Locatie Golfbad Oss - Oss

Naam Golfbad Oss
Telefoon
Straat Euterpelaan 1
Postcode 5344 CA
Plaats Oss
DatumTijdWedstrijd
29 jan 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)
29 jan 17:45 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)
29 jan 18:35 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))
29 jan 19:30 Arethusa H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)
29 jan 20:35 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))
5 feb 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)
5 feb 17:45 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)
5 feb 18:30 Arethusa Da2 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)
5 feb 19:20 Arethusa H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)
5 feb 20:05 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))
5 feb 21:00 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))
12 feb 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)
12 feb 17:45 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)
12 feb 18:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)
12 feb 18:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)
12 feb 19:40 Arethusa Da3 (Dames) - Argo Da2 (Dames)
12 feb 20:25 Arethusa H4 (Heren) - Argo H2 (Heren)
19 feb 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)
19 feb 17:45 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))
19 feb 18:40 Arethusa H3 (Heren) - DBD H3 (Heren)
19 feb 19:45 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)
12 maa 17:15 Arethusa Da2 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
12 maa 18:15 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))
12 maa 19:10 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)
12 maa 20:10 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))
19 maa 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)
19 maa 17:50 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)
19 maa 18:20 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17)
19 maa 19:10 Arethusa Da2 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
19 maa 20:00 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)
19 maa 21:00 Arethusa H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)
26 maa 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)
26 maa 17:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
26 maa 18:40 Arethusa Da3 (Dames) - Nayade Classic Da2 (Dames)
26 maa 19:25 Arethusa H4 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)
26 maa 20:10 Arethusa H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)
2 apr 17:15 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)
2 apr 18:05 Arethusa Da2 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)
2 apr 19:00 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))
2 apr 19:55 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))
23 apr 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)
23 apr 17:45 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)
23 apr 18:35 Arethusa H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)
23 apr 19:35 Arethusa Da2 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)
30 apr 17:15 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))
6 mei 00:00 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)
6 mei 00:00 Arethusa H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)
14 mei 17:15 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))
14 mei 18:10 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))
28 mei 17:15 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))
28 mei 18:10 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:40 Arethusa H4 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 19 - 9
27 nov 18:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 15
27 nov 17:45 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 9
27 nov 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 18
20 nov 20:25 Arethusa H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve) 11 - 5
20 nov 19:30 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond)) 16 - 7
20 nov 18:40 Arethusa Da2 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 19 - 2
20 nov 17:55 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 9 - 24
20 nov 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 2
13 nov 20:40 Arethusa H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve) 9 - 5
13 nov 19:55 Arethusa H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren) 10 - 10
13 nov 19:10 Arethusa H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) 14 - 4
13 nov 18:25 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 30
13 nov 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
13 nov 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 19
6 nov 19:40 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
6 nov 18:40 Arethusa Da2 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 7 - 10
6 nov 17:45 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond)) 10 - 5
6 nov 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 1
30 okt 19:55 Arethusa H4 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren) 10 - 2
30 okt 19:10 Arethusa Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames) 7 - 7
30 okt 18:25 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 14
30 okt 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 6
30 okt 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 14
23 okt 18:00 Arethusa Da3 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames) 9 - 2
23 okt 17:15 Arethusa H3 (Heren) - Nayade H2 (Heren) 14 - 6
16 okt 19:40 Arethusa H4 (Heren) - Gorgo H3 (Heren) 15 - 4
16 okt 18:50 Arethusa H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 11 - 3
16 okt 18:00 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 16
16 okt 17:15 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 7
9 okt 20:25 Arethusa H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 10 - 7
9 okt 19:20 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 24 - 10
9 okt 18:20 Arethusa Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 20 - 3
9 okt 17:45 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 6
9 okt 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 5
2 okt 19:25 Arethusa H4 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren) 9 - 2
2 okt 18:40 Arethusa Da3 (Dames) - Zwemsport Parkstad Da1 (Dames) 13 - 0
2 okt 17:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 8
2 okt 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 21 - 2
25 sep 19:40 Arethusa H4 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 4 - 7
25 sep 18:40 Arethusa Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 5 - 14
25 sep 17:55 Arethusa Da3 (Dames) - De Punderman De Punderman / Thalassa da1 (Dames) 8 - 1
25 sep 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 1
18 sep 19:55 Arethusa H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 17 - 4
18 sep 19:10 Arethusa H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren) 8 - 5
18 sep 18:25 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 15
18 sep 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
18 sep 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 4