Locatie De Fluit - Leidschendam

Naam De Fluit
Telefoon 070-3209314
Straat Fluitpolderplein 1
Postcode 2262 ED
Plaats Leidschendam
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 maa 19:45 AZL H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 3 - 13
16 maa 19:00 De Vliet (SG) de Vliet/AZL BJ*1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 2
9 maa 19:45 AZL H1 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 4 - 7
9 maa 19:00 AZL H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 7 - 2
16 feb 20:30 AZL H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 4 - 3
16 feb 19:45 AZL CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie CJ*1 (Jongens-C <15) 6 - 3
16 feb 19:00 De Vliet (SG) de Vliet/AZL BJ*1 (Jongens-B <17) - De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 5
9 feb 20:30 AZL H1 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 6 - 2
9 feb 19:45 AZL H2 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren) 9 - 8
9 feb 19:00 AZL EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC NZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 4 - 7
2 feb 20:30 AZL H3 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 0 - 6
2 feb 19:45 AZL CJ1 (Jongens-C <15) - DSZ DSZ/DES/ZDHC CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 4
2 feb 19:00 AZL AZL/de Vliet DG*1 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC/DES DG*2 (Gemengd-D <13) 11 - 5
26 jan 19:45 AZL H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) 9 - 2
26 jan 19:00 AZL EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) 15 - 2
19 jan 20:30 AZL H3 (Heren) - DES H1 (Heren) 3 - 4
19 jan 19:45 AZL CJ1 (Jongens-C <15) - BZ&PC BZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) 8 - 7
19 jan 19:00 AZL AZL/de Vliet DG*1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 8
15 dec 20:30 AZL H1 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 3 - 18
15 dec 19:45 AZL H2 (Heren) - Sassenheim H5 (Heren) 4 - 3
15 dec 19:00 AZL EG1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 26
8 dec 19:45 AZL H3 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 0 - 4
8 dec 19:00 AZL CJ1 (Jongens-C <15) - Sassenheim Sassenheim CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 9
1 dec 21:15 AZL H1 (Heren) - BZC H2 (Heren) 3 - 5
1 dec 20:30 AZL H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren) 9 - 6
30 nov 18:00 AZL EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 10
24 nov 21:15 AZL H1 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 1 - 10
24 nov 20:30 AZL H2 (Heren) - Vivax H1 (Heren) 10 - 3
18 nov 16:00 AZL MINI (Mini polo) - AZL MINI (Mini polo) 0 - 0
17 nov 20:30 AZL H3 (Heren) - AZC H7 (Heren) 1 - 7
17 nov 19:45 AZL CJ1 (Jongens-C <15) - Vivax Vivax CJ*1 (Jongens-C <15) 14 - 2
17 nov 19:00 De Vliet (SG) de Vliet/AZL BJ*1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 3
10 nov 20:25 AZL H1 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 2 - 5
10 nov 19:40 AZL H2 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 7 - 7
10 nov 19:00 AZL EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 21
3 nov 20:25 AZL H3 (Heren) - ZVL-1886 H10 (Heren) 4 - 8
3 nov 19:40 AZL CJ1 (Jongens-C <15) - Alkemade Alkemade CJ*1 (Jongens-C <15) 6 - 10
13 okt 20:30 AZL H3 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 3 - 5
13 okt 19:45 AZL CJ1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 1
13 okt 19:00 AZL AZL/de Vliet DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 18 - 2
6 okt 20:30 AZL H1 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren) 2 - 6
6 okt 19:45 AZL H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 3 - 8
6 okt 19:00 AZL EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) 7 - 10
29 sep 20:30 AZL H3 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 5 - 3
29 sep 19:45 AZL CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 16
29 sep 19:00 AZL AZL/de Vliet DG*1 (Gemengd-D <13) - DSZ DSZ/ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 15
22 sep 20:30 AZL H1 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 9 - 9
22 sep 19:45 AZL H2 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 7 - 10
22 sep 19:00 AZL EG1 (Gemengd-E <11) - DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 12