Locatie LACO sportcentrum - Deurne

Naam LACO sportcentrum
Telefoon
Straat Molenstraat 50A
Postcode 5751 LE
Plaats Deurne
DatumTijdWedstrijd
31 okt 16:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
31 okt 18:05 DZT'62 H3 (Heren) - Spio H1 (Heren)
31 okt 18:50 DZT'62 H2 (Heren) - Argo H1 (Heren)
7 nov 17:30 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)
7 nov 18:30 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))
14 nov 16:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15)
14 nov 16:45 DZT'62 H2 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)
14 nov 17:45 DZT'62 H3 (Heren) - Spio H2 (Heren)
21 nov 17:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)
21 nov 18:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)
21 nov 18:45 DZT'62 Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)
21 nov 19:45 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))
28 nov 17:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 17:45 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
28 nov 18:30 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - Lutra BJ1 (Jongens-B <17)
28 nov 19:15 DZT'62 H2 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)
12 dec 16:45 DZT'62 H3 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)
12 dec 17:45 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))
19 dec 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
19 dec 17:45 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17)
19 dec 18:30 DZT'62 H3 (Heren) - Zwemsport Parkstad H1 (Heren)
19 dec 19:15 DZT'62 H2 (Heren) - Aegir H1 (Heren)
9 jan 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))
16 jan 17:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 18:15 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))
16 jan 19:20 DZT'62 Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)
16 jan 20:05 DZT'62 H2 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)
23 jan 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15)
23 jan 17:45 DZT'62 H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)
23 jan 18:30 DZT'62 H2 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren)
29 jan 19:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)
29 jan 20:15 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))
6 feb 14:30 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 15:15 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)
6 feb 16:00 DZT'62 Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)
6 feb 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))
13 feb 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)
13 feb 17:45 DZT'62 H3 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)
13 feb 18:30 DZT'62 H2 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)
13 maa 17:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 18:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)
13 maa 19:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))
19 maa 19:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)
19 maa 20:00 DZT'62 Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
19 maa 21:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))
27 maa 16:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)
27 maa 16:45 DZT'62 H3 (Heren) - HZPC H3 (Heren)
27 maa 17:30 DZT'62 H2 (Heren) - RZ H1 (Heren)
3 apr 16:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)
3 apr 16:45 DZT'62 Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
3 apr 17:45 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))
9 apr 19:15 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)
9 apr 20:00 DZT'62 H3 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)
9 apr 20:45 DZT'62 H2 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)
24 apr 16:45 DZT'62 H3 (Heren) - Aegir H2 (Heren)
24 apr 17:30 DZT'62 Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
29 mei 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))