Locatie Combibad De Nieuwe Hateboer - Sittard

Naam Combibad De Nieuwe Hateboer
Telefoon
Straat Sportcentrumlaan 9
Postcode 6136 KX
Plaats Sittard
DatumTijdWedstrijd
30 nov 16:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))
7 dec 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13)
7 dec 17:15 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15)
7 dec 18:00 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)
7 dec 18:45 Hellas-Glana H3 (Heren) - ZON/S&S H1 (Heren)
7 dec 19:30 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)
7 dec 20:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))
7 dec 21:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
14 dec 16:30 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)
14 dec 17:15 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)
14 dec 18:15 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)
14 dec 19:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))
14 dec 20:15 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
11 jan 16:30 Hellas-Glana H3 (Heren) - Spio H2 (Heren)
1 feb 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)
1 feb 17:15 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)
1 feb 18:00 Hellas-Glana H3 (Heren) - Mosa-Regio H1 (Heren)
1 feb 18:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames)
1 feb 19:45 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)
1 feb 20:45 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))
15 feb 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - Aegir DG1 (Gemengd-D <13)
15 feb 17:15 Hellas-Glana Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)
15 feb 18:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)
15 feb 19:00 Hellas-Glana H3 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren)
15 feb 19:45 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))
15 feb 20:50 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)
7 maa 16:30 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)
7 maa 17:15 Hellas-Glana H3 (Heren) - Mosa-Regio H1 (Heren)
7 maa 18:00 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve)
7 maa 19:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))
7 maa 20:05 Hellas-Glana Da2 (Dames) - De Vennen D3 (Dames)
7 maa 20:50 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)
14 maa 16:30 Hellas-Glana Da2 (Dames) - BZ&PC (Boxmeer) Da1 (Dames)
28 maa 16:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))
4 apr 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 17:15 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)
4 apr 18:00 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)
4 apr 18:45 Hellas-Glana H3 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren)
4 apr 19:30 Hellas-Glana Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)
4 apr 20:15 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve)
4 apr 21:10 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)
11 apr 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)
11 apr 17:15 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15)
11 apr 18:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
18 apr 16:30 Hellas-Glana H3 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H2 (Heren)
1 mei 00:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 nov 21:30 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve) 2 - 17
16 nov 20:25 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 10
16 nov 18:40 Hellas-Glana H3 (Heren) - Spio H2 (Heren) 3 - 5
16 nov 17:55 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 6 - 11
16 nov 17:10 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 12
16 nov 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 38
2 nov 20:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond)) 12 - 15
2 nov 19:45 Hellas-Glana H3 (Heren) - ZON/S&S H1 (Heren) 9 - 7
2 nov 18:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 8 - 7
2 nov 18:00 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames) 6 - 3
2 nov 17:15 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 17
2 nov 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 12
5 okt 20:45 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 6 - 12
5 okt 19:45 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 8 - 8
5 okt 18:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 9 - 4
5 okt 18:00 Hellas-Glana Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames) 7 - 7
5 okt 17:15 Hellas-Glana H3 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren) 13 - 6
5 okt 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 13
28 sep 21:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
28 sep 19:45 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 10 - 10
28 sep 18:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 15 - 14
28 sep 18:00 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames) 13 - 7
28 sep 16:30 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 5
14 sep 16:30 Hellas-Glana H3 (Heren) - RZ H2 (Heren) 5 - 6