Locatie Zwembad Den Ekkerman - Veldhoven

Naam Zwembad Den Ekkerman
Telefoon 040-2535250
Straat Wal 152
Postcode 5501 HP
Plaats Veldhoven
DatumTijdWedstrijd
21 sep 19:30 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)
28 sep 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11)
28 sep 16:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
28 sep 17:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)
28 sep 18:00 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))
29 sep 16:20 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
29 sep 17:30 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)
5 okt 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)
5 okt 16:15 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
5 okt 17:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
5 okt 18:00 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))
5 okt 19:05 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))
5 okt 20:00 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)
5 okt 21:00 VZV Njord Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)
26 okt 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11)
26 okt 16:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)
26 okt 17:00 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
26 okt 18:05 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))
26 okt 19:00 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames)
27 okt 17:00 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
2 nov 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
2 nov 16:30 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
2 nov 17:30 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))
2 nov 18:30 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve)
2 nov 19:15 VZV Njord Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
3 nov 17:30 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)
3 nov 18:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Aegir DG1 (Gemengd-D <13)
9 nov 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)
9 nov 16:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)
9 nov 16:45 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))
10 nov 17:15 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
16 nov 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
16 nov 16:30 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
16 nov 17:40 VZV Njord Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)
16 nov 18:25 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))
16 nov 19:30 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))
16 nov 20:25 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve)
17 nov 17:30 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)
17 nov 18:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)
23 nov 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)
23 nov 16:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)
23 nov 16:45 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)
23 nov 17:30 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
24 nov 17:00 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
30 nov 15:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)
30 nov 16:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
30 nov 17:40 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
30 nov 18:40 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames)
1 dec 17:30 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)
7 dec 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)
7 dec 16:00 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)
7 dec 16:45 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
7 dec 17:30 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))
7 dec 18:40 VZV Njord Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)
7 dec 19:30 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)
14 dec 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
14 dec 16:30 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)
14 dec 17:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)
14 dec 18:00 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 18:45 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond))
14 dec 19:45 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))
15 dec 17:15 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
11 jan 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
11 jan 16:35 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
11 jan 17:40 VZV Njord Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
11 jan 18:25 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)
11 jan 19:15 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))
11 jan 20:10 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))
12 jan 17:30 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)
12 jan 18:10 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15)
19 jan 17:00 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
19 jan 18:10 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)
25 jan 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)
25 jan 16:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
25 jan 17:25 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))
26 jan 17:30 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)
1 feb 15:20 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
1 feb 16:25 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15)
1 feb 17:15 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 18:15 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))
1 feb 19:20 VZV Njord Da2 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)
2 feb 17:00 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
8 feb 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)
8 feb 16:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
8 feb 17:25 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 18:05 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))
15 feb 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)
15 feb 16:15 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
15 feb 17:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)
15 feb 18:00 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))
15 feb 19:05 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond))
15 feb 20:00 VZV Njord Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)
16 feb 16:20 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
16 feb 17:30 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)
16 feb 18:15 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15)
7 maa 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)
7 maa 16:00 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 16:45 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)
7 maa 17:30 VZV Njord Da2 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames)
7 maa 18:15 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren)
7 maa 19:20 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))
7 maa 20:15 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)
8 maa 17:00 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
14 maa 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11)
14 maa 16:20 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 maa 17:20 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13)
14 maa 18:05 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11)
21 maa 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
21 maa 16:25 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)
21 maa 17:15 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)
21 maa 18:00 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))
22 maa 17:00 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
28 maa 15:30 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
28 maa 16:30 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))
28 maa 17:30 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))
4 apr 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
4 apr 16:20 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
4 apr 17:05 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))
4 apr 18:00 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (ManMeer Cup Heren)
4 apr 19:05 VZV Njord Da2 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)
4 apr 19:50 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)
5 apr 17:30 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)
5 apr 18:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)
18 apr 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)
18 apr 16:20 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
18 apr 17:25 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)
18 apr 18:15 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond))
16 mei 15:20 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))