Locatie Sportcomplex de Wilgenring - Rotterdam

Naam Sportcomplex de Wilgenring
Telefoon
Straat Melanchtonweg 70
Postcode 3052 KV
Plaats Rotterdam
DatumTijdWedstrijd
30 maa 14:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
30 maa 14:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*2 (Gemengd-E <11)
30 maa 15:35 SVH H5 (Heren) - ZPS H1 (Heren)
30 maa 16:20 SVH SVH CJ*2 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15)
30 maa 17:05 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 (Jongens-C <15)
30 maa 17:50 SVH Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)
30 maa 18:40 SVH H2 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren)
30 maa 20:00 SVH H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren)
30 maa 21:30 SVH H3 (Heren) - De Reigers (SG) H2 (Heren)
31 maa 15:00 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)
31 maa 15:45 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
31 maa 16:30 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)
6 apr 14:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)
6 apr 14:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11)
6 apr 15:35 SVH Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames)
6 apr 16:20 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17)
6 apr 17:05 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet/AZL BJ*1 (Jongens-B <17)
6 apr 17:50 SVH Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)
6 apr 19:00 SVH H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)
6 apr 20:15 SVH H2 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2)
13 apr 14:15 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*3 (Gemengd-D <13)
13 apr 15:00 SVH H6 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)
13 apr 15:45 SVH H5 (Heren) - ZVS H1 (Heren)
13 apr 16:30 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15)
13 apr 17:15 SVH SVH CJ*2 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15)
13 apr 18:00 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
13 apr 19:00 SVH H3 (Heren) - VZV Njord H2 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 maa 19:00 SVH Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da2 (Dames) 8 - 1
23 maa 18:15 SVH H6 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren) 9 - 6
23 maa 17:30 SVH H5 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren) 5 - 8
23 maa 16:30 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) 2 - 17
23 maa 15:45 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) 13 - 7
23 maa 15:00 SVH SVH CJ*2 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) 1 - 22
23 maa 14:15 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 4
16 maa 20:40 SVH H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) 11 - 12
16 maa 19:15 SVH H3 (Heren) - MNC Dordrecht H3 (Heren) 4 - 8
16 maa 18:00 SVH H2 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren) 22 - 8
16 maa 17:10 SVH Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 2 - 5
16 maa 16:25 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 4
16 maa 15:40 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 16
16 maa 14:55 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 1
16 maa 14:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 14
9 maa 16:45 SVH H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 14 - 3
9 maa 15:45 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 17
9 maa 15:00 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 7
9 maa 14:15 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) 1 - 2
23 feb 17:30 SVH H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren) 8 - 16
23 feb 16:00 SVH H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) 14 - 2
23 feb 15:00 SVH H3 (Heren) - Arethusa H2 (Heren) 11 - 3
16 feb 15:45 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) 2 - 11
16 feb 14:55 SVH Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 3 - 5
16 feb 14:15 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) 3 - 10
9 feb 21:15 SVH H3 (Heren) - UZSC H3 (Heren) 4 - 7
9 feb 20:30 SVH H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) 6 - 7
9 feb 19:45 SVH H5 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 5 - 11
9 feb 19:00 SVH H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren) 11 - 5
9 feb 18:15 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) 7 - 5
9 feb 17:30 SVH SVH CJ*2 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 10
9 feb 16:30 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 5
9 feb 15:45 SVH Da2 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames) 17 - 3
9 feb 15:00 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) 5 - 9
9 feb 14:15 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) 14 - 3
2 feb 19:30 SVH H2 (Heren) - Het Y H2 (ManMeer Cup Heren2) 10 - 7
2 feb 18:15 SVH H1 (Heren) - AZC H1 (Heren) 8 - 14
2 feb 17:10 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 7
2 feb 16:25 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 3
2 feb 15:35 SVH Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 2 - 9
2 feb 14:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 9
2 feb 14:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG3 (Gemengd-E <11) 15 - 0
26 jan 19:00 SVH H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) 4 - 6
26 jan 18:15 SVH H4 (Heren) - Wave H2 (Heren) 8 - 4
26 jan 17:30 SVH H6 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H3 (Heren) 5 - 8
26 jan 16:45 SVH SVH CJ*2 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 15
26 jan 15:45 SVH H3 (Heren) - ZVVS H2 (Heren) 5 - 5
26 jan 15:00 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) 17 - 1
26 jan 14:15 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 11
19 jan 20:00 SVH H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren) 12 - 12
19 jan 18:45 SVH H2 (Heren) - ZVL-1886 H3 (Heren) 10 - 9
19 jan 16:25 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 4
19 jan 15:35 SVH Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) 8 - 6
19 jan 14:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 7
19 jan 14:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) 10 - 3
15 dec 20:50 SVH H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 8 - 10
15 dec 19:45 SVH Da2 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames) 12 - 3
15 dec 19:00 SVH H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 5 - 3
15 dec 18:15 SVH H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) 2 - 5
15 dec 17:30 SVH H4 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 6 - 10
15 dec 16:30 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 6
15 dec 15:45 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 1
15 dec 15:00 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 10 - 4
15 dec 14:15 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 23
8 dec 20:15 SVH H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren) 9 - 12
8 dec 18:40 SVH H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren) 9 - 7
8 dec 17:50 SVH Da1 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames) 4 - 10
8 dec 17:05 SVH Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames) 13 - 0
8 dec 16:20 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-B <17) 10 - 3
8 dec 15:35 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) 1 - 8
8 dec 14:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) 6 - 7
8 dec 14:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 0
1 dec 19:45 SVH H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) 5 - 6
1 dec 19:00 SVH H4 (Heren) - BZC H3 (Heren) 18 - 4
1 dec 18:15 SVH H5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 7 - 9
1 dec 17:30 SVH H6 (Heren) - OZV H3 (Heren) 12 - 5
1 dec 16:30 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ2 (Jongens-A <19) 10 - 5
1 dec 15:45 SVH SVH CJ*2 (Jongens-C <15) - OZV OZV CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 10
1 dec 15:00 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) de Linge/PCG(SG) CJ*1 (Jongens-C <15) 11 - 3
1 dec 14:15 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS/Numansdorp DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 6
24 nov 15:00 SVH H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 13 - 8
24 nov 14:15 SVH Da2 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames) 11 - 3
17 nov 20:55 SVH H3 (Heren) - ZVL-1886 H4 (Heren) 7 - 10
17 nov 19:40 SVH H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) 28 - 0
17 nov 18:50 SVH Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 4 - 4
17 nov 17:05 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 3
17 nov 16:20 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 12
17 nov 15:35 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - ZPS DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 3
17 nov 14:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) 0 - 11
17 nov 14:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) 6 - 2
16 nov 19:30 SVH H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren) 6 - 17
10 nov 18:15 SVH H4 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren) 12 - 5
10 nov 17:30 SVH H5 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren) 7 - 7
10 nov 16:45 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 7
10 nov 15:45 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 13 - 0
10 nov 15:00 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 7
10 nov 14:15 SVH SVH CJ*2 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 9
3 nov 19:00 SVH H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren) 10 - 13
3 nov 17:25 SVH H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren) 8 - 3
3 nov 16:25 SVH H3 (Heren) - DZT'62 H2 (Heren) 11 - 5
3 nov 15:35 SVH Da1 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 6 - 9
3 nov 14:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) 3 - 4
3 nov 14:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) 15 - 0
13 okt 18:15 SVH H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 11 - 12
13 okt 17:00 SVH H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren) 7 - 9
13 okt 15:45 SVH Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 6 - 4
13 okt 15:00 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 4
13 okt 14:15 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 9
6 okt 21:30 SVH H4 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren) 8 - 4
6 okt 20:45 SVH H5 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 0 - 9
6 okt 20:00 SVH H6 (Heren) - NZ&PC H3 (Heren) 8 - 4
6 okt 19:00 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - 8 - 1
6 okt 18:00 SVH H3 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren) 5 - 14
6 okt 17:15 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/ZeehondDuck CJ*2 (Jongens-C <15) 8 - 3
6 okt 16:30 SVH Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 6 - 4
6 okt 15:45 SVH SVH CJ*2 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15) 1 - 28
6 okt 15:00 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 23
6 okt 14:15 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) 11 - 4
29 sep 18:05 SVH H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren) 9 - 12
29 sep 16:35 SVH H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren) 9 - 7
29 sep 15:45 SVH Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 5 - 3
29 sep 15:00 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 1
29 sep 14:15 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 2 - 7
22 sep 21:15 SVH H3 (Heren) - AZC H3 (ManMeer Cup Heren2) 7 - 12
22 sep 20:30 SVH Da2 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames) 13 - 0
22 sep 19:45 SVH H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 12 - 6
22 sep 19:00 SVH H5 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 5 - 3
22 sep 18:15 SVH SVH CJ*2 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) 0 - 35
22 sep 17:30 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) 16 - 1
22 sep 16:45 SVH H6 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 11 - 2
22 sep 15:45 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 16
22 sep 15:00 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 12
22 sep 14:15 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 9
15 sep 15:15 SVH H2 (Heren) - De Reigers (SG) H2 (Heren) 17 - 4