Locatie Rivièrabad - Spijkenisse

Naam Rivièrabad
Telefoon 0181-624600
Straat Groene Kruisweg 21
Postcode 3202 ST
Plaats Spijkenisse
DatumTijdWedstrijd
3 okt 14:00 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15)
3 okt 14:45 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
3 okt 15:30 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
3 okt 16:15 De Kempvis H5 (Heren) - ZPV Barracuda H6 (Heren)
3 okt 17:00 De Kempvis H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)
3 okt 17:45 De Kempvis H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)
10 okt 15:15 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)
10 okt 16:00 De Kempvis Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)
10 okt 16:45 De Kempvis Da2 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)
10 okt 17:30 De Kempvis Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)
10 okt 18:20 De Kempvis H2 (Heren) - ZPV Barracuda H2 (Heren)
10 okt 19:05 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))
24 okt 17:10 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)
24 okt 17:50 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG4 (Gemengd-E <11)
24 okt 18:30 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13)
24 okt 19:15 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - SVH DG1 (Gemengd-D <13)
24 okt 20:00 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)
24 okt 20:45 De Kempvis H4 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)
24 okt 21:30 De Kempvis H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
31 okt 14:00 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15)
31 okt 14:45 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
31 okt 15:30 De Kempvis Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)
31 okt 16:15 De Kempvis Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)
31 okt 17:05 De Kempvis H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)
31 okt 17:50 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))
7 nov 13:55 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11)
7 nov 14:35 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
7 nov 15:15 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 16:00 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 16:45 De Kempvis H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)
7 nov 17:30 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15)
7 nov 18:15 De Kempvis H4 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)
7 nov 19:00 De Kempvis H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)
14 nov 14:00 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15)
14 nov 14:45 De Kempvis Da3 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)
14 nov 15:30 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)
14 nov 16:15 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17)
14 nov 17:00 De Kempvis Da2 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)
14 nov 17:45 De Kempvis Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)
14 nov 18:35 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))
14 nov 19:40 De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)
14 nov 20:35 De Kempvis H2 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)
21 nov 14:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11)
21 nov 14:40 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11)
21 nov 15:20 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13)
21 nov 16:05 De Kempvis H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)
21 nov 16:50 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)
21 nov 17:35 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)
21 nov 18:20 De Kempvis H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)
21 nov 19:05 De Kempvis H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)
28 nov 14:00 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK GZC DONK CM*1 (Meisjes-C <15)
28 nov 14:45 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
28 nov 15:30 De Kempvis Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
28 nov 16:15 De Kempvis H2 (Heren) - ZPS H1 (Heren)
28 nov 17:00 De Kempvis Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)
28 nov 17:50 De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)
28 nov 18:45 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))
28 nov 19:50 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17)
28 nov 20:35 De Kempvis Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)
12 dec 14:40 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)
12 dec 15:20 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15)
12 dec 16:05 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)
12 dec 16:50 De Kempvis Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)
12 dec 17:35 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)
12 dec 18:20 De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)
12 dec 19:15 De Kempvis H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren)
12 dec 20:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))
12 dec 21:05 De Kempvis Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)
9 jan 14:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)
9 jan 14:40 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 15:25 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)
9 jan 16:10 De Kempvis H5 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)
9 jan 16:55 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15)
9 jan 17:40 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17)
9 jan 18:25 De Kempvis Da2 (Dames) - Wave Da1 (Dames)
16 jan 14:00 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 14:45 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15)
16 jan 15:30 De Kempvis Da3 (Dames) - SVH Da3 (Dames)
16 jan 16:15 De Kempvis Da2 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)
16 jan 17:00 De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)
16 jan 17:55 De Kempvis Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames)
16 jan 18:45 De Kempvis H2 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)
16 jan 19:30 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))
23 jan 14:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)
23 jan 14:40 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)
23 jan 15:25 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)
23 jan 16:55 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17)
23 jan 17:40 De Kempvis H4 (Heren) - SVH H4 (Heren)
23 jan 18:25 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17)
23 jan 19:10 De Kempvis H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)
30 jan 15:15 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)
30 jan 16:00 De Kempvis Da3 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)
30 jan 16:45 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)
30 jan 17:30 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
30 jan 18:15 De Kempvis Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)
30 jan 19:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))
30 jan 20:05 De Kempvis H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)
30 jan 20:50 De Kempvis Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
6 feb 14:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)
6 feb 14:40 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)
6 feb 15:20 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
6 feb 16:05 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 16:50 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)
6 feb 17:35 De Kempvis H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)
6 feb 18:20 De Kempvis H4 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)
13 feb 14:00 De Kempvis Da3 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)
13 feb 14:45 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)
13 feb 15:30 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)
13 feb 16:15 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)
13 feb 17:00 De Kempvis Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)
13 feb 17:45 De Kempvis H2 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)
13 feb 18:30 De Kempvis Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)
6 maa 14:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
6 maa 14:40 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11)
6 maa 15:20 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
6 maa 16:05 De Kempvis H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)
6 maa 16:50 De Kempvis H3 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)
6 maa 17:35 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*1 (Gemengd-D <13)
6 maa 18:20 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
6 maa 19:05 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
6 maa 19:50 De Kempvis H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)
13 maa 16:00 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15)
13 maa 16:45 De Kempvis Da2 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)
13 maa 17:30 De Kempvis H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)
13 maa 18:15 De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk AJ1 (Jongens-A <19)
13 maa 19:10 De Kempvis Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)
13 maa 20:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))
20 maa 14:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11)
20 maa 14:40 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)
20 maa 15:20 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13)
20 maa 16:05 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)
20 maa 16:50 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - BZC CJ1 (Jongens-C <15)
20 maa 17:35 De Kempvis H5 (Heren) - BZC H5 (Heren)
20 maa 18:20 De Kempvis H4 (Heren) - BZC H2 (Heren)
20 maa 19:05 De Kempvis H3 (Heren) - ZPV Barracuda H1 (Heren)
27 maa 14:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)
27 maa 14:40 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)
27 maa 15:20 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)
27 maa 16:05 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)
27 maa 16:50 De Kempvis Da2 (Dames) - ZPV Barracuda Da1 (Dames)
27 maa 17:35 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17)
27 maa 18:20 De Kempvis H5 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren)
27 maa 19:05 De Kempvis H3 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)
27 maa 19:50 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))
10 apr 17:20 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)
10 apr 18:05 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)
10 apr 18:50 De Kempvis Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)
10 apr 19:40 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))
10 apr 20:45 De Kempvis H2 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)
10 apr 21:30 De Kempvis Da1 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)
17 apr 14:00 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)
17 apr 14:45 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)
17 apr 15:30 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)
17 apr 16:15 De Kempvis Da2 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)
17 apr 17:00 De Kempvis H5 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)
17 apr 17:45 De Kempvis H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)
24 apr 14:30 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11)
24 apr 15:10 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15)
24 apr 15:55 De Kempvis Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)
24 apr 16:40 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17)
24 apr 17:25 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17)
24 apr 18:10 De Kempvis Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
24 apr 19:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))
24 apr 20:05 De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)
24 apr 21:00 De Kempvis H2 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.