Locatie De Slag - Hardenberg

Naam De Slag
Telefoon 0523 289 465
Straat Sportboulevard 3
Postcode 7772 SL
Plaats Hardenberg
DatumTijdWedstrijd
25 jan 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
25 jan 17:15 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Berkelduikers DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 18:00 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
25 jan 18:45 De Grunte H1 (Heren) - De Spreng H1 (Heren)
25 jan 19:45 De Grunte H3 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)
7 maa 17:15 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 17:55 De Plons Da1 (Dames) - GZVW Da1 (Dames)
7 maa 18:45 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)
7 maa 19:30 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)
7 maa 20:15 De Grunte H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)
7 maa 21:15 De Grunte H2 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)
28 maa 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)
28 maa 17:15 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
28 maa 18:00 De Grunte H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)
28 maa 19:00 De Grunte H2 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)
28 maa 19:45 De Grunte H3 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)
4 apr 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)
4 apr 17:15 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13)
4 apr 18:00 De Plons Da1 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)
4 apr 18:45 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)
4 apr 19:30 De Grunte H3 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren)
4 apr 20:15 De Grunte H1 (Heren) - ZEW H1 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 jan 21:30 De Grunte H3 (Heren) - Piranha H2 (Heren) 2 - 11
11 jan 20:45 De Grunte H2 (Heren) - De Mors H4 (Heren) 4 - 4
11 jan 19:45 De Grunte H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren) 8 - 7
11 jan 19:00 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 10
11 jan 18:15 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 6
11 jan 17:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 3
14 dec 18:45 De Grunte H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren) 10 - 5
14 dec 18:00 De Grunte H3 (Heren) - EZC H5 (Heren) 6 - 13
14 dec 17:15 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 3
14 dec 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 2
30 nov 18:45 De Grunte H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 10 - 3
30 nov 18:00 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 7
30 nov 17:10 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 5
30 nov 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 1
23 nov 19:45 De Grunte H3 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren) 6 - 20
23 nov 18:45 De Grunte H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren) 7 - 10
23 nov 18:00 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 7
23 nov 17:15 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 14
23 nov 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 3
16 nov 21:45 De Grunte H1 (Heren) - Triton Putten H1 (Heren) 4 - 10
16 nov 21:00 De Grunte H2 (Heren) - WS Twente H6 (Heren) 7 - 9
16 nov 20:15 De Grunte H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren) 10 - 5
16 nov 19:30 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 11
16 nov 18:45 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
16 nov 18:00 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 18
16 nov 17:25 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 1
2 nov 21:25 De Grunte H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren) 2 - 6
2 nov 20:40 De Grunte H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 7 - 12
2 nov 19:55 De Grunte H3 (Heren) - Losser H3 (Heren) 8 - 6
2 nov 19:10 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 6
2 nov 18:25 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 11
2 nov 17:35 De Plons Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 7 - 11
2 nov 17:00 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 1
2 nov 16:25 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 4
26 okt 19:30 De Grunte H3 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren) 12 - 8
26 okt 18:45 De Grunte H2 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren) 4 - 11
26 okt 18:00 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 6
26 okt 17:15 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 7
26 okt 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 2
12 okt 19:00 De Grunte H2 (Heren) - EZC H4 (Heren) 12 - 10
12 okt 18:00 De Grunte H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren) 9 - 9
12 okt 17:15 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 6
12 okt 16:30 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 11
14 sep 17:15 De Grunte H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 8 - 8
14 sep 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 6