Locatie De Vijf Heuvels - Markelo

Naam De Vijf Heuvels
Telefoon
Straat Potdijk 5
Postcode 7475 SL
Plaats Markelo
DatumTijdWedstrijd
25 jan 16:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)
25 jan 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)
26 jan 15:00 ZPC De Hof H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)
26 jan 15:45 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Veene H1 (Heren (Bond))
1 feb 17:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11)
1 feb 17:45 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)
1 feb 18:30 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)
1 feb 19:30 ZPC De Hof H3 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)
8 feb 16:00 ZPC De Hof H4 (Heren) - De Spreng H2 (Heren)
8 feb 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)
8 feb 17:30 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Reest H1 (Heren (Bond))
15 feb 16:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)
15 feb 16:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
29 feb 16:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)
29 feb 16:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)
29 feb 17:30 ZPC De Hof Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)
29 feb 18:30 ZPC De Hof H3 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)
29 feb 19:15 ZPC De Hof H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)
29 feb 20:00 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)
7 maa 18:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)
7 maa 18:45 ZPC De Hof Da3 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)
7 maa 19:30 ZPC De Hof Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames)
7 maa 20:15 ZPC De Hof H4 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)
14 maa 16:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
14 maa 16:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)
14 maa 17:30 ZPC De Hof H2 (Heren) - Livo H3 (Heren)
14 maa 18:15 ZPC De Hof Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)
21 maa 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)
21 maa 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)
21 maa 17:30 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))
28 maa 17:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)
28 maa 17:45 ZPC De Hof H2 (Heren) - Natare H1 (Heren)
28 maa 18:30 ZPC De Hof H3 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)
29 maa 15:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)
29 maa 15:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17)
29 maa 16:30 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)
4 apr 16:00 ZPC De Hof H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)
4 apr 17:15 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
19 apr 15:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)
19 apr 15:45 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)
19 apr 16:30 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)
19 apr 17:15 ZPC De Hof H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
18 jan 19:30 ZPC De Hof H4 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren) 5 - 6
18 jan 18:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 9 - 5
18 jan 18:00 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 14 - 2
12 jan 18:00 ZPC De Hof H3 (Heren) - EZC H3 (Heren) 10 - 8
11 jan 17:15 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 13 - 11
11 jan 16:30 ZPC De Hof Da3 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 2 - 8
14 dec 17:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - EZC Da4 (Dames) 10 - 4
7 dec 19:45 ZPC De Hof H3 (Heren) - NDD H2 (Heren) 8 - 8
7 dec 19:00 ZPC De Hof H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 7 - 3
7 dec 17:45 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
7 dec 16:45 ZPC De Hof Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 15 - 5
7 dec 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 8
30 nov 19:30 ZPC De Hof H4 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren) 9 - 8
30 nov 18:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - DWK Da2 (Dames) 9 - 6
30 nov 18:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames) 8 - 2
24 nov 15:45 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 12 - 9
24 nov 15:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) 20 - 1
23 nov 19:15 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
23 nov 18:30 ZPC De Hof H3 (Heren) - Natare H1 (Heren) 6 - 7
23 nov 17:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 23 - 10
23 nov 17:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 4
16 nov 17:30 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 4 - 9
16 nov 16:45 ZPC De Hof H4 (Heren) - Proteus H4 (Heren) 2 - 5
16 nov 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 16
10 nov 16:30 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 10 - 9
10 nov 15:45 ZPC De Hof Da3 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 7 - 8
10 nov 15:00 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 4
9 nov 18:15 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 12 - 14
9 nov 17:30 ZPC De Hof H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren) 6 - 5
9 nov 16:45 ZPC De Hof H3 (Heren) - Livo H3 (Heren) 13 - 11
9 nov 16:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 3
2 nov 16:45 ZPC De Hof H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) 2 - 10
2 nov 16:00 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames) 10 - 7
26 okt 19:00 ZPC De Hof H3 (Heren) - Losser H2 (Heren) 9 - 7
26 okt 18:15 ZPC De Hof H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 8 - 8
26 okt 17:30 ZPC De Hof Da3 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames) 3 - 2
12 okt 20:15 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 18 - 13
12 okt 19:30 ZPC De Hof H2 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren) 11 - 6
12 okt 18:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames) 13 - 7
12 okt 18:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 1
5 okt 17:00 ZPC De Hof H3 (Heren) - DWV H2 (Heren) 7 - 13
5 okt 16:00 ZPC De Hof Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames) 10 - 9
29 sep 16:30 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 14 - 9
29 sep 15:45 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 17
28 sep 19:45 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
28 sep 19:00 ZPC De Hof H2 (Heren) - EZC H3 (Heren) 10 - 7
28 sep 18:15 ZPC De Hof H3 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 7 - 14
28 sep 17:30 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10
21 sep 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) 10 - 6
21 sep 16:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - Piranha Da1 (Dames) 7 - 9
14 sep 17:30 ZPC De Hof H4 (Heren) - Schuurman BZC H7 (Heren) 9 - 10
14 sep 16:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 14 - 8
14 sep 16:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9