Locatie Het Veenweidebad - Mijdrecht

Naam Het Veenweidebad
Telefoon
Straat Ontspanningsweg 1
Postcode 3641 SV
Plaats Mijdrecht
DatumTijdWedstrijd
22 sep 15:30 De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13)
22 sep 16:15 De Amstel Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)
22 sep 17:00 De Amstel H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)
22 sep 17:45 De Amstel H1 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)
5 okt 16:00 De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
5 okt 16:45 De Amstel Da1 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)
5 okt 17:30 De Amstel H2 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)
5 okt 18:15 De Amstel H1 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)
3 nov 16:15 De Amstel Da1 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)
3 nov 17:00 De Amstel H2 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)
3 nov 17:45 De Amstel H1 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)
17 nov 15:30 De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)
17 nov 16:15 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17)
17 nov 17:00 De Amstel H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)
17 nov 17:45 De Amstel H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)
24 nov 16:15 De Amstel Da1 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)
24 nov 17:00 De Amstel H2 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)
24 nov 17:45 De Amstel H1 (Heren) - UZSC H9 (Heren)
7 dec 16:00 De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)
7 dec 16:45 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15)
7 dec 17:30 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)
7 dec 18:15 De Amstel Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)
7 dec 19:00 De Amstel H2 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)
7 dec 19:45 De Amstel H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)
11 jan 16:45 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17)
11 jan 17:30 De Amstel Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)
11 jan 18:15 De Amstel H2 (Heren) - ZPC Woerden H4 (Heren)
11 jan 19:00 De Amstel H1 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
19 jan 15:30 De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13)
19 jan 16:15 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15)
26 jan 15:30 De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13) - De Albatros DG1 (Gemengd-D <13)
26 jan 16:15 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)
26 jan 17:00 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)
2 feb 15:30 De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13)
2 feb 16:15 De Amstel Da1 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)
2 feb 17:00 De Amstel H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)
8 maa 16:15 De Amstel Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
8 maa 17:00 De Amstel H2 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)
8 maa 17:45 De Amstel H1 (Heren) - UZSC H8 (Heren)
15 maa 15:30 De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
15 maa 16:15 De Amstel Da1 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)
15 maa 17:00 De Amstel H2 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)
15 maa 17:45 De Amstel H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
22 maa 15:30 De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13)
22 maa 16:15 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15)
4 apr 16:00 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15)
4 apr 16:45 De Amstel Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)
4 apr 17:30 De Amstel H2 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)
4 apr 18:15 De Amstel H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.