Locatie De Kwakel - Utrecht

Naam De Kwakel
Telefoon
Straat Paranadreef 10
Postcode 3563 AX
Plaats Utrecht
DatumTijdWedstrijd
21 sep 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)
21 sep 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren)
21 sep 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames)
21 sep 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)
21 sep 20:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
28 sep 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)
28 sep 18:15 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)
28 sep 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - DAW Da1 (Dames 1e deel)
28 sep 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)
28 sep 19:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)
28 sep 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))
5 okt 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)
5 okt 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)
5 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)
5 okt 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)
12 okt 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13)
12 okt 17:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)
12 okt 18:15 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZPC Woerden H4 (Heren)
12 okt 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - VZV Da2 (Dames 1e deel)
12 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)
12 okt 19:15 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames)
12 okt 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
12 okt 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))
26 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))
26 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren)
2 nov 17:45 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Fuut H4 (Heren)
2 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)
2 nov 18:30 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)
2 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond))
2 nov 19:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - UZSC H8 (Heren)
2 nov 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren)
2 nov 20:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel)
9 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13)
9 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)
9 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)
9 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)
9 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)
9 nov 21:15 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Amstel H2 (Heren)
16 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)
16 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)
16 nov 18:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)
16 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))
16 nov 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel)
16 nov 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))
23 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)
23 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
23 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve)
30 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren)
30 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)
30 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames)
30 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)
30 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)
7 dec 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)
7 dec 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)
7 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)
7 dec 20:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))
7 dec 21:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))
14 dec 18:00 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)
14 dec 18:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve)
14 dec 18:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)
14 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))
14 dec 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)
14 dec 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))
11 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)
11 jan 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)
11 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)
11 jan 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)
11 jan 19:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)
11 jan 19:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)
11 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)
18 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)
18 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)
18 jan 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)
18 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)
25 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - VZC H5 (Heren)
25 jan 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)
25 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))
25 jan 20:45 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren)
1 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren)
1 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)
1 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - UZSC H9 (Heren)
1 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)
8 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)
8 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)
8 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)
8 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)
8 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))
8 feb 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))
7 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)
7 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)
7 maa 18:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)
7 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames)
7 maa 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))
14 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)
14 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)
14 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)
21 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)
21 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)
28 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)
28 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)
28 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)
28 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)
28 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)
28 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZPC Woerden H4 (Heren)
4 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Fuut H4 (Heren)
4 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)
4 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)
4 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)
4 apr 19:15 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))
4 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))
18 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13)
18 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)
18 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)
18 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.