Locatie Wasbeek - Sassenheim

Naam Wasbeek
Telefoon 0252-215594
Straat Van Alkemadelaan 12
Postcode 2171 DH
Plaats Sassenheim
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 maa 18:15 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 15 - 12
8 maa 17:30 Sassenheim H3 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 12 - 4
8 maa 16:45 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) 10 - 3
8 maa 16:00 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
7 maa 21:25 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) 7 - 8
7 maa 20:40 Sassenheim H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 5 - 4
7 maa 19:55 Sassenheim H4 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 10 - 8
7 maa 19:10 Sassenheim Da2 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames) 10 - 0
7 maa 18:25 Sassenheim Da3 (Dames) - SVH Da2 (Dames) 4 - 7
7 maa 17:40 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 5
7 maa 17:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) 4 - 11
16 feb 18:15 Sassenheim H3 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 3 - 7
16 feb 17:30 Sassenheim H4 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren) 8 - 12
16 feb 16:45 Sassenheim Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 15 - 2
16 feb 16:00 Sassenheim Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 3 - 10
15 feb 20:40 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond)) 14 - 6
15 feb 19:55 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel AJ1 (Jongens-B <17) 6 - 4
15 feb 19:10 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) 8 - 14
15 feb 18:25 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC NZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 14 - 2
15 feb 17:40 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 11
15 feb 17:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 2
2 feb 19:45 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) 8 - 8
2 feb 19:00 Sassenheim Da3 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames) 8 - 15
2 feb 18:15 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) 7 - 3
2 feb 17:30 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 25
2 feb 16:45 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) 13 - 2
2 feb 16:00 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC/DES/DSZ DG*2 (Gemengd-D <13) 17 - 4
1 feb 21:25 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) 14 - 11
1 feb 20:40 Sassenheim H2 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 11 - 9
1 feb 19:55 Sassenheim H3 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 9 - 3
1 feb 19:10 Sassenheim H4 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 13 - 2
1 feb 18:25 Sassenheim Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 7 - 8
1 feb 17:40 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 15
1 feb 17:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - ZDHC ZDHC/DES/DSZ EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 5
18 jan 17:00 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) 5 - 9
12 jan 19:00 Sassenheim H2 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 12 - 6
12 jan 18:15 Sassenheim H3 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren) 6 - 9
12 jan 17:30 Sassenheim H4 (Heren) - Vivax H1 (Heren) 7 - 6
12 jan 16:45 Sassenheim Da2 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 11 - 4
12 jan 16:00 Sassenheim Da3 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 3 - 4
11 jan 20:10 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
11 jan 19:15 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (Dames (Bond)) 7 - 17
11 jan 18:30 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 3
11 jan 17:45 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) 6 - 10
11 jan 17:00 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13) 10 - 3
8 dec 16:15 Sassenheim MINI (Mini polo) - Sassenheim MINI (Mini polo) 0 - 0
1 dec 19:40 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 18 - 5
1 dec 18:55 Sassenheim H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 11 - 7
1 dec 18:10 Sassenheim Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 6 - 6
1 dec 17:25 Sassenheim Da3 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) 2 - 13
1 dec 16:40 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 12 - 7
1 dec 16:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 2
30 nov 21:30 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) 7 - 9
30 nov 20:45 Sassenheim H3 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 2 - 16
30 nov 20:00 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 7
30 nov 19:15 Sassenheim H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 7 - 6
30 nov 18:30 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 8
30 nov 17:45 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 18
30 nov 17:00 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 3
24 nov 17:25 Sassenheim H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 11 - 3
24 nov 16:40 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - AZL AZL/de Vliet BJ 1 (Jongens-B <17) 6 - 1
24 nov 16:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 1
23 nov 20:45 Sassenheim Da3 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 3 - 14
23 nov 20:00 Sassenheim Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) 7 - 5
23 nov 19:15 Sassenheim H4 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 6 - 5
23 nov 18:30 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17) 6 - 6
23 nov 17:45 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) 4 - 5
23 nov 17:00 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 8
17 nov 18:10 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 11 - 5
17 nov 17:25 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 8 - 2
17 nov 16:40 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) 8 - 12
17 nov 16:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 14
16 nov 21:30 Sassenheim H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 5 - 5
16 nov 20:45 Sassenheim H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren) 2 - 12
16 nov 20:00 Sassenheim H4 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 7 - 10
16 nov 19:15 Sassenheim Da2 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 10 - 2
16 nov 18:30 Sassenheim Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 5 - 4
16 nov 17:45 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 2
16 nov 17:00 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*2 (Gemengd-D <13) 13 - 1
3 nov 20:25 Sassenheim H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 8 - 11
3 nov 19:40 Sassenheim H4 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 8 - 6
3 nov 18:55 Sassenheim Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) 2 - 7
3 nov 18:10 Sassenheim Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 6 - 9
2 nov 20:55 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
2 nov 20:00 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 8 - 13
2 nov 19:15 Sassenheim H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren) 10 - 5
2 nov 18:30 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) 10 - 4
2 nov 17:45 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 13
2 nov 17:00 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - De Vliet (SG) deVliet/AZL DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 10
19 okt 17:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) 19 - 5
6 okt 18:10 Sassenheim H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) 7 - 9
6 okt 17:25 Sassenheim H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren) 4 - 12
6 okt 16:40 Sassenheim Da2 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 8 - 3
6 okt 16:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 5
5 okt 21:05 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) 10 - 5
5 okt 20:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 15 - 3
5 okt 19:15 Sassenheim H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren) 6 - 7
5 okt 18:30 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ2 (Jongens-B <17) 9 - 2
5 okt 17:45 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - Aquadraat (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 2
5 okt 17:00 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) 6 - 6
15 sep 19:45 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 4 - 10
15 sep 19:00 Sassenheim H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) 13 - 7
15 sep 18:15 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 7
15 sep 17:30 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 9
15 sep 16:45 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 3
15 sep 16:00 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) 8 - 5
14 sep 21:25 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) 20 - 9
14 sep 19:55 Sassenheim H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) 7 - 8
14 sep 19:10 Sassenheim Da2 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 7 - 5
14 sep 18:25 Sassenheim Da3 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 6 - 16
14 sep 17:40 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 9 - 5
14 sep 17:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 16 - 5