da2 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames) 4 - 12
10 nov 17:30 d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 2
10 nov 16:45 d'ELFT Da3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 3 - 2
10 nov 16:00 d'ELFT H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren) 13 - 2
10 nov 15:15 Wave H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) 7 - 8
10 nov 14:00 Wave H1 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) 7 - 2
3 nov 19:55 d'ELFT H3 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 4 - 3
3 nov 19:10 d'ELFT H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) 14 - 7
3 nov 18:25 d'ELFT H5 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 7 - 4
3 nov 17:40 d'ELFT H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 6 - 12
3 nov 16:55 d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) 10 - 2
3 nov 16:15 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 16
28 okt 15:15 d'ELFT H3 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren) 10 - 6
27 okt 20:45 d'ELFT H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren) 11 - 2
27 okt 19:30 Wave H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 4 - 6
20 okt 19:00 d'ELFT H1 (Heren) - De Kempvis H1 (Heren) 8 - 9
14 okt 14:25 d'ELFT H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 5 - 6
14 okt 13:40 d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 4
14 okt 13:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*2 (Gemengd-E <11) 3 - 3
13 okt 21:00 Wave H1 (Heren) - De Reigers (SG) H1 (Heren) 5 - 6
13 okt 20:15 Wave Da1 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 7 - 5
13 okt 19:30 d'ELFT H3 (Heren) - ZPS H1 (Heren) 5 - 6
13 okt 18:45 d'ELFT H4 (Heren) - 19 - 4
13 okt 18:00 d'ELFT H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 4 - 7
6 okt 19:30 d'ELFT H1 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) 10 - 5
6 okt 18:45 d'ELFT H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren) 7 - 4
6 okt 18:00 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 5
6 okt 17:15 d'ELFT Da1 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) 9 - 3
6 okt 16:30 d'ELFT Da3 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 0 - 8
6 okt 15:45 d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 4
6 okt 15:00 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 8
29 sep 20:45 Wave H1 (Heren) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren) 7 - 7
29 sep 20:00 Wave H2 (Heren) - SVH H4 (Heren) 3 - 9
29 sep 19:15 Wave Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 8 - 3
29 sep 17:45 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 6
29 sep 17:00 d'ELFT H4 (Heren) - Vivax H1 (Heren) 23 - 4
29 sep 16:15 d'ELFT H5 (Heren) - ZVL-1886 H10 (Heren) 3 - 2
29 sep 15:30 d'ELFT H6 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 10 - 5
29 sep 14:45 d'ELFT H7 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 7 - 1
29 sep 14:00 d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 4
22 sep 21:00 d'ELFT H1 (Heren) - Wave H1 (Heren) 6 - 4
22 sep 20:15 d'ELFT H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 9 - 8
22 sep 19:30 d'ELFT Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames) 11 - 3
22 sep 18:45 d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) 2 - 5
22 sep 18:00 d'ELFT Da2 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 5 - 4
22 sep 17:15 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 9
15 sep 20:15 Wave Da1 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 4 - 2
15 sep 19:30 Wave H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 2 - 19
15 sep 18:45 d'ELFT H4 (Heren) - AZL H2 (Heren) 2 - 5