Locatie De Meerkamp - Amstelveen

Naam De Meerkamp
Telefoon 088- 8585 185
Straat Van der Hooplaan 239
Postcode 1185 LN
Plaats Amstelveen
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 18:30 AZ&PC De Futen H1 (Heren) - DAW H1 (Heren) 15 - 4
14 apr 17:45 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1 / De Amstel BJ1/Oceanus BJ1* (Jongens-B <17) - MSV-Zeemacht BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 12
14 apr 17:00 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen EG2 / De Snippen EG2 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
13 apr 20:20 De Snippen Da2 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 4 - 10
13 apr 19:35 De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht CG1* (Gemengd-C <15) 3 - 22
7 apr 20:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 16 - 5
7 apr 19:15 De Snippen H2 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 6 - 9
7 apr 18:30 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 8 - 5
7 apr 17:45 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) West-Friesland (SG) CG1* (Gemengd-C <15) 9 - 5
7 apr 17:00 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 7
6 apr 20:15 De Snippen H1 (Heren) - ZPCH H1 (Heren) 9 - 11
6 apr 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 5
31 maa 18:30 AZ&PC De Futen H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 11 - 9
31 maa 17:45 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1 / De Amstel BJ1/Oceanus BJ1* (Jongens-B <17) - ZPCH BJ2 (Jongens-B <17) 6 - 0
31 maa 17:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren) 3 - 8
30 maa 21:05 De Snippen H3 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 7 - 3
30 maa 20:20 De Snippen Da2 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 12 - 5
30 maa 19:35 De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 3
24 maa 19:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren) - DWT H1 (Heren) 6 - 4
24 maa 19:00 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1 / De Amstel BJ1/Oceanus BJ1* (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 3
24 maa 18:15 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 6 - 6
23 maa 21:00 De Snippen Da2 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 6 - 10
23 maa 20:15 De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 7
23 maa 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 3 - 13
17 maa 18:30 AZ&PC De Futen H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren) 19 - 8
17 maa 17:45 De Snippen H2 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 8 - 11
17 maa 17:00 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 4
16 maa 20:20 De Snippen H1 (Heren) - De Dolfijn H1 (Heren) 4 - 14
16 maa 19:35 De Snippen H3 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 4 - 7
10 maa 19:45 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 6 - 7
10 maa 19:00 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1 / De Amstel BJ1/Oceanus BJ1* (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV/De Amstel BJ1* (Jongens-B <17) 3 - 11
10 maa 17:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren) - Alkemade H1 (Heren) 11 - 9
10 maa 17:00 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen EG2 / De Snippen EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 5
9 maa 20:20 De Snippen Da2 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 7 - 4
9 maa 19:35 De Snippen H3 (Heren) - Het Y H6 (Heren) 5 - 15
24 feb 17:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren) 15 - 21
23 feb 19:45 De Snippen H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H1 (Heren) 14 - 7
10 feb 20:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren) - ZPCH H1 (Heren) 8 - 10
10 feb 20:00 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1 / De Amstel BJ1/Oceanus BJ1* (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 1
10 feb 19:15 De Snippen H3 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 6 - 10
10 feb 18:20 De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 18
10 feb 17:40 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 9
10 feb 17:00 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen EG2 / De Snippen EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) 7 - 4
9 feb 21:00 De Snippen Da2 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 16 - 7
3 feb 19:15 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) 6 - 7
3 feb 18:30 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 7 - 11
3 feb 17:45 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 2
3 feb 17:00 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 9
2 feb 20:20 De Snippen H1 (Heren) - AZ&PC De Futen H1 (Heren) 7 - 8
2 feb 19:35 De Snippen H2 (Heren) - DWT H5 (Heren) 11 - 7
27 jan 18:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren) 18 - 7
27 jan 17:45 De Snippen H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 5 - 9
27 jan 17:00 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen EG2 / De Snippen EG2 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 9
26 jan 21:00 De Snippen Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 9 - 5
26 jan 20:15 De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 9
26 jan 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 15
20 jan 20:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - KZC H2 (Heren) 5 - 9
20 jan 18:30 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 9
20 jan 17:45 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 10
19 jan 21:20 De Snippen H1 (Heren) - Alkemade H1 (Heren) 7 - 10
19 jan 20:20 - Oceanus Da1 (Dames) 2 - 17
19 jan 19:35 De Snippen H2 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 11 - 10
13 jan 19:15 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 8 - 4
13 jan 18:30 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht CG1* (Gemengd-C <15) 6 - 18
13 jan 17:45 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 12
12 jan 20:20 - UZSC Da4 (Dames) 2 - 3
12 jan 19:35 De Snippen H2 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 7 - 7
16 dec 18:30 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1 / De Amstel BJ1/Oceanus BJ1* (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 5
16 dec 17:45 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Fuut H4 (Heren) 17 - 6
16 dec 17:00 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen EG2 / De Snippen EG2 (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 10
15 dec 21:00 De Snippen Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 3 - 5
15 dec 20:15 De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) West-Friesland (SG) CG1* (Gemengd-C <15) 2 - 12
15 dec 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 4 - 10
9 dec 20:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - DAW H3 (Heren) 6 - 7
9 dec 19:15 De Snippen H2 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 14 - 7
9 dec 18:30 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 6 - 6
9 dec 17:45 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 2 - 5
9 dec 17:00 - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 9
8 dec 21:20 De Snippen H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren) 8 - 7
8 dec 20:20 - VZV Da2 (Dames) 5 - 5
8 dec 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - De Amstel DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 15
2 dec 20:15 AZ&PC De Futen H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H1 (Heren) 11 - 10
1 dec 21:05 De Snippen Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 4 - 8
1 dec 20:20 De Snippen H3 (Heren) - De Albatros H1 (Heren) 5 - 12
1 dec 19:35 De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - VZV VZV CG1* (Gemengd-C <15) 3 - 24
25 nov 19:00 De Snippen H2 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren) 3 - 9
25 nov 18:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren) 4 - 9
25 nov 17:30 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 5
25 nov 16:45 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen EG2 / De Snippen EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 8
25 nov 16:00 - WZ&PC Purmerend EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 23
24 nov 21:15 De Snippen H1 (Heren) - DWT H1 (Heren) 7 - 7
24 nov 20:15 - DWT Da1 (Dames) 2 - 7
24 nov 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - Triton Triton DG1* (Gemengd-D <13) 1 - 22
18 nov 17:00 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen EG2 / De Snippen EG2 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 5
17 nov 21:20 De Snippen H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren) 10 - 8
17 nov 20:20 - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) 2 - 2
17 nov 19:35 De Snippen H3 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren) 7 - 14
11 nov 20:15 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1 / De Amstel BJ1/Oceanus BJ1* (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 2
10 nov 21:00 De Snippen Da2 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 10 - 3
10 nov 20:15 De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 19
10 nov 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 2
4 nov 19:15 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - Oceanus H3 (Heren) 3 - 7
4 nov 18:30 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 9
4 nov 17:45 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 3
4 nov 17:00 - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 25
3 nov 20:35 De Snippen H1 (Heren) - DAW H1 (Heren) 11 - 6
3 nov 19:35 - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 3 - 4
28 okt 17:45 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 3 - 8
28 okt 17:00 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 1
14 okt 19:15 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - Triton H1 (Heren) 7 - 6
14 okt 18:30 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 12
14 okt 17:45 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - VZV VZV CG1* (Gemengd-C <15) 10 - 5
14 okt 17:00 - MSV-Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 20
13 okt 21:20 De Snippen H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 10 - 5
13 okt 20:20 - Het Y Da3 (Dames) 2 - 12
13 okt 19:35 De Snippen H2 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren) 2 - 4
7 okt 18:45 De Snippen H3 (Heren) - De Amstel H2 (Heren) 6 - 7
7 okt 18:00 De Snippen Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 3 - 3
7 okt 17:05 AZ&PC De Futen H1 (Heren) - De Snippen H1 (Heren) 6 - 3
30 sep 19:30 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZPCH H3 (Heren) 11 - 8
30 sep 18:45 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 7 - 9
30 sep 18:00 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 3
30 sep 17:15 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 17
30 sep 16:30 - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 22
29 sep 20:20 De Snippen H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren) 8 - 6
29 sep 19:35 De Snippen H2 (Heren) - KZC H3 (Heren) 3 - 4
23 sep 19:45 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1 / De Amstel BJ1/Oceanus BJ1* (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 5
23 sep 19:00 De Snippen H3 (Heren) - KZC H5 (Heren) 9 - 1
23 sep 17:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren) - De Dolfijn H1 (Heren) 7 - 5
23 sep 17:05 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen EG2 / De Snippen EG2 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG2 (Gemengd-E <11) 10 - 0
22 sep 21:00 De Snippen Da2 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 17 - 11
22 sep 20:15 De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 12
22 sep 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 7
16 sep 19:15 AZ&PC De Futen H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) 15 - 7
16 sep 18:30 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren) 3 - 5
16 sep 17:45 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1 / De Amstel BJ1/Oceanus BJ1* (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 2
16 sep 17:05 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen EG2 / De Snippen EG2 (Gemengd-E <11) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11) 11 - 1