Locatie De Kwakel - Utrecht

Naam De Kwakel
Telefoon
Straat Paranadreef 10
Postcode 3563 AX
Plaats Utrecht
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 mei 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 13 - 12
7 mei 18:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
30 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 11 - 20
23 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 9 - 6
23 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 6 - 12
23 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 6 - 4
23 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 17 - 1
23 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 6 - 9
22 apr 21:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
16 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond)) 14 - 8
10 apr 16:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond)) 19 - 12
9 apr 19:35 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 9 - 6
9 apr 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren) 10 - 14
9 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve) 5 - 9
9 apr 18:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 12 - 6
9 apr 18:00 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 11
2 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 14 - 8
2 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond)) 19 - 10
2 apr 19:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 8 - 11
2 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren) 5 - 6
2 apr 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 7 - 3
2 apr 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames) 5 - 6
26 maa 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 15 - 11
26 maa 19:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 9 - 5
26 maa 18:45 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren) 2 - 9
26 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames) 9 - 3
26 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 6 - 8
26 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 9 - 3
25 maa 21:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
19 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 15 - 0
19 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 3
12 maa 20:20 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 16 - 4
12 maa 19:35 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) 7 - 1
12 maa 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Vaart H3 (Heren) 8 - 5
12 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) 21 - 10
13 feb 16:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 4 - 24
12 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 11 - 2
12 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames) 5 - 2
12 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 10 - 1
5 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 13 - 11
5 feb 19:35 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 5 - 5
5 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 17 - 2
5 feb 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 10 - 12
5 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 8 - 7
5 feb 18:00 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 21
5 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 4 - 6
29 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve) 17 - 7
29 jan 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - DWT H3 (Heren) 8 - 5
29 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 2 - 14
29 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 10 - 17
29 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 8 - 10
29 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 8
27 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 14 - 8
27 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 10 - 6
27 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames) 8 - 8
27 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren) 8 - 14
27 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 3 - 8
20 nov 20:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 14 - 4
20 nov 19:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 10 - 9
20 nov 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 5 - 9
20 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 4 - 5
13 nov 20:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve) 15 - 3
13 nov 19:30 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - Het Y H4 (Heren) 11 - 6
13 nov 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Amstel H1 (Heren) 6 - 6
13 nov 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Ham Da5 (Dames) 4 - 3
13 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 2 - 7
6 nov 20:35 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 10 - 3
6 nov 19:50 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 12 - 11
6 nov 19:05 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 8 - 9
6 nov 18:20 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 16 - 11
6 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 18
30 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames) 7 - 4
30 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren) 13 - 5
30 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 12 - 4
30 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 10 - 1
16 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond)) 14 - 8
9 okt 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) 6 - 7
9 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 4 - 17
9 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren) 10 - 3
9 okt 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren) 5 - 4
9 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames) 7 - 0
9 okt 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 13
2 okt 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) 14 - 9
2 okt 20:15 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 2 - 11
2 okt 19:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 8 - 7
2 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 5 - 3
2 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 13 - 3
2 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 11 - 1
2 okt 17:40 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 2 - 31
25 sep 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren) 23 - 2
25 sep 19:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 18 - 9
25 sep 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 16 - 5
18 sep 20:20 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 8 - 7
18 sep 19:35 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 7 - 11
18 sep 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 11 - 4
18 sep 18:00 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 13