Locatie Zwembad Molenheide - Schijndel

Naam Zwembad Molenheide
Telefoon 073-5492337
Straat Avantilaan 1
Postcode 5482 RE
Plaats Schijndel
DatumTijdWedstrijd
3 okt 18:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)
3 okt 19:00 Argo H2 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)
3 okt 19:45 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)
3 okt 20:30 Argo Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)
3 okt 21:30 Argo H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)
11 okt 16:30 SWNZ (SG) H3 (Heren) - DBD H4 (Heren)
11 okt 17:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)
11 okt 18:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)
24 okt 18:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
24 okt 19:00 Argo H2 (Heren) - DBD H4 (Heren)
24 okt 19:45 Argo H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)
24 okt 20:45 Argo Da1 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)
25 okt 16:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)
25 okt 17:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - PSV H5 (Heren)
31 okt 18:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)
31 okt 19:00 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
7 nov 18:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)
7 nov 19:00 Argo H2 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)
7 nov 19:45 Argo Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)
7 nov 20:30 SWNZ (SG) H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)
8 nov 16:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)
8 nov 17:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)
8 nov 18:00 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)
15 nov 16:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)
15 nov 17:00 Argo H2 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)
15 nov 17:45 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren)
15 nov 18:30 Argo H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren)
21 nov 18:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)
21 nov 19:00 Argo Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)
22 nov 16:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
22 nov 17:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)
22 nov 18:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)
28 nov 18:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)
28 nov 19:00 Argo H2 (Heren) - DBD H4 (Heren)
28 nov 19:45 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Aegir H3 (Heren)
28 nov 20:30 Argo H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)
6 dec 16:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
6 dec 17:00 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)
6 dec 17:45 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)
6 dec 18:45 Argo Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
6 dec 19:30 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)
12 dec 18:15 Argo H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)
12 dec 19:15 SWNZ (SG) H2 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)
12 dec 20:00 Argo H2 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)
12 dec 20:45 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)
9 jan 18:15 Argo Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)
9 jan 19:00 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
17 jan 16:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)
17 jan 17:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren)
17 jan 18:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
23 jan 18:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
23 jan 19:00 Argo H2 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
23 jan 19:45 Argo Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)
23 jan 20:30 Argo H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren)
24 jan 16:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)
24 jan 17:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)
31 jan 16:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)
31 jan 17:20 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)
6 feb 18:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
6 feb 19:00 Argo H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)
6 feb 20:00 Argo Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)
6 feb 20:45 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)
28 feb 17:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)
28 feb 18:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
6 maa 18:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
6 maa 19:00 Argo Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)
7 maa 16:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)
7 maa 17:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)
7 maa 18:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)
7 maa 19:00 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Argo H2 (Heren)
14 maa 16:15 Argo H2 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)
14 maa 17:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)
14 maa 17:45 Argo H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)
14 maa 18:45 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames)
20 maa 18:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15)
20 maa 19:00 Argo Da1 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)
20 maa 19:45 Argo H2 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)
21 maa 16:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren)
21 maa 17:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
21 maa 18:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)
18 apr 16:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)
18 apr 17:00 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
18 apr 18:00 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Argo H1 (Heren)
18 apr 19:00 Argo Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
18 apr 19:45 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Argo H2 (Heren)
24 apr 18:15 Argo H2 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)
24 apr 19:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)
24 apr 19:45 Argo H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.