Locatie Sterrenbad - Wassenaar

Naam Sterrenbad
Telefoon 070-5118888
Straat Generaal Winkelmanlaan 2
Postcode 2243 AZ
Plaats Wassenaar
DatumTijdWedstrijd
17 nov 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
17 nov 18:55 WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11)
17 nov 19:35 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2)
17 nov 20:50 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - OZV H1 (Heren)
24 nov 18:15 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - Alkemade Alkemade CM*1 (Meisjes-C <15)
24 nov 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie BJ*1 (Jongens-B <17)
24 nov 19:45 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)
24 nov 20:30 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)
1 dec 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11)
1 dec 18:55 WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*1 (Gemengd-E <11)
1 dec 19:35 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - Wave H1 (Heren)
1 dec 20:50 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren)
8 dec 18:00 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13)
8 dec 18:45 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - Alkemade Alkemade CM*1 (Meisjes-C <15)
8 dec 19:30 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade BJ1 (Jongens-B <17)
8 dec 20:15 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)
8 dec 21:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren)
15 dec 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
15 dec 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17)
15 dec 19:45 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)
15 dec 20:30 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - BZC H4 (Heren)
15 dec 21:15 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren)
1 jan 00:00 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren)
19 jan 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk Katwijk DG*2 (Gemengd-D <13)
19 jan 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17)
19 jan 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)
19 jan 20:30 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - Vivax H1 (Heren)
26 jan 18:15 WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)
26 jan 18:55 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11)
26 jan 19:35 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren)
26 jan 20:50 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - Sassenheim H1 (Heren)
2 feb 18:00 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13)
2 feb 18:45 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - Aquadraat (SG) CM1 (Meisjes-C <15)
2 feb 19:30 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)
2 feb 20:15 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - ZVL-1886 H9 (Heren)
2 feb 21:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - ZVL-1886 H11 (Heren)
9 feb 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)
9 feb 18:55 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - AZC H6 (Heren)
9 feb 19:40 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - SVH H2 (Heren)
9 feb 20:55 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren)
15 feb 18:45 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)
23 feb 18:15 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren)
23 feb 19:30 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren)
9 maa 18:15 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)
9 maa 19:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)
9 maa 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)
16 maa 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - AZL EG1 (Gemengd-E <11)
16 maa 18:55 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2)
16 maa 20:10 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren)
23 maa 18:00 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13)
23 maa 18:45 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15)
23 maa 19:30 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)
23 maa 20:15 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)
23 maa 21:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - Sassenheim H5 (Heren)
30 maa 18:15 WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
30 maa 18:55 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11)
30 maa 19:35 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - De Reigers (SG) H1 (Heren)
30 maa 20:50 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Het Y H2 (ManMeer Cup Heren2)
6 apr 18:00 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13)
6 apr 18:45 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15)
6 apr 19:30 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas BJ1 (Jongens-B <17)
6 apr 20:15 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)
6 apr 21:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - De Plas H4 (Heren)
13 apr 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11)
13 apr 18:55 WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)
13 apr 19:35 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren)
13 apr 20:50 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren)