Locatie Sportcentrum Vliegende Vaart - Terneuzen

Naam Sportcentrum Vliegende Vaart
Telefoon 0115-455 870
Straat Vliegende Vaart 2
Postcode 4537 DH
Plaats Terneuzen
DatumTijdWedstrijd
24 okt 16:45 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)
24 okt 17:30 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)
24 okt 18:15 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)
24 okt 19:00 De Schelde H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)
31 okt 16:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)
7 nov 16:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 16:45 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)
7 nov 17:30 De Schelde H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren)
7 nov 18:30 De Schelde Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)
14 nov 16:00 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)
21 nov 17:15 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)
21 nov 18:00 De Schelde H1 (Heren) - Argo H1 (Heren)
21 nov 19:00 De Schelde Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)
28 nov 16:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 16:30 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11)
12 dec 17:15 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 18:00 De Schelde H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)
12 dec 19:00 De Schelde Da1 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)
23 jan 17:15 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)
23 jan 18:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)
23 jan 18:45 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)
23 jan 19:30 De Schelde H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)
6 feb 16:30 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 17:15 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)
6 feb 18:00 De Schelde H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)
27 feb 16:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11)
6 maa 17:15 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)
6 maa 18:00 De Schelde H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)
6 maa 19:00 De Schelde Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)
13 maa 16:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 16:45 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 16:30 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)
20 maa 17:15 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 18:00 De Schelde Da1 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames)
27 maa 16:45 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)
27 maa 17:30 De Schelde H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren)
27 maa 18:30 De Schelde Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)
10 apr 16:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)
10 apr 16:45 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)
17 apr 16:00 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)
24 apr 17:15 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)
24 apr 18:00 De Schelde H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)
24 apr 19:00 De Schelde Da1 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)