Locatie De Vrolijkheid - Zwolle

Naam De Vrolijkheid
Telefoon
Straat Ossenkamp 7
Postcode 8024 AG
Plaats Zwolle
DatumTijdWedstrijd
25 jan 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 17:55 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))
25 jan 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond))
26 jan 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
1 feb 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)
1 feb 18:00 SWOL 1894 H6 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)
1 feb 18:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)
1 feb 19:30 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Losser Da1 (Dames (Bond))
1 feb 20:25 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))
8 feb 18:00 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 18:30 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 18:40 SWOL 1894 Da3 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)
8 feb 19:25 SWOL 1894 H7 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren)
8 feb 19:35 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WS Twente Da1 (Dames (Bond))
8 feb 20:30 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)
9 feb 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
15 feb 18:00 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)
15 feb 18:45 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren)
15 feb 19:30 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - HZPC/Avéna (SG) H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)
22 feb 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))
29 feb 17:30 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)
29 feb 18:00 SWOL 1894 Da4 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)
29 feb 18:10 SWOL 1894 H4 (Heren) - Flevo H1 (Heren)
29 feb 18:45 SWOL 1894 H7 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren)
29 feb 18:55 SWOL 1894 H5 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)
29 feb 19:40 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))
1 maa 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
7 maa 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 17:55 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))
7 maa 18:35 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
7 maa 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
7 maa 20:20 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)
7 maa 21:20 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)
14 maa 17:30 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11)
14 maa 18:10 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)
14 maa 18:55 SWOL 1894 H4 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)
14 maa 19:40 SWOL 1894 Da4 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)
14 maa 20:25 SWOL 1894 H7 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)
15 maa 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
21 maa 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 17:55 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)
21 maa 18:00 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))
21 maa 18:40 SWOL 1894 H5 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)
21 maa 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))
21 maa 20:15 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))
21 maa 21:20 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)
28 maa 17:30 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)
28 maa 18:10 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15)
28 maa 18:55 SWOL 1894 Da4 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)
28 maa 19:40 SWOL 1894 H4 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)
28 maa 20:25 SWOL 1894 H7 (Heren) - Octopus H2 (Heren)
4 apr 18:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 19:10 SWOL 1894 H7 (Heren) - ZVV H2 (Heren)
4 apr 19:55 SWOL 1894 H5 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren)
4 apr 20:40 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)
11 apr 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))
11 apr 20:25 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
18 apr 17:25 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)
18 apr 18:00 SWOL 1894 Da3 (Dames) - DWK Da2 (Dames)
18 apr 18:30 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 18:45 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)
18 apr 19:35 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))
18 apr 20:30 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Orca H1 (Heren (Bond))
19 apr 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
18 jan 18:00 SWOL 1894 Da3 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) 9 - 2
18 jan 17:15 SWOL 1894 H4 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 18 - 6