Locatie Jaap van der Krol Bad - Nijkerk

Naam Jaap van der Krol Bad
Telefoon 033-8200367
Straat Van der Krolstraat 1
Postcode 3864 N
Plaats Nijkerk
DatumTijdWedstrijd
26 okt 18:00 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)
26 okt 18:45 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)
26 okt 19:30 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)
26 okt 20:15 Flevo H4 (Heren) - PFC Rheden H2 (Heren)
26 okt 21:00 Flevo Da1 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)
2 nov 18:05 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)
2 nov 18:45 Flevo H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren)
2 nov 19:30 Flevo Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames)
2 nov 20:15 Flevo H1 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)
2 nov 21:00 Flevo H4 (Heren) - Thetis H2 (Heren)
9 nov 17:30 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)
9 nov 18:15 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15)
9 nov 19:00 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)
9 nov 19:45 Flevo H3 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)
9 nov 20:30 Flevo H1 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)
23 nov 17:30 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)
23 nov 18:15 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)
23 nov 19:00 Flevo H2 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)
23 nov 19:45 Flevo Da1 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)
23 nov 20:30 Flevo H3 (Heren) - ZEW H2 (Heren)
30 nov 17:40 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11)
30 nov 18:15 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15)
30 nov 19:00 Flevo H4 (Heren) - EZPC H3 (Heren)
30 nov 19:45 Flevo Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)
30 nov 20:30 Flevo H1 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)
7 dec 18:00 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15)
7 dec 18:45 Flevo H4 (Heren) - De Breuly H1 (Heren)
7 dec 19:30 Flevo H2 (Heren) - Flevo H1 (Heren)
14 dec 17:15 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13)
14 dec 18:00 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)
14 dec 18:45 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)
14 dec 19:30 Flevo H3 (Heren) - Octopus H1 (Heren)
14 dec 20:15 Flevo Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)
14 dec 21:00 Flevo H1 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)
11 jan 17:20 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)
11 jan 18:00 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)
11 jan 18:45 Flevo H3 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)
11 jan 19:30 Flevo H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)
11 jan 20:15 Flevo Da1 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)
11 jan 21:00 Flevo H1 (Heren) - De Meer H2 (Heren)
25 jan 17:00 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)
25 jan 18:30 Flevo H3 (Heren) - Proteus H3 (Heren)
25 jan 19:15 Flevo Da1 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)
25 jan 20:00 Flevo H1 (Heren) - EZPC H1 (Heren)
25 jan 20:45 Flevo H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)
8 feb 17:55 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)
8 feb 18:30 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 19:15 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17)
8 feb 20:00 Flevo H4 (Heren) - RZC H1 (Heren)
8 feb 20:45 Flevo H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)
8 feb 21:30 Flevo H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)
29 feb 18:30 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)
29 feb 19:05 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)
29 feb 19:45 Flevo H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)
14 maa 17:35 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)
14 maa 18:15 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)
14 maa 19:00 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15)
14 maa 19:45 Flevo H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)
14 maa 20:30 Flevo H4 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren)
28 maa 16:45 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)
28 maa 17:30 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15)
28 maa 18:15 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)
28 maa 19:00 Flevo H4 (Heren) - DWK H3 (Heren)
28 maa 19:45 Flevo H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)
28 maa 20:30 Flevo Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)
4 apr 18:05 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)
4 apr 18:45 Flevo H3 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)
18 apr 19:00 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)
18 apr 19:45 Flevo H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)
18 apr 20:30 Flevo H1 (Heren) - Flevo H2 (Heren)