Locatie Het Batensteinbad - Woerden

Naam Het Batensteinbad
Telefoon 0348-413657
Straat Van Helvoortlaan 37
Postcode 3443 AP
Plaats Woerden
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
20 apr 18:00 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - GoSwim DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 12
17 apr 17:45 ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - De Albatros De Albatros EG1* (Gemengd-E <11) 0 - 20
13 apr 21:50 ZPC Woerden Da2 (Dames) - VZC Da1 (Dames) 1 - 20
13 apr 21:05 ZPC Woerden H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 10 - 6
13 apr 20:05 ZPC Woerden H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 4 - 1
13 apr 19:20 ZPC Woerden H2 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 5 - 5
13 apr 18:35 ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 12 - 2
13 apr 17:50 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17) 9 - 8
6 apr 20:00 ZPC Woerden H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 5 - 9
6 apr 19:15 ZPC Woerden Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 8 - 4
6 apr 18:35 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 1
6 apr 17:55 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 3 - 6
30 maa 21:00 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 2
30 maa 20:15 ZPC Woerden H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 3 - 5
30 maa 19:15 ZPC Woerden H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren) 6 - 3
30 maa 18:30 ZPC Woerden H3 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren) 6 - 0
30 maa 17:50 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 0
23 maa 20:05 ZPC Woerden Da2 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames) 2 - 13
23 maa 19:20 ZPC Woerden Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 5 - 10
23 maa 18:35 ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 11
23 maa 17:55 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG2 (Gemengd-D <13) 15 - 2
16 maa 20:45 ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) - De Otters Het Gooi AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 2
16 maa 19:55 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 5
16 maa 19:10 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist DG1* (Gemengd-D <13) 7 - 6
16 maa 18:30 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 25
9 maa 19:25 ZPC Woerden H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 5 - 8
9 maa 18:40 ZPC Woerden Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 4 - 2
9 maa 17:55 ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart De Vaart CG1* (Gemengd-C <15) 2 - 2
9 feb 20:50 ZPC Woerden Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 6 - 1
9 feb 20:05 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 12 - 3
9 feb 19:20 ZPC Woerden H3 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 4 - 6
9 feb 18:35 ZPC Woerden Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 7 - 5
9 feb 17:55 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 4
2 feb 21:45 ZPC Woerden H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 9 - 6
2 feb 21:00 ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 5
2 feb 20:00 ZPC Woerden H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren) 7 - 8
2 feb 19:15 ZPC Woerden H3 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 9 - 2
2 feb 18:30 ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - Watervlo Watervlo CG3 (Gemengd-C <15) 5 - 3
2 feb 17:50 ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 21
26 jan 21:45 ZPC Woerden H3 (Heren) - De Fuut H4 (Heren) 17 - 1
26 jan 21:00 ZPC Woerden Da2 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 5 - 6
26 jan 20:15 ZPC Woerden H2 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 7 - 8
26 jan 19:15 ZPC Woerden H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 6 - 4
26 jan 18:30 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 7
26 jan 17:50 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
19 jan 20:40 ZPC Woerden Da1 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 10 - 3
19 jan 19:55 ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 2 - 10
19 jan 19:10 ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
19 jan 18:30 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 7
19 jan 17:50 ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 4 - 15
12 jan 21:25 ZPC Woerden H1 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren) 4 - 5
12 jan 20:40 ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 6
12 jan 19:55 ZPC Woerden H2 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren) 3 - 7
12 jan 19:10 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 4
12 jan 18:30 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) 13 - 1
12 jan 17:50 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 14
15 dec 20:40 ZPC Woerden Da2 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames) 1 - 9
15 dec 19:55 ZPC Woerden Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 12 - 3
15 dec 19:10 ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel De Amstel CG1* (Gemengd-C <15) 4 - 6
15 dec 18:30 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 4
15 dec 17:50 ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 18
8 dec 19:40 ZPC Woerden Da1 (Dames) - De Snippen Da2 (Dames) 8 - 11
8 dec 18:55 ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 1
1 dec 21:40 ZPC Woerden Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 3 - 12
1 dec 20:55 ZPC Woerden H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 1 - 4
1 dec 19:55 ZPC Woerden H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 4 - 5
1 dec 19:10 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 9
1 dec 17:50 ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 13
24 nov 20:00 ZPC Woerden Da2 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames) 0 - 8
24 nov 19:15 ZPC Woerden Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 4 - 3
17 nov 21:25 ZPC Woerden H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren) 7 - 5
17 nov 20:40 ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) - De Dolfijn AJ1 (Jongens-A <19) 13 - 4
17 nov 19:55 ZPC Woerden H2 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 5 - 7
17 nov 19:10 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 5
17 nov 18:30 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 23 - 1
17 nov 17:50 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 16
10 nov 19:25 ZPC Woerden Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 3 - 11
10 nov 18:40 ZPC Woerden Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 19 - 0
10 nov 18:00 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 9 - 13
3 nov 21:25 ZPC Woerden H1 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren) 13 - 2
3 nov 20:40 ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 6
3 nov 19:55 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 3
3 nov 19:10 ZPC Woerden H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 5 - 5
3 nov 18:30 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 3
3 nov 17:50 ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - VZC EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 20
20 okt 19:45 ZPC Woerden H2 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 9 - 5
20 okt 18:45 ZPC Woerden H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren) 12 - 3
20 okt 18:00 ZPC Woerden H3 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 5 - 7
13 okt 21:25 ZPC Woerden H1 (Heren) - KZC H1 (Heren) 9 - 6
13 okt 20:40 ZPC Woerden H2 (Heren) - Watervlo H2 (Heren) 6 - 10
13 okt 19:55 ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 3
13 okt 19:10 ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 16
13 okt 18:30 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 14
13 okt 17:50 ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart De Vaart EG1* (Gemengd-E <11) 1 - 24
6 okt 20:10 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 3
6 okt 19:25 ZPC Woerden Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 1 - 13
6 okt 18:40 ZPC Woerden Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 2 - 10
6 okt 18:00 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) 29 - 0
29 sep 21:20 ZPC Woerden Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 10 - 6
29 sep 20:35 ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) - Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 8
29 sep 19:50 ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros De Albatros CG1* (Gemengd-C <15) 2 - 10
29 sep 19:10 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 2
29 sep 18:30 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 16
29 sep 17:50 ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 0 - 36
22 sep 20:30 ZPC Woerden H2 (Heren) - VZC H3 (Heren) 4 - 8
22 sep 19:45 ZPC Woerden Da2 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames) 4 - 9
22 sep 18:45 ZPC Woerden H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 7 - 3
22 sep 18:00 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 5