Locatie Vrijburgbad Vlissingen - Vlissingen

Naam Vrijburgbad Vlissingen
Telefoon 0118-486820
Straat Sportweg 2
Postcode 4387 PM
Plaats Vlissingen
DatumTijdWedstrijd
16 okt 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))
30 okt 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)
6 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)
6 nov 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)
6 nov 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
6 nov 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)
6 nov 20:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)
13 nov 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)
13 nov 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))
13 nov 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)
20 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
27 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)
27 nov 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)
27 nov 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
11 dec 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)
11 dec 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)
11 dec 17:45 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))
11 dec 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)
18 dec 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11)
18 dec 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)
8 jan 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))
15 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)
15 jan 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
15 jan 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)
15 jan 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)
22 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)
22 jan 16:55 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))
29 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)
29 jan 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)
29 jan 17:45 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)
29 jan 18:45 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)
29 jan 19:45 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))
5 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)
5 feb 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)
5 feb 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)
5 feb 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)
5 feb 20:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)
12 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)
12 feb 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)
19 feb 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))
12 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben De Krabben-Hieronymus CG2 (Gemengd-C <15)
12 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren)
12 maa 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)
12 maa 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DBD H3 (Heren)
19 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)
19 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)
19 maa 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))
19 maa 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)
26 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))
2 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben De Krabben-Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15)
2 apr 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Nayade H2 (Heren)
9 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)
9 apr 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)
9 apr 17:45 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)
9 apr 18:45 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)
23 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)
23 apr 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)
23 apr 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))
23 apr 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)
21 mei 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))