Locatie ZIB Zwemcentrum Best BV - Best

Naam ZIB Zwemcentrum Best BV
Telefoon
Straat Jacob van Wassenaerstr 70
Postcode 5684 CS
Plaats Best
DatumTijdWedstrijd
24 sep 15:30 [Concept]DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Aegir DG1 (Gemengd-D <13)
24 sep 16:15 [Concept]DBD CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15)
24 sep 17:00 [Concept]DBD H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))
24 sep 18:05 [Concept]DBD BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17)
24 sep 18:50 [Concept]DBD H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)
24 sep 19:50 [Concept]DBD Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)
24 sep 20:35 [Concept]DBD Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)
24 sep 21:20 [Concept]DBD H3 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)
1 okt 15:30 [Concept]DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Waterproof DG1 (Gemengd-D <13)
1 okt 16:15 [Concept]DBD CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)
1 okt 17:00 [Concept]DBD H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)
1 okt 17:45 [Concept]DBD H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))
1 okt 18:50 [Concept]DBD BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)
1 okt 19:35 [Concept]DBD H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve)
1 okt 20:35 [Concept]DBD Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)
1 okt 21:20 [Concept]DBD Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)
15 okt 15:30 [Concept]DBD DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)
15 okt 16:15 [Concept]DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
15 okt 17:00 [Concept]DBD H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))
15 okt 18:05 [Concept]DBD H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)
15 okt 19:05 [Concept]DBD BJ1 (Jongens-B <17) - SBC2000 BJ1 (Jongens-B <17)
15 okt 19:50 [Concept]DBD Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
15 okt 20:35 [Concept]DBD H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)
12 nov 15:30 [Concept]DBD CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)
12 nov 16:15 [Concept]DBD Da1 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)
12 nov 17:00 [Concept]DBD BJ1 (Jongens-B <17) - De Warande BJ1 (Jongens-B <17)
12 nov 17:45 [Concept]DBD Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)
12 nov 18:30 [Concept]DBD H3 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)
12 nov 19:15 [Concept]DBD H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))
26 nov 15:30 [Concept]DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Aegir DG1 (Gemengd-D <13)
26 nov 16:15 [Concept]DBD CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15)
26 nov 17:00 [Concept]DBD H1 (Heren (Bond)) - Mokum (SG) H1 (Heren (Bond))
26 nov 18:05 [Concept]DBD BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17)
26 nov 18:50 [Concept]DBD Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)
26 nov 19:35 [Concept]DBD Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
26 nov 20:20 [Concept]DBD H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)
26 nov 21:05 [Concept]DBD H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)
10 dec 15:30 [Concept]DBD DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)
10 dec 16:15 [Concept]DBD CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
10 dec 17:00 [Concept]DBD H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)
10 dec 18:00 [Concept]DBD Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)
10 dec 18:45 [Concept]DBD BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17)
10 dec 19:30 [Concept]DBD H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)
10 dec 20:15 [Concept]DBD H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))
10 dec 21:20 [Concept]DBD Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)
21 jan 15:30 [Concept]DBD DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)
21 jan 16:15 [Concept]DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)
21 jan 17:00 [Concept]DBD H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))
21 jan 18:05 [Concept]DBD BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)
21 jan 18:50 [Concept]DBD H3 (Heren) - Waterpolo West-Brabant (SG) H2 (Heren)
21 jan 19:35 [Concept]DBD Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)
21 jan 20:20 [Concept]DBD Da2 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
21 jan 21:05 [Concept]DBD H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve)
4 feb 15:30 [Concept]DBD DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)
4 feb 16:15 [Concept]DBD CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
4 feb 17:00 [Concept]DBD H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)
4 feb 18:00 [Concept]DBD BJ1 (Jongens-B <17) - Lutra BJ1 (Jongens-B <17)
4 feb 18:45 [Concept]DBD Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)
4 feb 19:30 [Concept]DBD H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)
4 feb 20:15 [Concept]DBD H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))
11 maa 15:30 [Concept]DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Waterproof DG1 (Gemengd-D <13)
11 maa 16:15 [Concept]DBD CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)
11 maa 17:00 [Concept]DBD Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)
11 maa 17:45 [Concept]DBD BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)
11 maa 18:30 [Concept]DBD H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))
11 maa 19:35 [Concept]DBD H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)
1 apr 15:30 [Concept]DBD DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)
1 apr 16:15 [Concept]DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
1 apr 17:00 [Concept]DBD H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))
1 apr 18:05 [Concept]DBD BJ1 (Jongens-B <17) - SBC2000 BJ1 (Jongens-B <17)
1 apr 18:50 [Concept]DBD Da1 (Dames) - Waterpolo West-Brabant (SG) Da1 (Dames)
1 apr 19:35 [Concept]DBD Da2 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames)
1 apr 20:20 [Concept]DBD H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)
1 apr 21:05 [Concept]DBD H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H2 (Heren Reserve)
22 apr 15:30 [Concept]DBD Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)
22 apr 16:15 [Concept]DBD Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
22 apr 17:00 [Concept]DBD H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)
22 apr 18:00 [Concept]DBD H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))
Er zijn geen uitslagen bekend.