Locatie Sportcomplex Amerena - Amersfoort

Naam Sportcomplex Amerena
Telefoon 000-0000000
Straat De Velduil 2
Postcode 3815 LX
Plaats Amersfoort
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 4 - 6
14 apr 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 1 - 19
14 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 14
13 apr 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren) 7 - 3
13 apr 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - Triton H1 (Heren) 11 - 4
13 apr 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - De Dolfijn AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 2
13 apr 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 8 - 12
13 apr 15:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 1
13 apr 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 3
13 apr 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 12 - 5
13 apr 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 5
13 apr 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) 1 - 19
13 apr 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg FG1* (Gemengd-F <9) 16 - 3
7 apr 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 11 - 15
6 apr 21:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren) 6 - 15
6 apr 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren) 10 - 10
6 apr 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC De Hof ZPC De Hof CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 8 - 8
6 apr 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 14 - 10
6 apr 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - UZSC Da5 (Dames) 6 - 8
6 apr 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - De Rijn Da1 (Dames) 11 - 5
6 apr 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren) 9 - 11
6 apr 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren) 14 - 9
6 apr 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 9
6 apr 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Meeuwen Diemen CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 6
6 apr 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 8 - 3
6 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 4
6 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 0
6 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 14
6 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 6 - 3
31 maa 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 7
31 maa 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - VZC H5 (Heren) 15 - 1
31 maa 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
31 maa 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - VZV VZV DG1* (Gemengd-D <13) 6 - 19
30 maa 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - DAW H2 (Heren) 9 - 8
30 maa 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 6 - 10
30 maa 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 5 - 9
30 maa 20:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 13
30 maa 19:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 6
30 maa 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 10
30 maa 18:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames) 5 - 4
30 maa 17:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) 0 - 15
30 maa 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Albatros De Albatros EG1* (Gemengd-E <11) 10 - 4
24 maa 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) 14 - 12
24 maa 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - VZV H2 (Heren) 9 - 8
24 maa 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg FG1* (Gemengd-F <9) 13 - 7
24 maa 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - ZVVS H3 (Heren) 5 - 6
23 maa 21:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) 10 - 11
23 maa 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - VZV Njord Da1 (Dames) 14 - 10
23 maa 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren) 10 - 12
23 maa 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - VZV Da2 (Dames) 4 - 9
23 maa 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - KZC H2 (Heren) 7 - 4
23 maa 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 7 - 5
23 maa 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 7 - 3
23 maa 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 2 - 11
23 maa 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 33
23 maa 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 6
16 maa 20:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - DWT H2 (Heren) 9 - 6
16 maa 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames) 8 - 2
16 maa 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 14
16 maa 18:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 6
16 maa 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren) 13 - 5
16 maa 17:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 2
16 maa 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 3 - 5
16 maa 17:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 6
16 maa 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 6 - 6
16 maa 16:25 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) 3 - 9
16 maa 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - AquaWaarD AquaWaarD BCM1 (Meisjes-B <17) 1 - 10
16 maa 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 2
16 maa 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 5
16 maa 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) 13 - 0
16 maa 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 7
16 maa 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - VZC EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 3
16 maa 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17) 5 - 8
16 maa 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham FG1 (Gemengd-F <9) 7 - 9
9 maa 21:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - Polar Bears H4 (Heren) 14 - 9
9 maa 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren) 7 - 17
9 maa 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) 10 - 9
9 maa 18:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 8 - 7
9 maa 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 7 - 6
9 maa 17:25 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 11 - 5
9 maa 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 13 - 4
9 maa 16:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren) 5 - 10
9 maa 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 2
23 feb 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - NDD Da1 (Dames) 11 - 3
23 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) 8 - 12
16 feb 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 6 - 10
16 feb 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 12 - 5
16 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - GoSwim EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 16
10 feb 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 21
10 feb 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 4 - 6
10 feb 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - Het Y H4 (Heren) 12 - 4
10 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 9
9 feb 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 3 - 15
9 feb 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren) 11 - 6
9 feb 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - AZC H4 (Heren) 8 - 17
9 feb 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 6 - 5
9 feb 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - Oceanus H2 (Heren) 13 - 2
9 feb 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 10
9 feb 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames) 7 - 6
3 feb 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Snippen Da2 (Dames) 4 - 2
3 feb 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) 1 - 24
3 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 6
2 feb 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) 2 - 16
2 feb 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren) 9 - 11
2 feb 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) 4 - 14
2 feb 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da2 (ManMeer Cup Dames) 12 - 7
2 feb 16:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 9
2 feb 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15) 8 - 15
2 feb 15:25 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 12
2 feb 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 12 - 5
2 feb 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 1 - 19
2 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 7
2 feb 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 2 - 6
2 feb 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9) 5 - 5
27 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 2 - 22
26 jan 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 8 - 5
26 jan 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - Oceanus H3 (Heren) 8 - 6
26 jan 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 5 - 12
26 jan 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 3
26 jan 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - Watervlo CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 22
26 jan 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 5
26 jan 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 12 - 5
26 jan 15:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) 10 - 5
26 jan 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren) 2 - 6
26 jan 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames) 5 - 3
26 jan 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 3
26 jan 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) 26 - 0
26 jan 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 5
26 jan 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 5
26 jan 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 10 - 7
20 jan 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 2 - 2
20 jan 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17) 5 - 12
20 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 17
19 jan 21:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - Polar Bears H2 (Heren) 9 - 11
19 jan 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - AZC H1 (Heren) 10 - 13
19 jan 19:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 7
19 jan 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2) 11 - 4
19 jan 18:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Watervlo H2 (Heren) 8 - 9
19 jan 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) 15 - 9
19 jan 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Het Y Da3 (Dames) 6 - 15
19 jan 16:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) 4 - 3
19 jan 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - Katwijk H2 (Heren) 2 - 15
19 jan 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - UZSC CJ2 (Jongens-C <15) 6 - 8
19 jan 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15) 25 - 2
19 jan 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 17
19 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) 5 - 8
13 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 13
12 jan 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - De Ham H4 (Heren) 7 - 9
12 jan 19:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 8
12 jan 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren) 5 - 5
12 jan 18:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 3
12 jan 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 6 - 5
12 jan 18:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 14
12 jan 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 11
12 jan 17:25 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 9
12 jan 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 2 - 3
12 jan 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames) 2 - 12
12 jan 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 5
12 jan 15:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - VZC EG1 (Gemengd-E <11) 18 - 0
12 jan 15:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 5
12 jan 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 5 - 9
12 jan 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 15
12 jan 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9) 12 - 3
12 jan 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) 1 - 12
12 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - De Vaart De Vaart EG1* (Gemengd-E <11) 6 - 5
12 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 7 - 11
12 jan 13:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 13
15 dec 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 7
15 dec 16:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) 3 - 2
15 dec 16:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 6
15 dec 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 8 - 7
15 dec 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 2
9 dec 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 8 - 2
9 dec 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 4 - 5
9 dec 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 16 - 7
9 dec 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - ZV Haerlem H2 (Heren) 7 - 8
9 dec 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 12
8 dec 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - Het Ravijn H2 (Heren) 9 - 10
8 dec 20:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 8 - 7
8 dec 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - Arethusa Da1 (Dames) 8 - 8
8 dec 19:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 18
8 dec 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 8
8 dec 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren) 6 - 7
8 dec 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 9
8 dec 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 11
1 dec 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) 18 - 7
1 dec 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren) 5 - 4
1 dec 16:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15) 6 - 6
1 dec 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - De Dolfijn H2 (Heren) 5 - 7
1 dec 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - De Otters Het Gooi AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 6
1 dec 15:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) 23 - 0
1 dec 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 4 - 2
1 dec 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 10 - 3
1 dec 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn De Dolfijn DG1* (Gemengd-D <13) 2 - 6
1 dec 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Vaart H3 (Heren) 17 - 1
1 dec 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - VZC H4 (Heren) 14 - 7
1 dec 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Fuut H4 (Heren) 5 - 7
1 dec 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - VZC EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 5
25 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 8
25 nov 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 7
25 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 11 - 5
25 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 7
24 nov 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - ZVL-1886 H2 (Heren) 8 - 18
24 nov 20:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - ZPCH H3 (Heren) 4 - 9
24 nov 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - VZC H3 (Heren) 5 - 3
24 nov 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren) 11 - 10
24 nov 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 1 - 7
24 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - 11 - 4
24 nov 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - BZ&PC H3 (Heren) 4 - 12
24 nov 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) 11 - 2
24 nov 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren) 2 - 15
24 nov 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15) 7 - 23
18 nov 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 14 - 0
18 nov 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 8
18 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 13
17 nov 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 9 - 3
17 nov 17:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 27 - 0
17 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - IJsselmeer IJsselmeer CJ1* (Jongens-C <15) 11 - 4
17 nov 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - De Ham H3 (Heren) 10 - 5
17 nov 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 12
17 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPCH ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 (Meisjes-B <17) 6 - 6
17 nov 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 5 - 3
17 nov 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 1
17 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 6
17 nov 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 6 - 1
17 nov 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 6
17 nov 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - VZC EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 5
17 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 7
17 nov 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 4 - 4
17 nov 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - De Albatros De Albatros EG1* (Gemengd-E <11) 0 - 20
17 nov 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - VZC Da1 (Dames) 4 - 16
11 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - VZC H2 (Heren) 9 - 8
11 nov 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren) 5 - 4
11 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 7 - 4
11 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Meeuwen Diemen CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 12
11 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 11 - 11
11 nov 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) 2 - 9
11 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 7 - 7
11 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 6 - 10
11 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 12
11 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 0
10 nov 21:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - Polar Bears H3 (Heren) 6 - 18
10 nov 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - DAW H3 (Heren) 6 - 7
10 nov 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - SVH H1 (Heren) 11 - 10
10 nov 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames) 12 - 8
10 nov 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames) 6 - 7
10 nov 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 10
4 nov 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 5 - 3
4 nov 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 8 - 6
4 nov 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames) 5 - 8
4 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 16 - 8
4 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 13
3 nov 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren) 11 - 9
3 nov 20:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - JAWS Amsterdam H2 (Heren) 18 - 10
3 nov 19:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 4
3 nov 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren) 7 - 8
3 nov 19:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 1
3 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
3 nov 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) 13 - 4
3 nov 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - UZSC H5 (Heren) 4 - 7
3 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 10
3 nov 15:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Vaart De Vaart EG1* (Gemengd-E <11) 5 - 3
3 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-B <17) 0 - 17
3 nov 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist EG1* (Gemengd-E <11) 1 - 14
3 nov 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham FG1 (Gemengd-F <9) 4 - 6
3 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9) 13 - 1
3 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 8
3 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 12
27 okt 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren) 4 - 7
27 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - De Mors H2 (Heren) 15 - 4
21 okt 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren) 11 - 8
14 okt 16:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 11 - 6
14 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 13
14 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 8
13 okt 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) 8 - 15
13 okt 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren) 11 - 14
13 okt 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames) 16 - 12
13 okt 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 14 - 6
13 okt 16:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 10
13 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist DG1* (Gemengd-D <13) 1 - 15
13 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 7 - 0
13 okt 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 6
13 okt 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 2
13 okt 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 4 - 8
13 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 2 - 10
13 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 11
13 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* (Meisjes-B <17) 7 - 3
7 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - UZSC H4 (Heren) 12 - 5
7 okt 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 7 - 6
7 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 18 - 1
7 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 18 - 2
7 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 0
6 okt 21:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren) 10 - 6
6 okt 20:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 9
6 okt 20:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 5 - 11
6 okt 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren) 5 - 8
6 okt 19:25 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 13 - 3
6 okt 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - DWT Da1 (Dames) 3 - 7
6 okt 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem ZV Haerlem DG1* (Gemengd-D <13) 1 - 16
30 sep 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - Het Y H3 (Heren) 8 - 7
30 sep 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17 2e deel) 15 - 14
30 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17) 4 - 11
29 sep 21:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) 14 - 7
29 sep 20:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - ZVL-1886 H5 (Heren) 10 - 8
29 sep 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 10 - 5
29 sep 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 17 - 5
29 sep 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC De Hof ZPC De Hof CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 8 - 9
29 sep 16:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - UZSC Da4 (Dames) 4 - 2
29 sep 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) 12 - 16
29 sep 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) 5 - 12
29 sep 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren) 4 - 3
29 sep 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 4 - 4
29 sep 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 1
29 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 7
29 sep 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - VZC EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 1
29 sep 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 3 - 9
29 sep 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9) 5 - 5
23 sep 16:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 11 - 4
23 sep 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 23 - 1
23 sep 15:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 12 - 6
23 sep 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 7
23 sep 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 2
23 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 2
23 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 11
23 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 8 - 3
22 sep 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren) 15 - 11
22 sep 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 10 - 5
22 sep 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 10 - 7
15 sep 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 9