Locatie Overbosch - 's-gravenhage

Naam Overbosch
Telefoon 070-3474693
Straat Vlaskamp 1-3
Postcode 2592 AA
Plaats 's-gravenhage
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 apr 16:10 DES H1 (Heren) - AZC H7 (Heren) 8 - 6
7 apr 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 2
6 apr 20:40 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 4 - 3
6 apr 19:55 De Reigers (SG) H5 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 5 - 9
6 apr 19:10 Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) - BZ&PC BM1 (Meisjes-B <17) 14 - 5
6 apr 18:30 ZDHC EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 15
6 apr 17:45 ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 14
24 maa 17:10 DES H1 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 4 - 6
24 maa 16:10 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 9
24 maa 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 5
23 maa 20:00 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 3 - 4
23 maa 19:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 15 - 5
23 maa 18:30 Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/OZV BM*1 (Meisjes-B <17) 3 - 8
23 maa 17:45 ZDHC ZDHC/DES DG*2 (Gemengd-D <13) - DSZ DSZ/ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 27
10 maa 16:10 DES H1 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 3 - 6
10 maa 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC NZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 7 - 6
9 maa 19:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren) 8 - 8
9 maa 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames) 8 - 4
9 maa 17:50 ZDHC EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) 13 - 1
10 feb 17:10 DES H1 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 4 - 9
10 feb 16:10 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 11
10 feb 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) 27 - 0
9 feb 20:40 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 7 - 6
9 feb 19:55 De Reigers (SG) H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) 11 - 4
9 feb 19:10 ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 11
9 feb 18:30 ZDHC EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 10 - 6
9 feb 17:45 ZDHC ZDHC/DES DG*2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 22
2 feb 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 3 - 4
2 feb 17:45 Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 3
30 jan 20:00 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 1 - 2
26 jan 18:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 3 - 10
19 jan 19:20 De Reigers (SG) H5 (Heren) - AZL H2 (Heren) 6 - 2
19 jan 18:35 Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) 9 - 4
19 jan 17:50 ZDHC ZDHC/DES DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) 15 - 2
16 dec 17:10 DES H1 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 6 - 5
16 dec 16:10 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 24
16 dec 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) 3 - 13
15 dec 18:30 ZDHC EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) 17 - 2
15 dec 17:45 ZDHC ZDHC/DES DG*2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 3
9 dec 16:30 DES H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 4 - 10
9 dec 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 1 - 23
8 dec 20:45 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 6 - 5
8 dec 20:00 De Reigers (SG) H5 (Heren) - Vivax H1 (Heren) 9 - 1
8 dec 19:15 DSZ DSZ/DES/ZDHC CJ1 (Jongens-C <15) - Vivax Vivax CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 2
8 dec 18:30 ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk Katwijk DG*2 (Gemengd-D <13) 2 - 18
8 dec 17:45 ZDHC ZDHC/DES DG*2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 8
25 nov 17:10 DES H1 (Heren) - ZVL-1886 H10 (Heren) 6 - 10
25 nov 16:10 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 1 - 19
25 nov 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 5
24 nov 21:25 De Reigers (SG) H5 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 7 - 7
24 nov 20:40 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames) 4 - 6
24 nov 19:55 DSZ DSZ/DES/ZDHC CJ1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 3
24 nov 19:10 ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 17
24 nov 18:30 ZDHC EG1 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*2 (Gemengd-E <11) 10 - 6
24 nov 17:45 ZDHC ZDHC/DES DG*2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 0
11 nov 16:30 DES H1 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 5 - 5
11 nov 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 26
10 nov 20:40 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 5 - 3
10 nov 19:55 De Reigers (SG) H5 (Heren) - Sassenheim H5 (Heren) 16 - 6
10 nov 19:10 DSZ DSZ/DES/ZDHC CJ1 (Jongens-C <15) - Sassenheim Sassenheim CJ*1 (Jongens-C <15) 0 - 24
10 nov 18:30 ZDHC EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 23
10 nov 17:45 ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 16
20 okt 18:30 DES H1 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 4 - 2
20 okt 17:45 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 4
7 okt 16:30 DES H1 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 6 - 5
7 okt 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 13
6 okt 21:25 De Reigers (SG) H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren) 5 - 4
6 okt 19:55 DSZ DSZ/DES/ZDHC CJ1 (Jongens-C <15) - AZL CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 13
6 okt 19:10 ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 15
6 okt 18:30 ZDHC EG1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 1
6 okt 17:45 ZDHC ZDHC/DES DG*2 (Gemengd-D <13) - AZL AZL/de Vliet DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 8
30 sep 16:10 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - OZV AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 16
30 sep 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 8
29 sep 20:40 De Reigers (SG) H5 (Heren) - 16 - 1
29 sep 19:55 DSZ DSZ/DES/ZDHC CJ1 (Jongens-C <15) - BZ&PC BZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 18
29 sep 19:10 ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) 0 - 18
29 sep 18:30 ZDHC EG1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 10 - 10
29 sep 17:45 ZDHC ZDHC/DES DG*2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 17
16 sep 17:15 DES H1 (Heren) - AZL H3 (Heren) 4 - 2
16 sep 16:15 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 16
16 sep 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - AZL EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 0