Locatie Binnenzee - Noordwijk zh

Naam Binnenzee
Telefoon 071-361 33 33
Straat Nieuwe Zeeweg 165
Postcode 2202 HA
Plaats Noordwijk zh
DatumTijdWedstrijd
11 dec 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
11 dec 16:00 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Den Haag (SG) WP Den Haag/de Reigers CJ*1 (Jongens-C <15)
11 dec 16:45 NZ&PC H2 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)
18 dec 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11)
18 dec 16:00 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)
18 dec 16:45 NZ&PC H2 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)
15 jan 15:15 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13)
15 jan 16:00 NZ&PC Da1 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames)
15 jan 16:45 NZ&PC H1 (Heren) - DES H1 (Heren)
22 jan 16:00 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
22 jan 16:45 NZ&PC H2 (Heren) - AZL H3 (Heren)
29 jan 15:15 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13)
29 jan 16:00 NZ&PC H1 (Heren) - De Plas H3 (Heren)
5 feb 15:15 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)
5 feb 16:00 NZ&PC H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)
5 feb 16:45 NZ&PC H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren)
12 feb 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11)
12 feb 16:00 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)
12 feb 16:45 NZ&PC Da1 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da2 (Dames)
12 maa 15:15 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15)
12 maa 16:00 NZ&PC H2 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren)
19 maa 15:15 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
19 maa 16:00 NZ&PC Da1 (Dames) - NieMo Barracuda Da2 (Dames)
26 maa 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11)
26 maa 16:00 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13)
26 maa 16:45 NZ&PC H1 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)
2 apr 15:15 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)
9 apr 15:15 NZ&PC H1 (Heren) - AZL H2 (Heren)
9 apr 16:00 NZ&PC Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames)
23 apr 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11)
23 apr 16:00 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 16:45 NZ&PC Da1 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 6 - 10
27 nov 16:00 NZ&PC H1 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren) 10 - 8
27 nov 15:15 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 7
20 nov 16:45 NZ&PC H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren) 7 - 5
20 nov 16:00 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) 8 - 18
20 nov 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 14
13 nov 15:15 NZ&PC H1 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 8 - 5
6 nov 16:00 NZ&PC H2 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren) 4 - 13
6 nov 15:15 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 23 - 3
30 okt 17:30 NZ&PC H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 7 - 3
30 okt 16:45 NZ&PC Da1 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 7 - 6
30 okt 16:00 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) 3 - 13
30 okt 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 13
9 okt 16:45 NZ&PC H2 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 4 - 7
9 okt 16:00 NZ&PC H1 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 2 - 9
9 okt 15:15 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 12
2 okt 16:45 NZ&PC Da1 (Dames) - ZPS Da2 (Dames) 3 - 7
2 okt 16:00 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) 9 - 9
2 okt 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 26
25 sep 16:45 NZ&PC H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) 1 - 9
25 sep 16:00 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS/de Vliet/Delft CJ1 (Jongens-C <15) 0 - 24
25 sep 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 9
18 sep 16:00 NZ&PC H1 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 12 - 4
18 sep 15:15 NZ&PC Da1 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames) 4 - 7