Locatie Zwembad de Wisselaar - Breda

Naam Zwembad de Wisselaar
Telefoon
Straat Terheijdenseweg 494
Postcode 4826 AB
Plaats Breda
DatumTijdWedstrijd
16 nov 14:15 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)
16 nov 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)
16 nov 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
23 nov 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)
23 nov 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)
23 nov 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
30 nov 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)
30 nov 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15)
30 nov 15:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)
30 nov 15:00 SBC2000 Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)
30 nov 16:00 SBC2000 H5 (Heren) - Aegir H2 (Heren)
30 nov 16:00 SBC2000 H4 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)
30 nov 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames)
7 dec 14:15 SBC2000 Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)
7 dec 14:15 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)
7 dec 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)
7 dec 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))
14 dec 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)
14 dec 15:00 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 16:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 16:00 SBC2000 H4 (Heren) - De Warande H3 (Heren)
11 jan 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)
11 jan 15:00 SBC2000 H5 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H5 (Heren)
11 jan 16:00 SBC2000 Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)
11 jan 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
11 jan 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)
11 jan 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))
25 jan 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)
25 jan 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11)
25 jan 15:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 15:00 SBC2000 Da2 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)
25 jan 16:00 SBC2000 H5 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)
25 jan 16:00 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 19:15 SBC2000 H4 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)
25 jan 20:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)
1 feb 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - Aegir H1 (Heren)
1 feb 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)
1 feb 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))
8 feb 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15)
8 feb 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)
8 feb 15:00 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 15:00 SBC2000 H5 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)
8 feb 16:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)
8 feb 19:15 SBC2000 Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)
8 feb 20:15 SBC2000 Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)
15 feb 14:15 SBC2000 H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)
15 feb 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)
15 feb 15:15 SBC2000 Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)
15 feb 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))
29 feb 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)
29 feb 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)
29 feb 15:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)
29 feb 15:00 SBC2000 Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)
29 feb 16:00 SBC2000 H5 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)
29 feb 16:00 SBC2000 H4 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren)
29 feb 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
7 maa 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)
14 maa 19:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
21 maa 14:15 SBC2000 H5 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren)
21 maa 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11)
21 maa 15:00 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 16:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 16:00 SBC2000 H4 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)
21 maa 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
21 maa 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)
4 apr 14:15 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)
4 apr 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))
18 apr 19:15 SBC2000 H5 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)
18 apr 19:15 SBC2000 H4 (Heren) - DBD H3 (Heren)
18 apr 20:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)
18 apr 20:15 SBC2000 Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
1 mei 00:00 SBC2000 H3 (Heren) - DBD H3 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 nov 20:15 SBC2000 Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 12 - 9
9 nov 19:15 SBC2000 Da2 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames) 9 - 5
9 nov 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) 19 - 4
9 nov 16:00 SBC2000 H5 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 11 - 8
9 nov 16:00 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 23 - 1
9 nov 15:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 12
9 nov 15:00 SBC2000 H4 (Heren) - Aegir H1 (Heren) 6 - 4
9 nov 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 6
9 nov 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 8
2 nov 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
2 nov 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 2 - 14
2 nov 14:15 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 35 - 4
26 okt 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 11 - 9
26 okt 16:00 SBC2000 H5 (Heren) - Gorgo H3 (Heren) 5 - 4
26 okt 15:00 SBC2000 H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 17 - 6
26 okt 15:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 3
26 okt 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 6
19 okt 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 8 - 12
19 okt 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) 4 - 10
12 okt 20:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve) 15 - 8
12 okt 19:15 SBC2000 H4 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren) 11 - 3
12 okt 16:00 SBC2000 Da2 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames) 8 - 1
12 okt 16:00 SBC2000 H5 (Heren) - Aegir H3 (Heren) 4 - 7
12 okt 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 10
12 okt 15:00 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 1
12 okt 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 3
12 okt 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 7
5 okt 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 9 - 17
5 okt 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames) 14 - 13
28 sep 16:00 SBC2000 H4 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 15 - 1
28 sep 16:00 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 4
28 sep 15:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 7
28 sep 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 11 - 12
28 sep 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 7
14 sep 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 18 - 10
14 sep 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 5 - 21
14 sep 16:00 SBC2000 H5 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren) 9 - 9
14 sep 15:15 SBC2000 Da2 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames) 6 - 6
14 sep 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 2