Locatie Polderbad - Nieuwerkerk ad ijssel

Naam Polderbad
Telefoon
Straat Iersestraat 15
Postcode 2912 TH
Plaats Nieuwerkerk ad ijssel
DatumTijdWedstrijd
3 okt 16:00 ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)
3 okt 16:40 ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH/Rotterdam CJ 1 (Jongens-C <15)
3 okt 17:25 ZPV Barracuda H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren)
3 okt 18:10 ZPV Barracuda H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)
3 okt 18:55 ZPV Barracuda H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)
3 okt 19:40 ZPV Barracuda H3 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)
10 okt 16:00 ZPV Barracuda DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
10 okt 16:45 ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)
10 okt 17:30 ZPV Barracuda BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo/WZK BM*2 (Meisjes-B <17)
10 okt 18:15 ZPV Barracuda Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames)
10 okt 19:00 ZPV Barracuda H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)
10 okt 19:45 ZPV Barracuda H4 (Heren) - AZC H6 (Heren)
24 okt 16:00 ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)
24 okt 16:45 ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)
24 okt 17:25 ZPV Barracuda H2 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)
24 okt 18:10 ZPV Barracuda H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)
24 okt 18:55 ZPV Barracuda H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)
24 okt 19:40 ZPV Barracuda H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)
31 okt 16:00 ZPV Barracuda DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13)
31 okt 16:45 ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
31 okt 17:30 ZPV Barracuda BM1 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) WZC BM*1 (Meisjes-B <17)
31 okt 18:15 ZPV Barracuda Da2 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)
31 okt 19:00 ZPV Barracuda Da1 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)
31 okt 19:45 ZPV Barracuda H6 (Heren) - BZC H5 (Heren)
31 okt 20:30 ZPV Barracuda H4 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)
7 nov 16:00 ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
7 nov 16:40 ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
7 nov 17:25 ZPV Barracuda H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)
7 nov 18:10 ZPV Barracuda H4 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren)
14 nov 16:00 ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
14 nov 16:45 ZPV Barracuda BM1 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
14 nov 17:30 ZPV Barracuda Da2 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames)
14 nov 18:15 ZPV Barracuda Da1 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)
14 nov 19:00 ZPV Barracuda H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)
14 nov 19:45 ZPV Barracuda H1 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)
14 nov 20:30 ZPV Barracuda H6 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren)
14 nov 21:15 ZPV Barracuda H3 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)
21 nov 15:00 ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11)
21 nov 15:40 ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15) - BZC CJ1 (Jongens-C <15)
21 nov 16:25 ZPV Barracuda H4 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)
28 nov 14:15 ZPV Barracuda DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)
28 nov 15:00 ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)
28 nov 15:45 ZPV Barracuda BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo/WZK BM*2 (Meisjes-B <17)
28 nov 16:30 ZPV Barracuda Da2 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)
28 nov 17:15 ZPV Barracuda Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)
28 nov 18:00 ZPV Barracuda H2 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)
28 nov 18:45 ZPV Barracuda H1 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)
28 nov 19:30 ZPV Barracuda H5 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)
28 nov 20:15 ZPV Barracuda H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren)
28 nov 21:00 ZPV Barracuda H6 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)
12 dec 16:00 ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ1 (Jongens-C <15)
12 dec 16:45 ZPV Barracuda H2 (Heren) - ZPS H1 (Heren)
12 dec 17:30 ZPV Barracuda H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
12 dec 18:15 ZPV Barracuda H3 (Heren) - OZV H2 (Heren)
9 jan 16:00 ZPV Barracuda DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk Katwijk DG*2 (Gemengd-D <13)
9 jan 16:45 ZPV Barracuda BM1 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) WZC BM*1 (Meisjes-B <17)
9 jan 17:30 ZPV Barracuda Da2 (Dames) - BZ&PC BZ&PC/AZC Da5 (Dames)
9 jan 18:15 ZPV Barracuda Da1 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)
9 jan 19:00 ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
9 jan 19:45 ZPV Barracuda H6 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)
16 jan 16:00 ZPV Barracuda BM1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
16 jan 16:45 ZPV Barracuda Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)
16 jan 17:30 ZPV Barracuda Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)
16 jan 18:15 ZPV Barracuda DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 19:00 ZPV Barracuda H6 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)
16 jan 19:45 ZPV Barracuda H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)
23 jan 16:00 ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)
23 jan 16:40 ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)
23 jan 17:25 ZPV Barracuda H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)
23 jan 18:10 ZPV Barracuda H1 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)
23 jan 18:55 ZPV Barracuda H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)
30 jan 16:30 ZPV Barracuda DG1 (Gemengd-D <13) - Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13)
30 jan 17:15 ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
30 jan 18:00 ZPV Barracuda BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)
30 jan 18:45 ZPV Barracuda Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames)
30 jan 19:30 ZPV Barracuda Da1 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)
30 jan 20:15 ZPV Barracuda H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)
6 feb 16:00 ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG2 (Gemengd-E <11)
6 feb 16:40 ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15)
6 feb 17:25 ZPV Barracuda H5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)
6 feb 18:10 ZPV Barracuda H2 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)
6 feb 18:55 ZPV Barracuda H1 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)
6 feb 19:40 ZPV Barracuda H3 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)
13 feb 16:00 ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)
13 feb 16:45 ZPV Barracuda BM1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
13 feb 17:30 ZPV Barracuda Da2 (Dames) - ZPS Da2 (Dames)
13 feb 18:15 ZPV Barracuda Da1 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)
13 feb 19:00 ZPV Barracuda H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)
13 feb 19:45 ZPV Barracuda H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)
13 feb 20:30 ZPV Barracuda H1 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)
6 maa 16:00 ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11)
6 maa 16:40 ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)
6 maa 17:25 ZPV Barracuda H5 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)
6 maa 18:10 ZPV Barracuda H4 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)
13 maa 16:00 ZPV Barracuda Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames)
13 maa 16:45 ZPV Barracuda Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
13 maa 17:30 ZPV Barracuda DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13)
13 maa 18:15 ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)
13 maa 19:00 ZPV Barracuda H2 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)
13 maa 19:45 ZPV Barracuda H5 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)
20 maa 16:00 ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)
20 maa 16:45 ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11)
20 maa 17:25 ZPV Barracuda H4 (Heren) - De Plas H2 (Heren)
27 maa 16:00 ZPV Barracuda DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13)
27 maa 16:45 ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15) - Wiekslag CJ1 (Jongens-C <15)
27 maa 17:30 ZPV Barracuda H4 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)
10 apr 16:00 ZPV Barracuda Da2 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)
10 apr 16:45 ZPV Barracuda Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)
10 apr 17:30 ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17)
10 apr 18:15 ZPV Barracuda H6 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)
10 apr 19:00 ZPV Barracuda H3 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)
10 apr 19:45 ZPV Barracuda H5 (Heren) - ZVS H2 (Heren)
10 apr 20:30 ZPV Barracuda H1 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)
10 apr 21:15 ZPV Barracuda H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)
17 apr 16:00 ZPV Barracuda DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
17 apr 16:45 ZPV Barracuda BM1 (Meisjes-B <17) - Alkemade BM1 (Meisjes-B <17)
17 apr 17:30 ZPV Barracuda Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da2 (Dames)
17 apr 18:15 ZPV Barracuda Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)
17 apr 19:00 ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17)
17 apr 19:45 ZPV Barracuda H6 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)
24 apr 16:00 ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)
24 apr 16:40 ZPV Barracuda H5 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)
24 apr 17:25 ZPV Barracuda H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)
24 apr 18:10 ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)
24 apr 18:55 ZPV Barracuda H2 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)
24 apr 19:40 ZPV Barracuda H1 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.