Locatie De Wel - Nieuwkoop

Naam De Wel
Telefoon 0172-571820
Straat Julianalaan 1A
Postcode 2421 CV
Plaats Nieuwkoop
DatumTijdWedstrijd
31 okt 16:45 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)
31 okt 17:30 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ2 (Jongens-B <17)
31 okt 18:15 De Plas H3 (Heren) - Vivax H1 (Heren)
31 okt 19:00 De Plas H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)
31 okt 19:45 De Plas H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)
31 okt 20:30 De Plas H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))
7 nov 16:45 De Plas H5 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)
14 nov 16:45 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
14 nov 17:30 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17)
14 nov 18:15 De Plas H3 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)
14 nov 19:00 De Plas H4 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)
14 nov 19:45 De Plas H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)
14 nov 20:30 De Plas H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))
21 nov 16:45 De Plas H5 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)
28 nov 16:45 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 17:30 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17)
28 nov 18:15 De Plas H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)
28 nov 19:00 De Plas Da1 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)
28 nov 19:45 De Plas H4 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)
28 nov 20:30 De Plas H2 (Heren) - ZPV Barracuda H4 (Heren)
28 nov 21:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))
12 dec 16:45 De Plas H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)
12 dec 17:30 De Plas H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)
9 jan 16:45 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13)
9 jan 17:30 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Aquadraat (SG) Aquadraat BJ*1 (Jongens-B <17)
9 jan 18:15 De Plas Da1 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)
9 jan 19:00 De Plas H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)
9 jan 19:45 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))
16 jan 16:45 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
16 jan 17:30 De Plas Da1 (Dames) - d'ELFT Da4 (Dames)
16 jan 18:15 De Plas H3 (Heren) - AZL H1 (Heren)
16 jan 19:00 De Plas H4 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)
16 jan 19:45 De Plas H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))
16 jan 20:50 De Plas H2 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)
23 jan 16:45 De Plas H5 (Heren) - OZV H3 (Heren)
30 jan 16:45 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - DES DES DG*1 (Gemengd-D <13)
30 jan 17:30 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17)
30 jan 18:15 De Plas Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)
30 jan 19:00 De Plas H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren)
30 jan 19:45 De Plas H4 (Heren) - DES H1 (Heren)
30 jan 20:30 De Plas H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))
6 feb 16:45 De Plas H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)
13 feb 16:45 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*1 (Gemengd-D <13)
13 feb 17:30 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17)
13 feb 18:15 De Plas Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)
13 feb 19:00 De Plas H3 (Heren) - AZC H7 (Heren)
13 feb 19:45 De Plas H2 (Heren) - AZC H6 (Heren)
27 feb 16:45 De Plas H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))
6 maa 16:45 De Plas H5 (Heren) - AZL H3 (Heren)
13 maa 16:45 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)
13 maa 17:30 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - AZC BJ2 (Jongens-B <17)
13 maa 18:15 De Plas Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)
13 maa 19:00 De Plas H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)
13 maa 19:45 De Plas H4 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren)
13 maa 20:30 De Plas H2 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)
13 maa 21:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))
20 maa 16:45 De Plas H5 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)
27 maa 16:45 De Plas H5 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren)
10 apr 16:45 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13)
10 apr 17:30 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
10 apr 18:15 De Plas Da1 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)
10 apr 19:00 De Plas H3 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)
10 apr 19:45 De Plas H4 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)
10 apr 20:30 De Plas H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)
10 apr 21:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))
17 apr 16:45 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - AZL DG1 (Gemengd-D <13)
17 apr 17:30 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17)
17 apr 18:15 De Plas Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames)
17 apr 19:00 De Plas H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)
17 apr 19:45 De Plas H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))
24 apr 16:45 De Plas H3 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren)
24 apr 17:30 De Plas H2 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren)