Locatie Groenhovenbad - Gouda

Naam Groenhovenbad
Telefoon
Straat Tobbepad 2
Postcode 2803 WH
Plaats Gouda
DatumTijdWedstrijd
30 maa 18:30 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15)
30 maa 19:45 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren)
30 maa 21:00 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren)
31 maa 16:45 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - Wave H2 (Heren)
31 maa 17:30 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
31 maa 18:25 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17)
6 apr 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15)
6 apr 16:30 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames)
6 apr 18:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames)
6 apr 19:30 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren)
6 apr 21:00 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2)
7 apr 15:15 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren)
7 apr 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)
7 apr 16:45 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - Het Y H3 (Heren)
7 apr 17:45 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames)
7 apr 19:00 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17)
13 apr 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)
13 apr 15:55 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
13 apr 16:40 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)
13 apr 17:25 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)
13 apr 18:10 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
13 apr 19:10 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - SVH H2 (Heren)
13 apr 20:25 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren)
14 apr 15:15 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 maa 21:00 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - Het Ravijn H2 (Heren) 12 - 7
23 maa 19:30 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren) 8 - 7
23 maa 18:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - Het Ravijn Da1 (Dames) 10 - 8
23 maa 16:30 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) 13 - 6
23 maa 15:15 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 12 - 6
17 maa 16:45 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 15 - 6
17 maa 15:15 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 12
16 maa 19:00 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - Het Y H2 (ManMeer Cup Heren2) 8 - 6
16 maa 17:45 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - ZVL-1886 H3 (Heren) 9 - 10
16 maa 16:45 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - UZSC H5 (Heren) 3 - 4
16 maa 16:00 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 2
16 maa 15:15 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 4
9 maa 19:50 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 22
9 maa 18:40 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - ZVVS Da1 (Dames) 4 - 5
9 maa 17:25 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15) 8 - 22
9 maa 16:40 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren) 8 - 6
9 maa 15:55 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 4
9 maa 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 0
3 maa 17:45 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 12
3 maa 16:15 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 18 - 7
3 maa 15:15 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren) 6 - 13
2 maa 19:45 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 H2 (Heren) 5 - 9
2 maa 18:15 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren) 5 - 11
2 maa 16:45 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da1 (Dames) 12 - 7
2 maa 15:15 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames) 23 - 6
23 feb 17:30 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) 16 - 3
23 feb 16:15 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) 10 - 6
23 feb 15:15 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) 8 - 10
16 feb 19:00 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren) 8 - 10
16 feb 17:30 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - SVH H1 (Heren) 9 - 8
16 feb 16:45 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 6 - 4
16 feb 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 11 - 3
16 feb 15:15 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 25 - 2
10 feb 15:15 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 10 - 4
9 feb 20:30 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) 17 - 9
9 feb 19:00 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) 13 - 10
9 feb 17:30 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames) 10 - 10
9 feb 16:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 22
9 feb 15:15 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames) 9 - 9
3 feb 15:15 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren) 10 - 9
2 feb 21:00 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - AZC H4 (Heren) 6 - 10
2 feb 19:45 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 18 - 5
2 feb 18:45 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 13 - 10
2 feb 17:30 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15) 11 - 5
2 feb 16:45 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren) 9 - 3
2 feb 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames) 5 - 3
2 feb 15:15 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 6 - 11
27 jan 18:10 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 6 - 4
27 jan 16:55 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17) 19 - 7
27 jan 15:55 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 3
27 jan 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) 42 - 0
26 jan 21:00 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - SVH H2 (Heren) 5 - 6
26 jan 19:45 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) 12 - 6
26 jan 18:15 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - AZC H1 (Heren) 8 - 9
26 jan 17:15 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - BZC H3 (Heren) 8 - 6
26 jan 16:30 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 7
26 jan 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 12
20 jan 16:45 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 12 - 9
20 jan 16:00 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 6 - 5
20 jan 15:15 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 7 - 3
19 jan 20:45 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) 11 - 10
19 jan 19:15 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames) 13 - 5
19 jan 17:45 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) 15 - 6
19 jan 16:30 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) 6 - 5
12 jan 16:30 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren) 16 - 5
12 jan 15:15 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) 18 - 3
15 dec 20:05 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 10 - 13
15 dec 18:50 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - Polar Bears H3 (Heren) 9 - 11
15 dec 17:35 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da1 (Dames) 10 - 4
15 dec 16:40 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ2 (Jongens-A <19) 19 - 3
15 dec 15:55 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren) 4 - 5
15 dec 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*2 (Gemengd-E <11) 22 - 0
9 dec 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 5 - 9
9 dec 15:15 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren) 10 - 4
8 dec 20:15 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) 9 - 6
8 dec 18:45 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren) 4 - 8
8 dec 17:15 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - UZSC Da3 (Dames) 14 - 7
8 dec 16:15 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - Katwijk Da1 (Dames) 5 - 17
8 dec 15:15 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - ZVVS H3 (Heren) 5 - 10
2 dec 16:45 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 18 - 9
2 dec 15:15 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 10
1 dec 21:25 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren) 14 - 10
1 dec 20:10 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren) 13 - 5
1 dec 18:40 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - De Ham Da1 (Dames 2e deel) 19 - 2
1 dec 17:55 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren) 9 - 5
1 dec 16:40 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15) 6 - 10
1 dec 15:55 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) 7 - 3
1 dec 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - ZDHC EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 7
25 nov 16:45 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 5 - 6
25 nov 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 5 - 4
25 nov 15:15 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 10 - 7
24 nov 21:00 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - Polar Bears H2 (Heren) 13 - 11
24 nov 19:30 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren) 8 - 6
24 nov 18:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames) 6 - 8
24 nov 16:30 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - Polar Bears Da2 (Dames) 16 - 7
24 nov 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) 7 - 15
18 nov 18:15 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 5
18 nov 16:45 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 11
18 nov 15:15 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 13 - 10
17 nov 20:45 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 11 - 9
17 nov 19:45 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - Katwijk H2 (Heren) 8 - 9
17 nov 18:30 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - Het Y H2 (ManMeer Cup Heren2) 12 - 7
17 nov 17:15 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) 10 - 4
17 nov 16:00 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 23
17 nov 15:15 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 2
11 nov 16:00 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) 4 - 6
11 nov 15:15 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) 7 - 4
10 nov 21:00 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H2 (Heren) 7 - 13
10 nov 19:30 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren) 11 - 8
10 nov 18:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames) 12 - 5
10 nov 16:30 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 10 - 6
10 nov 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) 6 - 6
4 nov 18:30 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17 2e deel) 9 - 6
3 nov 21:30 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) 12 - 2
3 nov 20:30 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - ZV Haerlem H2 (Heren) 10 - 9
3 nov 19:15 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - ZVL-1886 H3 (Heren) 6 - 11
3 nov 18:00 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 16
3 nov 16:45 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham CM1/ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) 8 - 20
3 nov 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZVL-1886 Da5 (Dames) 2 - 2
3 nov 15:15 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 1
28 okt 17:30 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - SVH AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 4
28 okt 16:45 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 7 - 2
28 okt 16:00 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - SVH H4 (Heren) 4 - 12
28 okt 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 26 - 2
27 okt 18:30 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) 18 - 13
27 okt 17:00 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren) 13 - 9
27 okt 16:00 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - Wiekslag Da1 (Dames) 7 - 6
21 okt 17:00 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren) 6 - 6
20 okt 17:45 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 4 - 10
20 okt 17:00 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames) 3 - 1
20 okt 16:00 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 3
20 okt 15:15 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) 12 - 1
14 okt 16:45 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 16
14 okt 15:15 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 4
13 okt 20:30 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 10 - 9
13 okt 19:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da1 (ManMeer Cup Dames) 30 - 5
13 okt 17:45 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren) 17 - 4
13 okt 16:45 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) 12 - 3
13 okt 16:00 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren) 3 - 2
13 okt 15:15 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames) 4 - 2
7 okt 19:30 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames) 13 - 12
6 okt 19:10 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - Schuurman BZC H2 (Heren) 14 - 7
6 okt 17:40 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren) 11 - 8
6 okt 16:40 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - De Ham Da2 (Dames) 8 - 6
6 okt 15:55 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) 16 - 0
6 okt 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 1
30 sep 16:45 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 9
30 sep 15:15 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 10 - 6
29 sep 20:45 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - BZ&PC H3 (Heren) 9 - 7
29 sep 19:30 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 9 - 4
29 sep 18:00 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da3 (Dames) 20 - 3
29 sep 17:15 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 7 - 10
29 sep 16:30 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZVL-1886 Da7 (Dames) 2 - 5
29 sep 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 16
23 sep 17:25 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren) 12 - 5
23 sep 16:40 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 1
23 sep 15:55 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 8
23 sep 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) 36 - 0
22 sep 17:30 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - Polar Bears H3 (Heren) 7 - 12
22 sep 16:30 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 7 - 7
22 sep 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 6 - 18
20 sep 21:15 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) 12 - 3
16 sep 15:15 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - ZVVS Da1 (Dames) 20 - 2
15 sep 16:00 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 8 - 6
15 sep 15:15 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 8