Locatie Sportfondsenbad Rdam-Noord - Rotterdam

Naam Sportfondsenbad Rdam-Noord
Telefoon 010-4662580
Straat Van Maanenstraat 8
Postcode 3038 CZ
Plaats Rotterdam
DatumTijdWedstrijd
22 sep 15:15 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames) - EZC Da1 (Dames (Bond))
28 sep 13:30 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)
28 sep 14:10 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11)
28 sep 14:50 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)
28 sep 15:35 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15)
28 sep 16:20 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17)
28 sep 17:05 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17)
28 sep 17:50 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZVS H1 (Heren)
28 sep 18:35 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - SVH H6 (Heren)
28 sep 19:20 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - SVH H5 (Heren)
5 okt 16:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)
5 okt 17:15 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)
5 okt 18:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)
5 okt 18:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)
5 okt 19:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)
12 okt 17:00 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)
12 okt 17:40 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
12 okt 18:25 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)
12 okt 19:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - DWF H2 (Heren)
12 okt 19:55 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - BZC H4 (Heren)
12 okt 20:40 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)
12 okt 21:25 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))
19 okt 13:30 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)
19 okt 14:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames)
19 okt 15:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - Wave H2 (Heren)
26 okt 13:30 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)
26 okt 14:15 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))
2 nov 13:30 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)
2 nov 14:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13)
2 nov 14:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)
2 nov 15:40 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15)
2 nov 16:25 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)
2 nov 17:10 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)
2 nov 17:55 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)
2 nov 18:40 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)
9 nov 13:30 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)
9 nov 14:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)
9 nov 15:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - BZC H5 (Heren)
9 nov 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)
9 nov 16:30 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames)
9 nov 17:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)
9 nov 18:00 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)
9 nov 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))
16 nov 13:30 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)
16 nov 14:10 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)
16 nov 14:50 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
16 nov 15:35 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)
16 nov 16:20 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17)
16 nov 17:05 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)
16 nov 17:50 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZPS H1 (Heren)
16 nov 18:35 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)
16 nov 19:20 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren)
23 nov 13:30 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)
23 nov 14:10 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)
23 nov 14:50 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)
23 nov 15:35 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17)
23 nov 16:20 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15)
23 nov 17:05 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland BJ*1 (Jongens-B <17)
23 nov 17:50 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren)
23 nov 18:35 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)
30 nov 13:30 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames)
30 nov 14:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)
30 nov 15:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren)
30 nov 15:45 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17)
30 nov 16:30 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)
30 nov 17:15 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)
30 nov 18:00 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)
30 nov 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))
7 dec 13:30 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
7 dec 14:10 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)
7 dec 14:50 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)
7 dec 15:35 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)
7 dec 16:20 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - DWF H1 (Heren)
7 dec 17:05 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)
7 dec 17:50 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)
14 dec 17:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 18:00 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
14 dec 18:45 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)
14 dec 19:30 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))
14 dec 20:25 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)
14 dec 21:10 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)
11 jan 15:00 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)
11 jan 15:45 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames)
11 jan 16:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren)
11 jan 17:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)
11 jan 18:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)
11 jan 18:45 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)
11 jan 19:30 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da2 (Dames (Bond))
11 jan 20:25 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)
18 jan 13:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)
18 jan 14:40 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)
18 jan 15:25 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)
18 jan 16:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)
18 jan 16:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - ZVS H2 (Heren)
18 jan 17:40 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - AZC Da1 (Dames)
18 jan 18:25 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)
18 jan 19:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)
18 jan 19:55 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)
25 jan 13:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 14:40 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 15:25 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)
25 jan 16:10 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)
25 jan 16:55 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))
25 jan 17:50 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)
25 jan 18:35 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17)
25 jan 19:20 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)
25 jan 20:05 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)
25 jan 20:50 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)
1 feb 17:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)
1 feb 18:15 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames)
1 feb 19:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)
1 feb 19:45 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)
8 feb 17:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)
8 feb 18:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames)
8 feb 19:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)
8 feb 19:45 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)
8 feb 20:30 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)
8 feb 21:15 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))
9 feb 18:30 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - SVH Da2 (Dames)
9 feb 19:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)
9 feb 20:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)
15 feb 13:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
15 feb 14:40 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)
15 feb 15:25 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)
15 feb 16:10 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17)
29 feb 13:30 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames) - BZC Da1 (Dames (Bond))
7 maa 13:55 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)
7 maa 14:35 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)
7 maa 15:20 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)
7 maa 16:05 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15)
7 maa 16:50 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17)
7 maa 17:35 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)
7 maa 18:20 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)
7 maa 19:05 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)
14 maa 16:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)
14 maa 16:45 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)
14 maa 17:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren)
14 maa 18:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)
14 maa 19:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)
14 maa 19:45 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - SVH H4 (Heren)
14 maa 20:30 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)
21 maa 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - BZC Da2 (Dames)
21 maa 14:15 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)
21 maa 15:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)
21 maa 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
21 maa 16:30 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)
21 maa 17:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)
21 maa 18:00 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)
21 maa 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames) - De Ham Da2 (Dames (Bond))
4 apr 13:55 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)
4 apr 14:35 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13)
4 apr 15:20 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)
4 apr 16:05 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)
4 apr 16:50 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17)
4 apr 17:35 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)
4 apr 18:20 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZPS H2 (Heren)
18 apr 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)
18 apr 14:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)
18 apr 15:00 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)
18 apr 15:45 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)
18 apr 16:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren)
18 apr 17:15 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)
18 apr 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))