Locatie Brandenburg - Bilthoven

Naam Brandenburg
Telefoon 030-228 32 50
Straat Oude Brandenburgerweg 67
Postcode 3721 DV
Plaats Bilthoven
DatumTijdWedstrijd
28 sep 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)
28 sep 16:30 BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)
28 sep 17:15 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)
28 sep 18:05 BZC Brandenburg H3 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)
28 sep 18:50 BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19)
28 sep 19:50 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))
12 okt 17:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)
12 okt 17:30 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)
12 okt 18:20 BZC Brandenburg H3 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)
12 okt 19:05 BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
12 okt 20:05 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))
26 okt 17:00 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))
26 okt 18:05 BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))
26 okt 19:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))
2 nov 16:30 BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
2 nov 17:15 BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)
9 nov 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel)
9 nov 16:30 BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) - De Albatros DG1 (Gemengd-D <13)
9 nov 17:15 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)
9 nov 18:05 BZC Brandenburg H3 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
9 nov 18:50 BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))
9 nov 20:05 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren)
16 nov 16:00 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)
16 nov 16:45 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)
16 nov 17:35 BZC Brandenburg H3 (Heren) - VZC H3 (Heren)
16 nov 18:20 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - Livo Da1 (Dames (Bond))
16 nov 19:25 BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))
16 nov 20:40 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))
23 nov 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)
30 nov 16:30 BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13)
30 nov 17:15 BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)
7 dec 16:45 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)
7 dec 17:30 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)
7 dec 18:20 BZC Brandenburg H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
7 dec 19:05 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
7 dec 20:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))
14 dec 17:00 BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 17:45 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)
14 dec 18:35 BZC Brandenburg H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
14 dec 19:20 BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)
14 dec 20:05 BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond))
14 dec 21:15 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))
21 dec 17:00 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))
11 jan 17:00 BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) - De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13)
11 jan 17:45 BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)
11 jan 18:30 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da1 (Dames (Bond))
11 jan 19:45 BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (ManMeer Cup Heren2)
18 jan 17:00 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)
18 jan 17:50 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)
18 jan 18:35 BZC Brandenburg H3 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
25 jan 16:00 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)
25 jan 16:50 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15)
25 jan 17:35 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)
25 jan 18:20 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - VZV Da1 (Dames (Bond))
25 jan 19:35 BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))
25 jan 20:50 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))
1 feb 18:30 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
1 feb 19:30 BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 16:00 BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 16:45 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)
8 feb 17:35 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
8 feb 18:20 BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19)
8 feb 19:05 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))
15 feb 18:30 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZV Haerlem Da1 (ManMeer Cup Dames)
15 feb 19:45 BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))
29 feb 18:30 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))
29 feb 19:45 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))
28 maa 17:00 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)
28 maa 17:50 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)
28 maa 18:35 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)
28 maa 19:20 BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
4 apr 16:00 BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 16:45 BZC Brandenburg H3 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)
4 apr 17:30 BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)
4 apr 18:15 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - EZC Da1 (Dames (Bond))
4 apr 19:15 BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))
4 apr 20:30 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))
25 apr 17:00 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)