Locatie De Rozenburcht - Rozenburg zh

Naam De Rozenburcht
Telefoon 0104893282
Straat Zuidzijde 35
Postcode 3181 LR
Plaats Rozenburg zh
DatumTijdWedstrijd
29 jan 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)
29 jan 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)
5 feb 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15)
5 feb 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - ZVS H1 (Heren)
5 feb 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)
5 feb 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren)
12 feb 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)
12 feb 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19)
12 feb 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
12 maa 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13)
12 maa 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)
12 maa 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)
12 maa 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)
19 maa 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15)
19 maa 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)
19 maa 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren)
2 apr 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
2 apr 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)
2 apr 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)
2 apr 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)
9 apr 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17)
9 apr 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)
9 apr 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)
9 apr 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19)
9 apr 20:30 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - AZC H5 (Heren)
23 apr 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17)
23 apr 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)
23 apr 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19)
23 apr 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 5 - 7
27 nov 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - SVH H5 (Heren) 9 - 4
27 nov 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren) 4 - 7
27 nov 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) 14 - 1
20 nov 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren) 7 - 3
20 nov 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren) 12 - 3
20 nov 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 25 - 0
13 nov 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 4 - 8
13 nov 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 10
13 nov 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 2 - 4
13 nov 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 5
13 nov 16:45 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 6
6 nov 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren) 6 - 11
6 nov 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 3
30 okt 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren) 8 - 9
30 okt 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-A <19) 9 - 3
30 okt 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - AZC Da2 (Dames) 6 - 5
30 okt 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 8
9 okt 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren) 5 - 4
9 okt 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - NieMo Barracuda H4 (Heren) 5 - 11
9 okt 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) 20 - 2
2 okt 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren) 14 - 7
2 okt 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-A <19) 8 - 8
2 okt 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - 7 - 5
2 okt 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 4
2 okt 16:45 SCOMZeehondDuck (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 22
25 sep 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 10
25 sep 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) 3 - 6
18 sep 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - AZL H3 (Heren) 5 - 6
18 sep 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 9 - 15
18 sep 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren) 5 - 8
18 sep 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) 23 - 2