Locatie De Crommenije - Krommenie

Naam De Crommenije
Telefoon 075-6286806
Straat Rosariumpark 1
Postcode 1561 TV
Plaats Krommenie
DatumTijdWedstrijd
21 sep 14:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)
21 sep 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
21 sep 15:45 De Ham H7 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)
21 sep 16:30 AZVD H1 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)
21 sep 17:15 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17)
21 sep 18:00 De Ham Da3 (Dames 1e deel) - Aquarijn Da1 (Dames 1e deel)
21 sep 19:00 De Ham Da2 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))
21 sep 20:15 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2)
22 sep 14:45 De Ham H5 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)
22 sep 15:30 De Ham Da5 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)
28 sep 14:15 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)
28 sep 15:00 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
28 sep 15:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)
28 sep 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)
28 sep 17:15 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
28 sep 18:30 De Ham Da2 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))
28 sep 19:30 De Ham H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))
28 sep 21:00 De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2)
29 sep 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
29 sep 16:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
29 sep 17:45 De Ham H4 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)
29 sep 18:45 De Ham Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)
29 sep 19:30 De Ham H6 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)
5 okt 14:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)
5 okt 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)
5 okt 15:00 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)
5 okt 15:45 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
5 okt 16:30 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)
5 okt 17:15 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15)
5 okt 18:00 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)
5 okt 18:45 De Ham Da3 (Dames 1e deel) - Watervlo Da1 (Dames 1e deel)
6 okt 14:45 De Ham H6 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
6 okt 15:30 De Ham H5 (Heren) - Het Y H6 (Heren)
6 okt 16:15 AZVD H1 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)
6 okt 17:00 De Ham Da5 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
6 okt 17:45 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))
12 okt 14:10 De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)
12 okt 14:10 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9)
12 okt 15:00 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)
12 okt 15:45 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
12 okt 17:00 De Ham Da2 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))
12 okt 18:00 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))
12 okt 19:30 De Ham H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))
13 okt 14:45 De Ham H7 (Heren) - KZC H4 (Heren)
13 okt 15:30 De Ham H4 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)
19 okt 17:30 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
19 okt 19:00 De Ham H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))
19 okt 20:30 De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond))
20 okt 14:45 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))
26 okt 14:15 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))
26 okt 15:15 De Ham Da2 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))
27 okt 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
27 okt 16:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
2 nov 14:15 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)
2 nov 15:00 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
2 nov 15:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15)
2 nov 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15)
2 nov 17:15 De Ham Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))
2 nov 18:15 De Ham H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond))
2 nov 19:45 De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))
3 nov 14:45 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)
3 nov 14:45 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)
3 nov 15:40 De Ham H6 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)
3 nov 16:25 De Ham H5 (Heren) - DAW H4 (Heren)
3 nov 17:10 AZVD H1 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)
3 nov 17:55 De Ham Da5 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)
9 nov 14:15 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)
9 nov 14:15 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - ZV Haerlem FG1 (Gemengd-F <9)
9 nov 14:50 De Ham EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - DAW EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)
9 nov 14:50 De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)
9 nov 15:45 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)
9 nov 16:30 De Ham H6 (Heren) - KZC H5 (Heren)
9 nov 17:15 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
9 nov 18:30 De Ham H4 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)
9 nov 19:30 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)
9 nov 20:15 De Ham Da3 (Dames 1e deel) - Oceanus Da1 (Dames 1e deel)
9 nov 21:15 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))
10 nov 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
10 nov 16:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
16 nov 14:15 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)
16 nov 15:00 De Ham H7 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)
16 nov 15:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15)
16 nov 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)
16 nov 17:15 AZVD H1 (Heren) - DAW H4 (Heren)
16 nov 18:00 De Ham Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames)
16 nov 19:00 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))
23 nov 14:15 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
23 nov 15:00 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
23 nov 15:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15)
23 nov 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)
23 nov 17:15 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
23 nov 18:30 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))
23 nov 20:00 De Ham H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))
24 nov 14:40 De Ham EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)
24 nov 14:40 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
24 nov 15:30 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13)
24 nov 16:15 De Ham H6 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)
24 nov 17:00 AZVD H1 (Heren) - Het Y H6 (Heren)
24 nov 17:45 De Ham Da5 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)
24 nov 18:30 De Ham H5 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)
30 nov 14:15 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9)
30 nov 14:15 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9)
30 nov 15:00 De Ham H7 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)
30 nov 15:45 De Ham Da4 (Dames) - VZC Da1 (Dames)
30 nov 16:30 De Ham Da5 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)
30 nov 17:15 De Ham H5 (Heren) - AZVD H1 (Heren)
1 dec 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
7 dec 14:15 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13)
7 dec 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
7 dec 15:45 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)
7 dec 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)
7 dec 17:15 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
7 dec 18:30 De Ham Da2 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))
7 dec 19:30 De Ham H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))
7 dec 21:00 De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))
8 dec 14:45 De Ham H6 (Heren) - DWT H4 (Heren)
8 dec 15:30 AZVD H1 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)
8 dec 16:15 De Ham H4 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)
14 dec 14:15 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)
14 dec 14:15 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZV Haerlem FG1 (Gemengd-F <9)
14 dec 14:55 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)
14 dec 15:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15)
14 dec 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15)
14 dec 17:15 De Ham H7 (Heren) - Aquafit H2 (Heren)
14 dec 18:15 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))
14 dec 19:45 De Ham Da2 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))
14 dec 20:45 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))
15 dec 16:15 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
15 dec 17:30 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
15 dec 19:00 De Ham H4 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)
15 dec 20:00 De Ham Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)
21 dec 14:15 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)
21 dec 15:00 De Ham Da4 (Dames) - UZSC Da4 (Dames 1e deel)
21 dec 15:45 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)
11 jan 15:00 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 15:45 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 16:30 De Ham H6 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren)
11 jan 17:15 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)
11 jan 19:00 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))
11 jan 20:30 De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2)
12 jan 14:45 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))
12 jan 15:45 De Ham H5 (Heren) - KZC H3 (Heren)
12 jan 16:30 De Ham Da5 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames)
18 jan 14:10 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9)
18 jan 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)
18 jan 15:45 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)
18 jan 17:30 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
18 jan 18:45 De Ham H4 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)
18 jan 19:45 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))
19 jan 14:45 De Ham H7 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)
19 jan 15:30 De Ham Da4 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
25 jan 14:10 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)
25 jan 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)
25 jan 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
25 jan 15:45 De Ham H7 (Heren) - Aquarius H1 (Heren)
25 jan 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)
25 jan 17:15 De Ham Da4 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)
25 jan 18:00 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
25 jan 19:15 De Ham H4 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)
25 jan 20:15 De Ham Da2 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))
26 jan 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
1 feb 14:15 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)
1 feb 14:15 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)
1 feb 15:45 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
1 feb 16:30 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)
1 feb 17:15 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17)
1 feb 18:00 AZVD H1 (Heren) - KZC H3 (Heren)
1 feb 18:45 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 19:45 De Ham H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))
1 feb 21:15 De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2)
2 feb 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
2 feb 16:15 De Ham H7 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)
2 feb 17:00 De Ham H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)
2 feb 17:45 De Ham Da5 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)
8 feb 14:15 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9)
8 feb 15:00 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 15:45 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
8 feb 16:30 De Ham H6 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)
8 feb 17:15 De Ham Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)
8 feb 18:00 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17)
8 feb 18:45 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
8 feb 20:00 De Ham H4 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)
8 feb 21:00 De Ham Da2 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))
9 feb 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
15 feb 18:00 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))
15 feb 19:00 De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))
15 feb 20:30 De Ham H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))
16 feb 14:45 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
16 feb 16:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
22 feb 18:00 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond))
29 feb 14:10 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9)
29 feb 15:00 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13)
29 feb 15:45 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
29 feb 16:30 De Ham H6 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)
29 feb 17:15 De Ham Da5 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)
29 feb 18:15 De Ham H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))
29 feb 19:45 De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))
7 maa 14:15 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 15:00 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15)
7 maa 15:45 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
7 maa 17:00 De Ham Da2 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))
7 maa 18:00 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))
7 maa 19:30 De Ham H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))
7 maa 21:00 De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))
8 maa 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
8 maa 16:15 De Ham H5 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)
8 maa 17:00 AZVD H1 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)
8 maa 17:45 De Ham Da4 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
14 maa 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)
14 maa 15:00 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)
14 maa 15:45 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
14 maa 16:30 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)
14 maa 17:15 De Ham H6 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
14 maa 18:00 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15)
14 maa 18:45 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)
14 maa 19:30 AZVD H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)
14 maa 20:15 De Ham H5 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)
21 maa 14:10 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9)
21 maa 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 15:45 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)
21 maa 17:30 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
21 maa 18:45 De Ham H4 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)
21 maa 19:45 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
21 maa 21:15 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2)
22 maa 14:45 De Ham Da4 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)
22 maa 15:30 De Ham Da5 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)
22 maa 16:15 De Ham H5 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)
22 maa 17:00 De Ham H7 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)
28 maa 14:15 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)
28 maa 14:15 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9)
28 maa 15:45 De Ham H7 (Heren) - KZC H4 (Heren)
28 maa 16:30 De Ham Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)
28 maa 17:15 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)
28 maa 19:00 De Ham H4 (Heren Reserve) - De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve)
29 maa 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
29 maa 16:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
4 apr 14:10 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)
4 apr 15:00 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)
4 apr 15:45 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 16:30 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15)
4 apr 17:15 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)
4 apr 18:00 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
4 apr 19:15 De Ham H4 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve)
4 apr 20:15 De Ham Da2 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))
5 apr 14:45 De Ham H6 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)
5 apr 15:30 AZVD H1 (Heren) - De Ham H5 (Heren)
5 apr 16:30 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
5 apr 17:45 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))
5 apr 18:45 De Ham H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))
5 apr 20:15 De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 14:15 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)
18 apr 15:00 De Ham Da5 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)
18 apr 15:45 De Ham Da4 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)
18 apr 18:00 De Ham H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))
18 apr 19:30 De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2)
19 apr 16:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
25 apr 14:15 [Concept]De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
25 apr 15:15 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
26 apr 13:30 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
9 mei 14:30 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))