Locatie Sportboulevard - Dordrecht

Naam Sportboulevard
Telefoon 078-7111600
Straat Fanny Blankers-Koenweg 10
Postcode 3318 AX
Plaats Dordrecht
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 nov 19:00 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 12 - 10
11 nov 17:30 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 17
10 nov 21:00 MNC Dordrecht H3 (Heren) - SVH H3 (Heren) 4 - 6
10 nov 19:30 MNC Dordrecht H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 13 - 7
10 nov 18:15 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) 25 - 6
10 nov 17:30 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) 15 - 2
10 nov 17:30 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) 6 - 1
4 nov 18:15 MNC Dordrecht H9 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren) 5 - 5
4 nov 17:30 MNC Dordrecht H8 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 6 - 8
4 nov 16:30 MNC Dordrecht H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren) 8 - 2
4 nov 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 12
3 nov 19:50 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) 10 - 13
3 nov 19:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 7 - 8
3 nov 18:15 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 7
3 nov 17:30 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15) 12 - 3
3 nov 16:45 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) 6 - 1
27 okt 20:30 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren) 5 - 11
27 okt 19:00 MNC Dordrecht H1 (Heren) - VZC H1 (Heren) 22 - 9
27 okt 18:00 MNC Dordrecht H3 (Heren) - ZVVS H2 (Heren) 10 - 6
27 okt 17:00 MNC Dordrecht H5 (Heren) - MNC Dordrecht H4 (Heren) 7 - 4
27 okt 16:00 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 13 - 2
27 okt 15:15 MNC Dordrecht H7 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren) 4 - 2
27 okt 14:30 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 2 - 6
27 okt 13:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 5
27 okt 13:00 MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) 5 - 8
27 okt 13:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) 5 - 2
20 okt 21:20 MNC Dordrecht H4 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren) 16 - 8
20 okt 20:35 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren) 3 - 17
20 okt 19:50 MNC Dordrecht H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 4 - 5
20 okt 18:50 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 12 - 3
20 okt 18:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) 8 - 9
20 okt 17:15 MNC Dordrecht H8 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) 8 - 5
20 okt 16:30 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZPS H1 (Heren) 2 - 10
20 okt 15:45 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - SVH BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 15
20 okt 15:00 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 15 - 3
20 okt 14:15 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) 6 - 3
20 okt 13:30 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) 12 - 0
20 okt 13:30 MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11) 8 - 3
14 okt 17:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 17
13 okt 20:00 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) 11 - 6
13 okt 19:00 MNC Dordrecht H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 14 - 3
13 okt 18:15 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames) 3 - 2
13 okt 17:15 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 9
13 okt 16:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15) 20 - 5
7 okt 19:30 MNC Dordrecht H3 (Heren) - VZV Njord H2 (Heren) 13 - 3
7 okt 18:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) 8 - 14
6 okt 20:30 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) - Schuurman BZC H3 (Heren) 14 - 8
6 okt 19:00 MNC Dordrecht H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren) 10 - 10
30 sep 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 5
29 sep 20:45 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren) 8 - 2
29 sep 19:45 MNC Dordrecht AJ2 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 16
29 sep 19:00 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - ZPS Da1 (Dames) 3 - 1
29 sep 18:15 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet/AZL BJ*1 (Jongens-B <17) 2 - 6
29 sep 17:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 22 - 6
23 sep 20:50 MNC Dordrecht H8 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) 6 - 6
23 sep 20:05 MNC Dordrecht H7 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) 9 - 4
23 sep 19:20 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 4 - 3
23 sep 18:20 MNC Dordrecht H4 (Heren) - WZC (SG) H2 (Heren) 6 - 6
23 sep 17:30 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 8 - 7
23 sep 16:15 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 1 - 30
23 sep 15:00 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) 18 - 0
23 sep 14:15 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/ZeehondDuck CJ*2 (Jongens-C <15) 12 - 2
23 sep 13:30 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG3 (Gemengd-E <11) 16 - 2
23 sep 13:30 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) 5 - 7
22 sep 21:30 MNC Dordrecht H3 (Heren) - De Reigers (SG) H2 (Heren) 11 - 6
22 sep 20:00 MNC Dordrecht H1 (Heren) - Het Y H1 (Heren) 10 - 9
22 sep 18:30 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) - Het Y H2 (ManMeer Cup Heren2) 9 - 9
22 sep 17:15 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames) 9 - 6
16 sep 18:15 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da3 (Dames) 4 - 6
16 sep 17:00 MNC Dordrecht H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren) 17 - 4
16 sep 16:05 MNC Dordrecht H4 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) 3 - 9
16 sep 15:05 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 4
16 sep 14:15 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 4 - 5
16 sep 13:30 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 1
15 sep 21:15 MNC Dordrecht H5 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren) 10 - 2
15 sep 20:30 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) 5 - 3
15 sep 19:45 MNC Dordrecht H9 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren) 5 - 12
15 sep 19:00 MNC Dordrecht H8 (Heren) - DWF H1 (Heren) 12 - 6
15 sep 18:15 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 4 - 4
15 sep 17:30 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 3 - 4
15 sep 16:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 4
15 sep 16:00 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM*1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 6
15 sep 15:15 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 0
15 sep 14:30 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 7
15 sep 14:30 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 18 - 1
15 sep 13:45 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*2 (Gemengd-E <11) 16 - 0
15 sep 13:45 MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) 4 - 2