Locatie LACO Sportcentrum Lingewaard - Bemmel

Naam LACO Sportcentrum Lingewaard
Telefoon 0481-461687
Straat Van Nispenlaan 2
Postcode 6681 CZ
Plaats Bemmel
DatumTijdWedstrijd
30 okt 18:15 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)
30 okt 19:00 Thetis Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)
6 nov 14:15 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)
6 nov 15:00 Thetis Da2 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)
6 nov 15:45 Thetis H2 (Heren) - Flevo H3 (Heren)
6 nov 16:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))
13 nov 14:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)
13 nov 15:00 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)
13 nov 15:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)
13 nov 16:35 Thetis Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)
13 nov 17:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))
13 nov 18:40 Thetis H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)
20 nov 14:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11)
20 nov 15:00 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17)
20 nov 15:45 Thetis Da2 (Dames) - De Gendten Da1 (Dames)
20 nov 16:30 Thetis H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)
27 nov 18:15 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)
27 nov 19:00 Thetis Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)
27 nov 19:50 Thetis H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)
11 dec 14:15 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)
11 dec 15:00 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)
11 dec 15:45 Thetis Da2 (Dames) - DOS Da2 (Dames)
11 dec 16:30 Thetis H3 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren)
18 dec 14:15 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
18 dec 14:55 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)
18 dec 15:40 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)
18 dec 16:30 Thetis Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames)
18 dec 17:20 Thetis H2 (Heren) - Flevo H4 (Heren)
18 dec 18:10 Thetis H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))
8 jan 14:15 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)
8 jan 15:00 Thetis H3 (Heren) - Montferland H1 (Heren)
8 jan 15:50 Thetis Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)
8 jan 16:40 Thetis H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))
15 jan 14:15 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG2 (Gemengd-D <13)
15 jan 15:00 Thetis Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)
22 jan 14:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11)
22 jan 15:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)
22 jan 15:45 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17)
22 jan 16:45 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))
29 jan 18:15 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17)
29 jan 19:00 Thetis Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)
5 feb 14:15 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)
5 feb 15:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)
5 feb 15:45 Thetis Da2 (Dames) - PFC Rheden Da2 (Dames)
5 feb 16:35 Thetis H2 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren)
12 feb 14:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
12 feb 15:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)
12 feb 15:45 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)
12 feb 16:30 Thetis H3 (Heren) - DWV H3 (Heren)
19 feb 14:15 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)
19 feb 15:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17)
19 feb 15:50 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))
5 maa 14:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)
5 maa 15:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17)
5 maa 15:45 Thetis Da2 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames)
5 maa 16:30 Thetis H2 (Heren) - EZPC H2 (Heren)
12 maa 14:15 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)
12 maa 15:00 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)
12 maa 15:45 Thetis H3 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren)
12 maa 16:30 Thetis Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)
12 maa 17:35 Thetis H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))
19 maa 14:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
19 maa 15:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17)
19 maa 15:45 Thetis H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)
19 maa 16:30 Thetis Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)
26 maa 18:15 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)
26 maa 19:00 Thetis H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)
26 maa 19:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17)
2 apr 14:15 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
2 apr 15:00 Thetis H2 (Heren) - PFC Rheden H2 (Heren)
2 apr 15:45 Thetis Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)
30 apr 18:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))
14 mei 14:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))
21 mei 14:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))