Locatie Vrijburgbad Vlissingen - Vlissingen

Naam Vrijburgbad Vlissingen
Telefoon
Straat Sportweg 2
Postcode 4387 PM
Plaats Vlissingen
DatumTijdWedstrijd
3 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)
3 okt 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)
3 okt 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)
3 okt 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
3 okt 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))
3 okt 20:30 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)
24 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)
24 okt 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)
24 okt 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))
24 okt 18:30 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)
7 nov 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)
7 nov 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
7 nov 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)
7 nov 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))
14 nov 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15)
21 nov 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)
21 nov 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)
21 nov 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
21 nov 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)
21 nov 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))
12 dec 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)
12 dec 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)
12 dec 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))
19 dec 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)
19 dec 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)
19 dec 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)
19 dec 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)
19 dec 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))
9 jan 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)
16 jan 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))
23 jan 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)
23 jan 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)
23 jan 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17)
23 jan 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
23 jan 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Aegir H2 (Heren)
6 feb 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)
6 feb 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
6 feb 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))
6 feb 20:30 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)
27 feb 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)
6 maa 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)
6 maa 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)
6 maa 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)
6 maa 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))
6 maa 19:30 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren)
20 maa 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)
20 maa 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)
20 maa 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DBD H3 (Heren)
20 maa 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
20 maa 20:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))
27 maa 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)
27 maa 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)
17 apr 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)
17 apr 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))
24 apr 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)
24 apr 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)
24 apr 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)
8 mei 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))
Er zijn geen uitslagen bekend.