De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13)

Stand 4e Klasse (5x5) A

  Team Gespeeld Punten
1De Albatros DG12157
2GoSwim DG12157
3HZC de Robben DG12143
4IJsselmeer DG12135
5De Duinkikkers DG 12127
6ZPC Woerden DG22116
7De Fuut DG1218
8BZC Brandenburg DG2213
uitgebreide stand »

Uitslagen

6 aprZPC Woerden DG23 - 6De Duinkikkers DG1*
31 maaDe Duinkikkers DG1*1 - 24De Albatros DG1
23 maaGoSwim DG121 - 1De Duinkikkers DG1*
17 maaDe Duinkikkers DG1*1 - 9IJsselmeer DG1
9 maaHZC de Robben DG17 - 3De Duinkikkers DG1*
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Albatros DG12119025735442312
2GoSwim DG12119025727146225
3HZC de Robben DG12114164319811088
4IJsselmeer DG1211128351551541
5De Duinkikkers DG 1211001127132195-63
6ZPC Woerden DG22151151688238-150
7De Fuut DG1212217852237-185
8BZC Brandenburg DG2211020352280-228
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
20 apr 18:00 ZPC Woerden DG2 - GoSwim DG1 1 - 12
13 apr 18:00 IJsselmeer DG1 - BZC Brandenburg DG2 13 - 0
6 apr 17:55 ZPC Woerden DG2 - De Duinkikkers DG1* 3 - 6
6 apr 17:40 De Albatros DG1 - HZC de Robben DG1 13 - 4
6 apr 17:15 GoSwim DG1 - IJsselmeer DG1 5 - 1
6 apr 16:00 BZC Brandenburg DG2 - De Fuut DG1 1 - 4
31 maa 17:00 De Duinkikkers DG1* - De Albatros DG1 1 - 24
30 maa 17:35 HZC de Robben DG1 - GoSwim DG1 5 - 6
30 maa 16:30 De Fuut DG1 - ZPC Woerden DG2 3 - 7
23 maa 18:00 IJsselmeer DG1 - HZC de Robben DG1 10 - 9
23 maa 17:55 ZPC Woerden DG2 - BZC Brandenburg DG2 15 - 2
23 maa 17:40 De Albatros DG1 - De Fuut DG1 19 - 0
23 maa 17:10 GoSwim DG1 - De Duinkikkers DG1* 21 - 1
17 maa 17:00 De Duinkikkers DG1* - IJsselmeer DG1 1 - 9
16 maa 18:30 ZPC Woerden DG2 - De Albatros DG1 2 - 25
16 maa 16:30 De Fuut DG1 - GoSwim DG1 0 - 13
16 maa 16:00 BZC Brandenburg DG2 - HZC de Robben DG1 2 - 16
9 maa 18:00 IJsselmeer DG1 - De Fuut DG1 11 - 1
9 maa 17:40 De Albatros DG1 - BZC Brandenburg DG2 18 - 0
9 maa 17:15 GoSwim DG1 - ZPC Woerden DG2 22 - 1
9 maa 16:05 HZC de Robben DG1 - De Duinkikkers DG1* 7 - 3
2 maa 18:00 IJsselmeer DG1 - GoSwim DG1 3 - 6
16 feb 18:30 GoSwim DG1 - De Duinkikkers DG1* 23 - 2
10 feb 17:00 De Duinkikkers DG1* - De Fuut DG1 7 - 4
9 feb 18:00 IJsselmeer DG1 - De Albatros DG1 0 - 17
9 feb 17:15 HZC de Robben DG1 - ZPC Woerden DG2 20 - 1
9 feb 17:00 GoSwim DG1 - BZC Brandenburg DG2 15 - 0
3 feb 17:00 De Duinkikkers DG1* - ZPC Woerden DG2 5 - 2
2 feb 17:00 HZC de Robben DG1 - De Albatros DG1 6 - 5
2 feb 16:30 De Fuut DG1 - BZC Brandenburg DG2 4 - 2
26 jan 17:50 ZPC Woerden DG2 - De Fuut DG1 5 - 5
26 jan 17:00 BZC Brandenburg DG2 - IJsselmeer DG1 3 - 12
26 jan 17:00 GoSwim DG1 - HZC de Robben DG1 11 - 5
26 jan 17:00 De Albatros DG1 - De Duinkikkers DG1* 16 - 1
20 jan 17:00 BZC Brandenburg DG2 - ZPC Woerden DG2 5 - 10
20 jan 17:00 De Duinkikkers DG1* - GoSwim DG1 2 - 7
19 jan 17:05 HZC de Robben DG1 - IJsselmeer DG1 7 - 7
19 jan 16:30 De Fuut DG1 - De Albatros DG1 0 - 17
12 jan 17:50 ZPC Woerden DG2 - IJsselmeer DG1 2 - 14
12 jan 17:00 De Albatros DG1 - GoSwim DG1 9 - 3
12 jan 16:30 De Fuut DG1 - HZC de Robben DG1 2 - 14
12 jan 16:30 BZC Brandenburg DG2 - De Duinkikkers DG1* 5 - 15
15 dec 18:30 ZPC Woerden DG2 - BZC Brandenburg DG2 6 - 4
15 dec 18:00 IJsselmeer DG1 - HZC de Robben DG1 5 - 7
15 dec 17:45 De Albatros DG1 - De Fuut DG1 23 - 0
8 dec 18:00 IJsselmeer DG1 - De Duinkikkers DG1* 5 - 4
8 dec 17:50 HZC de Robben DG1 - BZC Brandenburg DG2 12 - 3
8 dec 17:15 GoSwim DG1 - De Fuut DG1 20 - 1
8 dec 17:00 De Albatros DG1 - ZPC Woerden DG2 21 - 1
2 dec 17:00 De Duinkikkers DG1* - HZC de Robben DG1 5 - 9
1 dec 16:30 De Fuut DG1 - IJsselmeer DG1 5 - 5
1 dec 16:00 BZC Brandenburg DG2 - De Albatros DG1 0 - 13
25 nov 17:00 De Duinkikkers DG1* - BZC Brandenburg DG2 11 - 2
24 nov 18:00 IJsselmeer DG1 - ZPC Woerden DG2 7 - 1
24 nov 17:15 GoSwim DG1 - De Albatros DG1 6 - 2
24 nov 16:15 HZC de Robben DG1 - De Fuut DG1 11 - 4
18 nov 16:30 BZC Brandenburg DG2 - GoSwim DG1 0 - 18
17 nov 17:50 ZPC Woerden DG2 - HZC de Robben DG1 1 - 16
17 nov 17:00 De Albatros DG1 - IJsselmeer DG1 19 - 0
17 nov 16:30 De Fuut DG1 - De Duinkikkers DG1* 3 - 13
11 nov 16:45 GoSwim DG1 - IJsselmeer DG1 19 - 0
10 nov 18:00 ZPC Woerden DG2 - De Duinkikkers DG1* 9 - 13
10 nov 17:40 De Albatros DG1 - HZC de Robben DG1 17 - 9
10 nov 16:00 BZC Brandenburg DG2 - De Fuut DG1 9 - 8
4 nov 17:00 De Duinkikkers DG1* - De Albatros DG1 1 - 25
3 nov 18:00 HZC de Robben DG1 - GoSwim DG1 0 - 8
3 nov 18:00 IJsselmeer DG1 - BZC Brandenburg DG2 16 - 3
3 nov 16:30 De Fuut DG1 - ZPC Woerden DG2 1 - 6
14 okt 17:00 De Duinkikkers DG1* - IJsselmeer DG1 10 - 3
14 okt 16:30 BZC Brandenburg DG2 - HZC de Robben DG1 2 - 12
13 okt 18:30 ZPC Woerden DG2 - De Albatros DG1 1 - 14
13 okt 16:30 De Fuut DG1 - GoSwim DG1 2 - 13
6 okt 18:20 HZC de Robben DG1 - De Duinkikkers DG1* 9 - 1
6 okt 18:00 IJsselmeer DG1 - De Fuut DG1 16 - 3
6 okt 17:00 De Albatros DG1 - BZC Brandenburg DG2 26 - 0
6 okt 16:45 GoSwim DG1 - ZPC Woerden DG2 19 - 2
30 sep 16:30 BZC Brandenburg DG2 - De Duinkikkers DG1* 7 - 17
29 sep 18:30 ZPC Woerden DG2 - IJsselmeer DG1 8 - 16
29 sep 17:40 De Albatros DG1 - GoSwim DG1 7 - 5
29 sep 16:30 De Fuut DG1 - HZC de Robben DG1 0 - 12
23 sep 17:00 De Duinkikkers DG1* - De Fuut DG1 13 - 2
22 sep 18:00 IJsselmeer DG1 - De Albatros DG1 2 - 24
22 sep 17:30 GoSwim DG1 - BZC Brandenburg DG2 19 - 2
22 sep 16:40 HZC de Robben DG1 - ZPC Woerden DG2 8 - 4
 
 
BZC Brandenb..
 
De Albatros ..
 
De Duinkikke..
 
De Fuut DG1
 
GoSwim DG1
 
HZC de Robbe..
 
IJsselmeer D..
 
ZPC Woerden ..
 
BZC Brandenburg DG2 0 - 135 - 151 - 40 - 182 - 163 - 125 - 10
De Albatros DG118 - 0 16 - 119 - 09 - 313 - 419 - 021 - 1
De Duinkikkers DG 111 - 21 - 24 7 - 42 - 75 - 91 - 95 - 2
De Fuut DG14 - 20 - 173 - 13 0 - 132 - 145 - 53 - 7
GoSwim DG115 - 06 - 221 - 120 - 1 11 - 55 - 122 - 1
HZC de Robben DG112 - 36 - 57 - 311 - 45 - 6 7 - 720 - 1
IJsselmeer DG113 - 00 - 175 - 411 - 13 - 610 - 9 7 - 1
ZPC Woerden DG215 - 22 - 253 - 65 - 51 - 121 - 162 - 14