Locatie De Sniep - Waddinxveen

Naam De Sniep
Telefoon 0182-612570
Straat Sniepweg 13D
Postcode 2742 AR
Plaats Waddinxveen
DatumTijdWedstrijd
21 sep 16:45 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - Vivax Vivax CJ*1 (Jongens-C <15)
21 sep 17:30 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))
21 sep 18:35 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))
28 sep 16:45 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
28 sep 17:30 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)
28 sep 18:25 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))
28 sep 19:20 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren)
28 sep 20:25 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
5 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11)
5 okt 17:25 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)
5 okt 18:10 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - DSZ DSZ/DES CJ*1 (Jongens-C <15)
5 okt 18:55 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)
5 okt 19:40 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)
5 okt 20:25 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren)
6 okt 16:15 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)
6 okt 17:00 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - AZC H5 (Heren)
12 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames)
12 okt 17:30 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)
12 okt 18:15 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17)
12 okt 19:00 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)
12 okt 19:55 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))
12 okt 20:50 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))
26 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))
26 okt 17:40 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))
26 okt 18:45 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (ManMeer Cup Dames)
2 nov 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
2 nov 17:25 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)
2 nov 18:05 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13)
2 nov 18:50 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)
2 nov 19:35 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)
2 nov 20:20 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - DWF H1 (Heren)
3 nov 16:15 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)
3 nov 17:00 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)
9 nov 16:45 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - BZC Da2 (Dames)
9 nov 17:30 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - SVH H4 (Heren)
9 nov 18:15 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)
9 nov 19:10 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))
9 nov 20:05 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))
9 nov 21:10 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (ManMeer Cup Heren)
10 nov 16:15 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17)
10 nov 17:00 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - Aquadraat (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
16 nov 16:30 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
16 nov 17:10 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13)
16 nov 17:55 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17)
16 nov 18:40 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT Delft BM*1 (Meisjes-B <17)
16 nov 19:25 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren)
16 nov 20:20 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)
16 nov 21:05 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))
23 nov 17:15 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)
23 nov 17:55 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)
23 nov 18:40 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - NZ&PC H3 (Heren)
23 nov 19:25 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren)
23 nov 20:10 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)
23 nov 20:55 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren)
24 nov 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)
24 nov 17:00 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)
24 nov 17:45 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
30 nov 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)
30 nov 17:25 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13)
30 nov 18:10 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)
30 nov 18:55 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)
30 nov 19:40 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)
30 nov 20:25 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)
30 nov 21:10 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)
1 dec 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT Delft CJ*2 (Jongens-C <15)
1 dec 17:00 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)
7 dec 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11)
7 dec 17:25 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT Delft BM*1 (Meisjes-B <17)
7 dec 18:10 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)
7 dec 18:55 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames)
7 dec 19:50 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))
8 dec 17:00 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)
8 dec 17:55 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))
14 dec 16:45 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17)
14 dec 17:30 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)
14 dec 18:25 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))
14 dec 19:20 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (ManMeer Cup Heren)
11 jan 16:45 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 17:30 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)
11 jan 18:15 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren)
11 jan 19:00 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))
11 jan 19:55 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)
11 jan 20:40 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)
12 jan 16:15 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
12 jan 17:00 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)
18 jan 18:00 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
18 jan 18:45 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17)
18 jan 19:30 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)
18 jan 20:15 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)
25 jan 17:15 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17)
25 jan 18:00 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)
25 jan 18:45 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)
25 jan 19:40 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))
25 jan 20:35 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)
26 jan 17:35 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17)
26 jan 18:20 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))
1 feb 16:45 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)
1 feb 17:30 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)
1 feb 18:15 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))
1 feb 19:10 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - AZL H3 (Heren)
1 feb 19:55 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)
1 feb 20:40 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)
2 feb 17:30 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
2 feb 18:15 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)
2 feb 19:00 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15)
8 feb 17:45 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17)
8 feb 18:30 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)
8 feb 19:15 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren)
8 feb 20:10 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))
9 feb 16:15 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17)
9 feb 17:00 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))
15 feb 16:45 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13)
15 feb 17:30 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
15 feb 18:15 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)
15 feb 19:00 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))
15 feb 20:05 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)
15 feb 20:50 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - OZV H3 (Heren)
16 feb 17:45 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)
16 feb 18:30 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)
29 feb 17:25 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (Dames (Bond))
29 feb 18:20 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))
29 feb 19:15 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))
7 maa 18:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13)
7 maa 19:00 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)
7 maa 19:45 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)
7 maa 20:30 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)
7 maa 21:15 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
8 maa 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - ZDHC ZDHC CJ*1 (Jongens-C <15)
8 maa 17:00 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H3 (Heren)
14 maa 18:05 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17)
14 maa 18:50 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)
14 maa 19:35 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)
14 maa 20:20 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)
15 maa 16:15 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
15 maa 17:10 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
21 maa 17:15 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 18:00 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie CJ*1 (Jongens-C <15)
21 maa 18:45 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - SVH H5 (Heren)
21 maa 19:30 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))
21 maa 20:25 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)
21 maa 21:10 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)
22 maa 16:15 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)
22 maa 17:00 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren)
4 apr 17:15 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))
4 apr 18:10 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
4 apr 19:05 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))
4 apr 20:10 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)
5 apr 16:15 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - AZL AZL/de Vliet BJ 1 (Jongens-B <17)
5 apr 17:00 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - AZC Da1 (Dames)
18 apr 17:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15)
18 apr 18:00 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - BZC H4 (Heren)
18 apr 18:45 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)
18 apr 19:30 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)
19 apr 17:45 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)
19 apr 18:30 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
25 apr 18:20 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))