Locatie Sportcomplex Koning Willem Alexander - Hoofddorp

Naam Sportcomplex Koning Willem Alexander
Telefoon 023-5541041
Straat Bennebroekerweg 800
Postcode 2134 AB
Plaats Hoofddorp
DatumTijdWedstrijd
10 nov 14:45 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13)
10 nov 14:45 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)
10 nov 15:30 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)
10 nov 16:15 ZPCH H4 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren)
10 nov 17:00 ZPCH H3 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)
10 nov 17:50 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15)
10 nov 18:35 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)
10 nov 19:20 ZPCH Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)
10 nov 20:05 ZPCH H2 (Heren) - VZV H3 (Heren)
10 nov 20:50 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)
17 nov 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
30 nov 19:15 ZPCH H4 (Heren) - KZC H5 (Heren)
7 dec 17:55 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)
7 dec 18:40 ZPCH Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)
7 dec 19:25 ZPCH H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
7 dec 20:10 ZPCH H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)
7 dec 20:55 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)
7 dec 21:40 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))
15 dec 14:45 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)
15 dec 15:30 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)
15 dec 16:15 ZPCH H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)
15 dec 17:00 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)
15 dec 17:45 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)
15 dec 18:30 ZPCH H3 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)
15 dec 19:20 ZPCH Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)
15 dec 20:05 ZPCH H2 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)
15 dec 20:50 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (ManMeer Cup Heren)
21 dec 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
18 jan 12:00 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)
18 jan 12:00 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13)
18 jan 12:45 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)
18 jan 13:25 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)
18 jan 14:15 ZPCH Da1 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)
18 jan 15:00 ZPCH H2 (Heren) - DAW H3 (Heren)
18 jan 15:45 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))
19 jan 18:10 ZPCH H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)
19 jan 18:55 ZPCH H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)
19 jan 19:40 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17)
25 jan 16:40 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13)
25 jan 17:20 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 18:05 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)
25 jan 18:55 ZPCH H3 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
25 jan 19:40 ZPCH Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)
25 jan 20:25 ZPCH H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)
25 jan 21:10 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))
8 feb 16:00 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
8 feb 16:00 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 16:45 ZPCH H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)
8 feb 17:30 ZPCH H3 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)
8 feb 18:15 ZPCH H2 (Heren) - KZC H2 (Heren)
8 feb 19:00 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))
9 feb 18:15 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)
9 feb 19:05 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)
9 feb 19:50 ZPCH Da1 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)
15 feb 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)
7 maa 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)
21 maa 15:45 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13)
21 maa 16:30 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 17:15 ZPCH H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)
21 maa 18:00 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15)
21 maa 18:50 ZPCH H3 (Heren) - UZSC H9 (Heren)
21 maa 19:35 ZPCH Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
21 maa 20:20 ZPCH H2 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)
21 maa 21:05 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)
28 maa 18:00 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))
29 maa 16:15 ZPCH H4 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)
29 maa 17:00 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)
29 maa 17:50 ZPCH Da1 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames)
29 maa 18:35 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15)
29 maa 19:20 ZPCH H2 (Heren) - Triton H1 (Heren)
29 maa 20:05 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)
4 apr 16:15 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)
4 apr 17:00 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)
4 apr 17:45 ZPCH H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
4 apr 18:30 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)
4 apr 19:20 ZPCH H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)
4 apr 20:05 ZPCH Da1 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)
4 apr 20:50 ZPCH H2 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)
4 apr 21:35 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))
18 apr 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
18 apr 16:15 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)
DatumTijdWedstrijdUitslag
12 okt 21:20 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 12 - 6
12 okt 20:35 ZPCH H3 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 10 - 12
12 okt 19:50 ZPCH H2 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 12 - 6
12 okt 19:05 ZPCH H4 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren) 2 - 3
12 okt 18:15 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 9 - 11
12 okt 17:30 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) 4 - 6
12 okt 16:40 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 3
12 okt 16:00 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 8
12 okt 15:15 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) 11 - 4
29 sep 21:35 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond)) 14 - 11
29 sep 20:50 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 4
29 sep 20:05 ZPCH H2 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren) 9 - 5
29 sep 19:20 ZPCH H3 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 5 - 11
29 sep 18:35 ZPCH Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames) 9 - 4
29 sep 17:50 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) 2 - 6
29 sep 17:00 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 22 - 2
29 sep 16:15 ZPCH H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 12 - 6
29 sep 15:30 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 12
29 sep 14:45 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 3
29 sep 14:45 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) 9 - 5
14 sep 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 15