Locatie De Hoge Devel B.V. - Zwijndrecht

Naam De Hoge Devel B.V.
Telefoon
Straat Parklaan 5
Postcode 3335 LM
Plaats Zwijndrecht
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 maa 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren) 12 - 7
23 maa 19:00 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - BZC H1 (Heren) 0 - 17
23 maa 18:15 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren) 15 - 3
23 maa 17:30 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 4 - 4
23 maa 16:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 10
23 maa 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 9
9 maa 20:30 ZZ&PC De Devel H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren) 10 - 6
9 maa 19:30 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - De Plas H1 (Heren) 3 - 21
9 maa 18:45 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren) 9 - 13
9 maa 18:00 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - DWF H2 (Heren) 9 - 5
9 maa 17:15 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) 8 - 3
9 maa 16:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM*1 (Meisjes-C <15) 4 - 8
22 feb 20:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 4
22 feb 19:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 12
9 feb 21:30 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - WZC (SG) H2 (Heren) 2 - 21
9 feb 20:15 ZZ&PC De Devel H1 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) 10 - 9
9 feb 19:30 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZVVS H7 (Heren) 7 - 10
9 feb 18:45 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H5 (Heren) 7 - 2
9 feb 18:00 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 5 - 9
9 feb 17:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 7
9 feb 16:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/ZeehondDuck CJ*2 (Jongens-C <15) 4 - 12
9 feb 15:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 7
9 feb 15:00 ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) 2 - 10
26 jan 20:35 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 9 - 9
26 jan 19:20 ZZ&PC De Devel H1 (Heren) - Wave H1 (Heren) 10 - 7
26 jan 18:35 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren) 19 - 4
26 jan 17:50 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 7
26 jan 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) 6 - 3
26 jan 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) - SVH BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 9
26 jan 15:30 ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 22
15 dec 20:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - MNC Dordrecht H4 (Heren) 8 - 12
15 dec 20:00 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren) 6 - 8
15 dec 19:15 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - DWF H1 (Heren) 11 - 8
15 dec 18:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) 0 - 7
15 dec 17:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames) 6 - 6
15 dec 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 4
15 dec 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) 8 - 4
15 dec 15:30 ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) 8 - 0
1 dec 20:45 ZZ&PC De Devel H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 8 - 11
1 dec 19:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) 4 - 17
1 dec 19:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) 7 - 10
1 dec 18:15 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 5 - 3
1 dec 17:30 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - BZC H5 (Heren) 13 - 5
1 dec 16:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 15
1 dec 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 9
24 nov 19:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren) 10 - 12
24 nov 18:15 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 12 - 2
24 nov 17:30 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 5 - 5
24 nov 16:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 5
24 nov 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 6
10 nov 20:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 11 - 6
10 nov 19:30 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren) 10 - 4
10 nov 18:45 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 5 - 12
10 nov 18:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) 1 - 17
10 nov 17:15 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 6 - 2
10 nov 16:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) 4 - 3
10 nov 15:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet/AZL BJ*1 (Jongens-B <17) 2 - 5
10 nov 15:00 ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 11
9 nov 21:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) 11 - 12
26 okt 21:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren) - Sassenheim H1 (Heren) 8 - 6
6 okt 21:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren) 8 - 9
6 okt 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) 11 - 9
6 okt 19:15 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) 8 - 7
6 okt 18:30 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren) 18 - 7
6 okt 17:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) 4 - 5
6 okt 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 9
6 okt 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 5
6 okt 15:30 ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS/Numansdorp DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 17
22 sep 20:25 ZZ&PC De Devel H1 (Heren) - De Reigers (SG) H1 (Heren) 9 - 6
22 sep 19:25 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren) 5 - 17
22 sep 18:40 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 9 - 7
22 sep 17:55 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 8 - 7
22 sep 17:05 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM*1 (Meisjes-C <15) 1 - 5
22 sep 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 21
22 sep 15:25 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 11
22 sep 14:40 ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*3 (Gemengd-D <13) 0 - 14