Locatie Zwembad Olympia - Waalwijk

Naam Zwembad Olympia
Telefoon 0416-683555
Straat Drunenseweg 11
Postcode 5143 NE
Plaats Waalwijk
DatumTijdWedstrijd
1 okt 15:05 AquAmigos H3 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren)
1 okt 15:50 AquAmigos H4 (Heren) - De Schelde H2 (Heren)
1 okt 16:35 AquAmigos H5 (Heren) - De Warande H4 (Heren)
1 okt 17:20 AquAmigos AquAmigos /ZVDO CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
1 okt 18:05 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)
1 okt 18:55 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))
1 okt 20:05 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG Da1 (Dames (Bond))
8 okt 15:20 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)
8 okt 15:50 AquAmigos Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)
8 okt 16:50 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))
8 okt 17:55 AquAmigos H5 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)
8 okt 18:40 AquAmigos H3 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)
15 okt 16:05 AquAmigos H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)
15 okt 16:50 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)
15 okt 17:30 AquAmigos H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)
15 okt 18:15 AquAmigos AquAmigos /ZVDO CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)
5 nov 16:05 AquAmigos H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)
5 nov 16:50 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG3 (Gemengd-E <11)
5 nov 17:30 AquAmigos Da2 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
12 nov 16:05 AquAmigos H4 (Heren) - Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren)
12 nov 16:50 AquAmigos H5 (Heren) - De Schelde H2 (Heren)
12 nov 17:35 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames (Bond))
19 nov 16:45 AquAmigos H2 (Heren) - Waterpolo West-Brabant (SG) H2 (Heren)
19 nov 17:30 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)
19 nov 18:10 AquAmigos AquAmigos /ZVDO CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
19 nov 18:55 AquAmigos Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)
26 nov 15:35 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)
26 nov 16:05 AquAmigos H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)
26 nov 17:00 AquAmigos H3 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)
26 nov 17:50 AquAmigos H5 (Heren) - Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren)
26 nov 18:40 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))
26 nov 19:50 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond))
3 dec 16:05 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)
3 dec 16:45 AquAmigos Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)
3 dec 17:30 AquAmigos H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)
10 dec 15:35 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)
10 dec 16:20 AquAmigos AquAmigos /ZVDO CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)
10 dec 17:10 AquAmigos H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)
10 dec 18:00 AquAmigos H5 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)
10 dec 18:55 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))
10 dec 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))
17 dec 16:05 AquAmigos H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)
17 dec 16:50 AquAmigos H2 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)
14 jan 15:35 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Lutra EG1 (Gemengd-E <11)
14 jan 16:05 AquAmigos H4 (Heren) - De Warande H4 (Heren)
14 jan 16:50 AquAmigos H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren)
21 jan 15:45 AquAmigos Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)
21 jan 16:45 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))
21 jan 17:50 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)
21 jan 18:30 AquAmigos AquAmigos /ZVDO CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)
21 jan 19:15 AquAmigos H5 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)
21 jan 20:00 AquAmigos H3 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
28 jan 16:35 AquAmigos AquAmigos /ZVDO CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15)
28 jan 17:25 AquAmigos H3 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)
28 jan 18:15 AquAmigos H5 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)
28 jan 19:10 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))
28 jan 20:15 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))
4 feb 15:35 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)
4 feb 16:05 AquAmigos H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)
4 feb 16:50 AquAmigos H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)
4 maa 15:45 AquAmigos Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)
4 maa 16:30 AquAmigos AquAmigos /ZVDO CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
4 maa 17:20 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)
11 maa 15:05 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)
11 maa 15:45 AquAmigos H4 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)
11 maa 16:40 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))
11 maa 17:45 AquAmigos AquAmigos /ZVDO CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
11 maa 18:30 AquAmigos H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren)
11 maa 19:15 AquAmigos H5 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)
25 maa 15:35 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)
25 maa 16:05 AquAmigos Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames)
25 maa 16:50 AquAmigos H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)
1 apr 15:05 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)
1 apr 15:45 AquAmigos H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)
1 apr 16:30 AquAmigos AquAmigos /ZVDO CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)
1 apr 17:25 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))
1 apr 18:35 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))
1 apr 19:30 AquAmigos H5 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)
15 apr 15:35 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG3 (Gemengd-E <11)
15 apr 16:05 AquAmigos H2 (Heren) - DBD H3 (Heren)
15 apr 16:50 AquAmigos Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)
22 apr 17:50 AquAmigos H5 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)
22 apr 18:35 AquAmigos H3 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)
22 apr 19:25 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))
22 apr 20:35 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))