d'ELFT Da3 (Dames)

Stand 3e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Kempvis Da22047
2Sassenheim Da32045
3Waterpolo Residentie (SG) Da12043
4Z&PC Rotterdam Da52038
5ZZ&PC De Devel Da12033
6d'ELFT Da32032
7Zwemvereniging Westland Da12031
8De Linge/PCG (SG) Da22014
9BZ&PC Da42012
10WZC (SG) Da42012
11BZC Da22010
uitgebreide stand »

Uitslagen

13 aprd'ELFT Da39 - 5BZ&PC Da4
8 aprWaterpolo Residentie (SG) Da16 - 7d'ELFT Da3
6 aprDe Linge/PCG (SG) Da22 - 7d'ELFT Da3
30 maad'ELFT Da31 - 5ZZ&PC De Devel Da1
23 maad'ELFT Da36 - 5BZC Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Kempvis Da2201523471638083
2Sassenheim Da3201532451335776
3Waterpolo Residentie (SG) Da1201343431477374
4Z&PC Rotterdam Da5201226381399346
5ZZ&PC De Devel Da1201037331031021
6d'ELFT Da3201028328995-6
7Zwemvereniging Westland Da1201019319598-3
8De Linge/PCG (SG) Da22042141467138-71
9BZ&PC Da42040161279142-63
10WZC (SG) Da42040161266145-79
11BZC Da22031161059117-58
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 19:40 Sassenheim Da3 - BZC Da2 9 - 1
13 apr 18:30 ZZ&PC De Devel Da1 - De Linge/PCG (SG) Da2 7 - 1
13 apr 17:30 d'ELFT Da3 - BZ&PC Da4 9 - 5
13 apr 16:45 WZC (SG) Da4 - Westland Da1 1 - 6
13 apr 14:15 Rotterdam/Ragnar 5 - De Kempvis Da2 8 - 6
8 apr 20:15 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - d'ELFT Da3 6 - 7
6 apr 20:45 De Linge/PCG (SG) Da2 - d'ELFT Da3 2 - 7
6 apr 19:45 De Kempvis Da2 - Sassenheim Da3 3 - 6
6 apr 18:30 BZC Da2 - ZZ&PC De Devel Da1 2 - 5
6 apr 17:45 BZ&PC Da4 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 5 - 9
6 apr 16:40 Westland Da1 - Rotterdam/Ragnar 5 4 - 2
31 maa 16:55 Sassenheim Da3 - Westland Da1 6 - 3
30 maa 20:50 BZC Da2 - De Kempvis Da2 0 - 6
30 maa 19:30 WZC (SG) Da4 - BZ&PC Da4 6 - 4
30 maa 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - De Linge/PCG (SG) Da2 9 - 2
30 maa 18:10 d'ELFT Da3 - ZZ&PC De Devel Da1 1 - 5
23 maa 18:30 d'ELFT Da3 - BZC Da2 6 - 5
23 maa 17:45 De Linge/PCG (SG) Da2 - WZC (SG) Da4 7 - 8
23 maa 17:40 Westland Da1 - De Kempvis Da2 5 - 9
23 maa 17:30 ZZ&PC De Devel Da1 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 4 - 4
23 maa 17:00 BZ&PC Da4 - Rotterdam/Ragnar 5 5 - 3
17 maa 20:00 Sassenheim Da3 - BZ&PC Da4 9 - 1
16 maa 19:20 BZC Da2 - Westland Da1 4 - 4
16 maa 17:00 WZC (SG) Da4 - ZZ&PC De Devel Da1 4 - 5
16 maa 13:30 Rotterdam/Ragnar 5 - De Linge/PCG (SG) Da2 10 - 3
9 maa 19:30 De Linge/PCG (SG) Da2 - Sassenheim Da3 0 - 7
9 maa 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - BZC Da2 8 - 0
9 maa 17:45 BZ&PC Da4 - De Kempvis Da2 3 - 9
9 maa 17:15 ZZ&PC De Devel Da1 - Rotterdam/Ragnar 5 8 - 3
9 maa 17:00 d'ELFT Da3 - WZC (SG) Da4 7 - 1
16 feb 20:45 WZC (SG) Da4 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 3 - 12
16 feb 20:10 Sassenheim Da3 - ZZ&PC De Devel Da1 7 - 2
16 feb 19:00 De Kempvis Da2 - De Linge/PCG (SG) Da2 15 - 0
16 feb 17:40 Westland Da1 - BZ&PC Da4 7 - 0
16 feb 15:30 Rotterdam/Ragnar 5 - d'ELFT Da3 8 - 6
9 feb 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - Rotterdam/Ragnar 5 3 - 3
9 feb 19:00 De Linge/PCG (SG) Da2 - Westland Da1 4 - 5
9 feb 18:45 WZC (SG) Da4 - BZC Da2 4 - 8
9 feb 18:00 ZZ&PC De Devel Da1 - De Kempvis Da2 5 - 9
9 feb 16:15 d'ELFT Da3 - Sassenheim Da3 0 - 4
2 feb 20:15 Sassenheim Da3 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 6 - 6
2 feb 19:15 BZC Da2 - BZ&PC Da4 5 - 7
2 feb 17:30 Westland Da1 - ZZ&PC De Devel Da1 7 - 4
2 feb 17:30 De Kempvis Da2 - d'ELFT Da3 8 - 1
2 feb 13:30 Rotterdam/Ragnar 5 - WZC (SG) Da4 13 - 2
27 jan 17:40 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - De Kempvis Da2 4 - 6
26 jan 19:30 WZC (SG) Da4 - Sassenheim Da3 1 - 3
26 jan 17:45 De Linge/PCG (SG) Da2 - BZ&PC Da4 5 - 1
26 jan 17:45 Rotterdam/Ragnar 5 - BZC Da2 7 - 3
26 jan 16:45 d'ELFT Da3 - Westland Da1 5 - 2
20 jan 18:35 Sassenheim Da3 - Rotterdam/Ragnar 5 3 - 3
19 jan 20:45 BZC Da2 - De Linge/PCG (SG) Da2 4 - 5
19 jan 20:15 De Kempvis Da2 - WZC (SG) Da4 8 - 2
19 jan 17:30 BZ&PC Da4 - ZZ&PC De Devel Da1 2 - 8
19 jan 17:15 Westland Da1 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 1 - 12
16 dec 18:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - WZC (SG) Da4 11 - 3
15 dec 19:10 De Linge/PCG (SG) Da2 - De Kempvis Da2 6 - 6
15 dec 17:45 ZZ&PC De Devel Da1 - Sassenheim Da3 6 - 6
15 dec 17:45 d'ELFT Da3 - Rotterdam/Ragnar 5 4 - 9
15 dec 16:45 BZ&PC Da4 - Westland Da1 4 - 8
8 dec 21:30 De Linge/PCG (SG) Da2 - ZZ&PC De Devel Da1 2 - 6
8 dec 18:40 Westland Da1 - WZC (SG) Da4 8 - 2
8 dec 17:45 De Kempvis Da2 - Rotterdam/Ragnar 5 4 - 3
8 dec 16:45 BZ&PC Da4 - d'ELFT Da3 2 - 7
8 dec 16:15 BZC Da2 - Sassenheim Da3 1 - 2
2 dec 16:15 Sassenheim Da3 - De Kempvis Da2 11 - 6
1 dec 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - BZ&PC Da4 9 - 1
1 dec 18:15 ZZ&PC De Devel Da1 - BZC Da2 5 - 3
1 dec 17:30 d'ELFT Da3 - De Linge/PCG (SG) Da2 4 - 4
1 dec 14:15 Rotterdam/Ragnar 5 - Westland Da1 10 - 4
24 nov 18:00 De Kempvis Da2 - BZC Da2 13 - 3
24 nov 17:30 ZZ&PC De Devel Da1 - d'ELFT Da3 5 - 5
24 nov 17:30 BZ&PC Da4 - WZC (SG) Da4 9 - 1
24 nov 17:25 Westland Da1 - Sassenheim Da3 1 - 6
24 nov 16:15 De Linge/PCG (SG) Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 3 - 4
17 nov 21:00 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - ZZ&PC De Devel Da1 10 - 2
17 nov 19:15 De Kempvis Da2 - Westland Da1 8 - 3
17 nov 18:45 BZC Da2 - d'ELFT Da3 5 - 3
17 nov 16:00 WZC (SG) Da4 - De Linge/PCG (SG) Da2 3 - 6
17 nov 16:00 Rotterdam/Ragnar 5 - BZ&PC Da4 13 - 5
10 nov 21:15 De Linge/PCG (SG) Da2 - Rotterdam/Ragnar 5 4 - 11
10 nov 17:45 Westland Da1 - BZC Da2 6 - 2
10 nov 17:15 ZZ&PC De Devel Da1 - WZC (SG) Da4 6 - 2
10 nov 17:00 BZ&PC Da4 - Sassenheim Da3 1 - 9
10 nov 16:45 d'ELFT Da3 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 3 - 2
3 nov 18:55 Sassenheim Da3 - De Linge/PCG (SG) Da2 14 - 2
3 nov 18:30 De Kempvis Da2 - BZ&PC Da4 9 - 7
3 nov 16:40 WZC (SG) Da4 - d'ELFT Da3 4 - 6
3 nov 13:30 Rotterdam/Ragnar 5 - ZZ&PC De Devel Da1 9 - 6
27 okt 19:15 BZC Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 1 - 8
13 okt 21:05 BZC Da2 - WZC (SG) Da4 2 - 5
13 okt 19:00 Sassenheim Da3 - d'ELFT Da3 6 - 2
13 okt 18:00 De Kempvis Da2 - ZZ&PC De Devel Da1 13 - 2
13 okt 17:25 Westland Da1 - De Linge/PCG (SG) Da2 8 - 3
13 okt 13:30 Rotterdam/Ragnar 5 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 5 - 7
6 okt 19:40 WZC (SG) Da4 - Rotterdam/Ragnar 5 9 - 7
6 okt 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - Sassenheim Da3 8 - 5
6 okt 18:00 BZ&PC Da4 - BZC Da2 4 - 5
6 okt 17:45 ZZ&PC De Devel Da1 - Westland Da1 4 - 5
6 okt 16:30 d'ELFT Da3 - De Kempvis Da2 0 - 8
30 sep 20:00 Sassenheim Da3 - WZC (SG) Da4 9 - 3
29 sep 18:00 De Kempvis Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 9 - 9
29 sep 17:25 Westland Da1 - d'ELFT Da3 4 - 6
29 sep 16:00 BZ&PC Da4 - De Linge/PCG (SG) Da2 6 - 3
28 sep 20:45 BZC Da2 - Rotterdam/Ragnar 5 2 - 5
23 sep 14:15 WZC (SG) Da4 - De Kempvis Da2 2 - 8
22 sep 19:15 De Linge/PCG (SG) Da2 - BZC Da2 5 - 3
22 sep 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - Westland Da1 6 - 4
22 sep 17:55 ZZ&PC De Devel Da1 - BZ&PC Da4 8 - 7
22 sep 13:30 Rotterdam/Ragnar 5 - Sassenheim Da3 7 - 5
 
 
BZ&PC Da4
 
BZC Da2
 
De Kempvis D..
 
De Linge/PCG..
 
d'ELFT Da3
 
Sassenheim D..
 
Waterpolo Re..
 
WZC (SG) Da4
 
Z&PC Rotterd..
 
Zwemverenigi..
 
ZZ&PC De Dev..
 
BZ&PC Da4 4 - 53 - 96 - 32 - 71 - 95 - 99 - 15 - 34 - 82 - 8
BZC Da25 - 7 0 - 64 - 55 - 31 - 21 - 82 - 52 - 54 - 42 - 5
De Kempvis Da29 - 713 - 3 15 - 08 - 13 - 69 - 98 - 24 - 38 - 313 - 2
De Linge/PCG (SG) Da25 - 15 - 36 - 6 2 - 70 - 73 - 47 - 84 - 114 - 52 - 6
d'ELFT Da39 - 56 - 50 - 84 - 4 0 - 43 - 27 - 14 - 95 - 21 - 5
Sassenheim Da39 - 19 - 111 - 614 - 26 - 2 6 - 69 - 33 - 36 - 37 - 2
Waterpolo Residentie (SG) Da19 - 18 - 04 - 69 - 26 - 78 - 5 11 - 33 - 36 - 410 - 2
WZC (SG) Da46 - 44 - 82 - 83 - 64 - 61 - 33 - 12 9 - 71 - 64 - 5
Z&PC Rotterdam Da513 - 57 - 38 - 610 - 38 - 67 - 55 - 713 - 2 10 - 49 - 6
Zwemvereniging Westland Da17 - 06 - 25 - 98 - 34 - 61 - 61 - 128 - 24 - 2 7 - 4
ZZ&PC De Devel Da18 - 75 - 35 - 97 - 15 - 56 - 64 - 46 - 28 - 34 - 5