Locatie Recreatiebad De Wissen - Helmond

Naam Recreatiebad De Wissen
Telefoon 0492-536501
Straat Keizerin Marialaan 1
Postcode 5702 NR
Plaats Helmond
DatumTijdWedstrijd
30 okt 16:15 De Punderman H1 (Heren) - RZ H2 (Heren)
30 okt 17:00 De Punderman De Punderman / Thalassa da1 (Dames) - Argo Da2 (Dames)
30 okt 17:45 Thalassa H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)
30 okt 18:45 Thalassa H2 (Heren) - Lutra H2 (Heren)
6 nov 16:30 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15)
6 nov 17:15 Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)
6 nov 18:00 Lutra Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
6 nov 18:45 Lutra H2 (Heren) - Mosa-Regio H1 (Heren)
6 nov 19:30 Lutra Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)
6 nov 20:30 Lutra H1 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)
13 nov 16:15 Thalassa H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)
13 nov 17:15 Thalassa H2 (Heren) - Spio H3 (Heren)
13 nov 18:00 De Punderman H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren)
13 nov 18:45 De Punderman De Punderman / Thalassa da1 (Dames) - Nayade Classic Da2 (Dames)
20 nov 16:15 De Punderman H1 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
20 nov 17:00 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)
20 nov 17:45 Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)
20 nov 18:30 Lutra Da2 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
20 nov 19:15 Lutra H2 (Heren) - ZON/S&S H1 (Heren)
20 nov 20:00 Lutra Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)
20 nov 21:00 Lutra H1 (Heren) - Zwemsport Parkstad H1 (Heren)
27 nov 16:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)
27 nov 17:00 Lutra Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)
27 nov 17:45 Lutra Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)
27 nov 18:45 Lutra H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)
27 nov 19:30 De Punderman H1 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)
27 nov 20:15 Thalassa H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)
27 nov 21:15 Thalassa H2 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
11 dec 16:30 Lutra Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)
18 dec 16:15 De Punderman De Punderman / Thalassa da1 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)
18 dec 17:00 De Punderman H1 (Heren) - Zwemsport Parkstad H2 (Heren)
18 dec 17:45 Thalassa H2 (Heren) - Mosa-Regio H1 (Heren)
15 jan 16:30 De Punderman De Punderman / Thalassa da1 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)
15 jan 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)
15 jan 18:00 Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17)
15 jan 18:45 Lutra Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
15 jan 19:30 Lutra H2 (Heren) - Spio H3 (Heren)
15 jan 20:15 Lutra Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
15 jan 21:15 Lutra H1 (Heren) - Spio H1 (Heren)
22 jan 16:15 Thalassa H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren)
22 jan 17:15 De Punderman H1 (Heren) - Mosa-Regio H1 (Heren)
29 jan 16:30 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)
29 jan 17:15 Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)
29 jan 18:00 Lutra Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)
29 jan 18:45 Lutra H2 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
29 jan 19:30 Lutra Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)
29 jan 20:30 Lutra H1 (Heren) - Spio H2 (Heren)
5 feb 16:30 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
5 feb 17:15 Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)
5 feb 18:00 Lutra Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)
5 feb 18:45 Lutra H2 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)
5 feb 19:30 Lutra Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)
5 feb 20:30 Lutra H1 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)
12 feb 16:15 De Punderman H1 (Heren) - Lutra H2 (Heren)
12 feb 17:00 De Punderman De Punderman / Thalassa da1 (Dames) - Zwemsport Parkstad Da1 (Dames)
12 feb 17:45 Thalassa H1 (Heren) - Argo H1 (Heren)
12 feb 18:45 Thalassa H2 (Heren) - ZON/S&S H1 (Heren)
12 maa 16:30 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
12 maa 17:15 Lutra H2 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)
12 maa 18:00 Lutra Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
12 maa 19:00 Lutra H1 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)
19 maa 16:30 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15)
19 maa 17:15 Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)
19 maa 18:00 Lutra H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren)
19 maa 18:45 Lutra Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
19 maa 19:45 Lutra H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)
26 maa 16:15 Thalassa H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)
26 maa 17:15 Thalassa H2 (Heren) - RZ H2 (Heren)
26 maa 18:00 De Punderman De Punderman / Thalassa da1 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)
26 maa 18:45 De Punderman H1 (Heren) - Spio H3 (Heren)
2 apr 16:30 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
2 apr 17:15 Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)
2 apr 18:00 Lutra Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)
2 apr 18:45 Lutra H2 (Heren) - Zwemsport Parkstad H2 (Heren)
2 apr 19:30 Lutra Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
2 apr 20:30 Lutra H1 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)
9 apr 16:15 Thalassa H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)
9 apr 17:15 Thalassa H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren)
23 apr 16:30 Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)