De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17)

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZV De Zaan BM22060
2KZC BM12049
3Watervlo BM12046
4ZV Haerlem BM12037
5De Ham BM22034
6AquaWaarD BM12034
7De Duinkikkers BM12027
8ZPCH BM12017
9UZSC BM22012
10ZPC AMERSFOORT BM22010
11Zwemclub Zeist BM1200
uitgebreide stand »

Uitslagen

14 aprDe Duinkikkers BCM11 - 12Watervlo BCM1
6 aprZV Haerlem BCM117 - 1De Duinkikkers BCM1
30 maaZwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1*1 - 14De Duinkikkers BCM1
24 maaDe Duinkikkers BCM14 - 18ZV De Zaan BCM2
17 maaDe Duinkikkers BCM15 - 19De Ham BCM2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZV De Zaan BM22020006035442312
2KZC BM12016134921667149
3Watervlo BM12015144621681135
4ZV Haerlem BM12012173719613066
5De Ham BM22011183413810632
6AquaWaarD BM12011183416210161
7De Duinkikkers BM120901127128190-62
8ZPCH BM120521317102178-76
9UZSC BM220401612103197-94
10ZPC AMERSFOORT BM22031161044268-224
11Zwemclub Zeist BM1200020022321-299
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 17:45 De Duinkikkers BCM1 - Watervlo BCM1 1 - 12
13 apr 17:40 Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* - AquaWaarD BCM1 0 - 11
13 apr 17:15 ZV De Zaan BCM2 - ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 19 - 2
13 apr 16:40 De Ham BCM2 - KZC BCM1 2 - 5
13 apr 14:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - ZV Haerlem BCM1 1 - 19
6 apr 19:00 ZV Haerlem BCM1 - De Duinkikkers BCM1 17 - 1
6 apr 17:55 AquaWaarD BCM1 - ZV De Zaan BCM2 2 - 8
6 apr 17:40 KZC BCM1 - UZSC BCM2 14 - 0
6 apr 16:45 ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 - De Ham BCM2 2 - 2
6 apr 14:30 Watervlo BCM1 - Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* 24 - 0
30 maa 17:50 Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* - De Duinkikkers BCM1 1 - 14
30 maa 17:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - KZC BCM1 0 - 15
30 maa 17:15 ZV De Zaan BCM2 - Watervlo BCM1 12 - 7
30 maa 16:15 UZSC BCM2 - ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 5 - 7
30 maa 15:45 De Ham BCM2 - AquaWaarD BCM1 6 - 2
24 maa 17:10 Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* - ZV Haerlem BCM1 1 - 21
24 maa 17:00 De Duinkikkers BCM1 - ZV De Zaan BCM2 4 - 18
23 maa 18:20 AquaWaarD BCM1 - UZSC BCM2 16 - 3
23 maa 17:35 ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 13 - 1
23 maa 14:45 Watervlo BCM1 - De Ham BCM2 13 - 6
17 maa 17:45 De Duinkikkers BCM1 - De Ham BCM2 5 - 19
16 maa 20:40 ZV Haerlem BCM1 - KZC BCM1 2 - 13
16 maa 17:45 ZV De Zaan BCM2 - Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* 20 - 0
16 maa 17:40 UZSC BCM2 - Watervlo BCM1 0 - 12
16 maa 15:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - AquaWaarD BCM1 1 - 10
10 maa 17:00 De Duinkikkers BCM1 - UZSC BCM2 11 - 8
10 maa 16:50 ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 - KZC BCM1 2 - 9
9 maa 17:50 Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* - De Ham BCM2 1 - 7
9 maa 15:35 Watervlo BCM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 14 - 4
9 maa 15:30 ZV De Zaan BCM2 - ZV Haerlem BCM1 12 - 4
9 feb 19:30 Watervlo BCM1 - KZC BCM1 5 - 4
9 feb 19:20 AquaWaarD BCM1 - ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 8 - 2
9 feb 18:35 Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 2 - 4
9 feb 18:30 ZV De Zaan BCM2 - UZSC BCM2 23 - 2
9 feb 15:00 De Ham BCM2 - ZV Haerlem BCM1 2 - 10
3 feb 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - ZV De Zaan BCM2 1 - 24
2 feb 19:10 ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 - Watervlo BCM1 3 - 7
2 feb 19:00 ZV Haerlem BCM1 - AquaWaarD BCM1 10 - 8
2 feb 18:50 KZC BCM1 - De Duinkikkers BCM1 19 - 5
2 feb 16:45 UZSC BCM2 - De Ham BCM2 4 - 7
27 jan 17:10 UZSC BCM2 - ZV Haerlem BCM1 3 - 8
27 jan 17:00 De Duinkikkers BCM1 - ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 5 - 4
26 jan 17:15 De Ham BCM2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 10 - 1
26 jan 17:10 Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* - KZC BCM1 1 - 24
26 jan 15:45 Watervlo BCM1 - AquaWaarD BCM1 7 - 9
19 jan 19:15 ZV Haerlem BCM1 - Watervlo BCM1 4 - 11
19 jan 18:00 ZV De Zaan BCM2 - KZC BCM1 15 - 4
19 jan 17:55 AquaWaarD BCM1 - De Duinkikkers BCM1 14 - 5
19 jan 17:45 ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 - Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* 17 - 3
19 jan 16:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - UZSC BCM2 4 - 3
13 jan 17:45 UZSC BCM2 - Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* 20 - 1
12 jan 19:15 ZV Haerlem BCM1 - ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 17 - 5
12 jan 18:10 KZC BCM1 - AquaWaarD BCM1 8 - 4
12 jan 17:20 De Ham BCM2 - ZV De Zaan BCM2 2 - 13
12 jan 15:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - De Duinkikkers BCM1 1 - 12
16 dec 17:00 De Duinkikkers BCM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 7 - 0
15 dec 18:35 Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* - UZSC BCM2 0 - 12
15 dec 17:30 ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 - ZV Haerlem BCM1 7 - 6
15 dec 16:55 AquaWaarD BCM1 - KZC BCM1 4 - 6
15 dec 15:15 ZV De Zaan BCM2 - De Ham BCM2 11 - 2
8 dec 18:55 ZV Haerlem BCM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 9 - 6
8 dec 18:30 ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 - ZV De Zaan BCM2 2 - 18
8 dec 18:20 KZC BCM1 - De Ham BCM2 7 - 2
8 dec 17:15 AquaWaarD BCM1 - Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* 15 - 2
8 dec 14:30 Watervlo BCM1 - De Duinkikkers BCM1 12 - 3
2 dec 17:45 De Duinkikkers BCM1 - ZV Haerlem BCM1 10 - 3
1 dec 19:30 ZV De Zaan BCM2 - AquaWaarD BCM1 20 - 2
1 dec 17:10 Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* - Watervlo BCM1 0 - 19
1 dec 15:45 De Ham BCM2 - ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 6 - 2
1 dec 15:15 UZSC BCM2 - KZC BCM1 2 - 11
25 nov 18:35 ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 - UZSC BCM2 10 - 13
25 nov 17:45 De Duinkikkers BCM1 - Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* 17 - 3
24 nov 19:25 KZC BCM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 23 - 1
24 nov 17:55 AquaWaarD BCM1 - De Ham BCM2 3 - 4
23 nov 20:00 Watervlo BCM1 - ZV De Zaan BCM2 1 - 10
18 nov 17:05 UZSC BCM2 - AquaWaarD BCM1 1 - 7
17 nov 20:00 ZV Haerlem BCM1 - Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* 13 - 3
17 nov 18:00 ZV De Zaan BCM2 - De Duinkikkers BCM1 19 - 1
17 nov 16:35 De Ham BCM2 - Watervlo BCM1 3 - 6
17 nov 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 6 - 6
10 nov 18:00 KZC BCM1 - ZV Haerlem BCM1 9 - 3
10 nov 17:55 AquaWaarD BCM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 15 - 0
10 nov 17:15 De Ham BCM2 - De Duinkikkers BCM1 12 - 3
10 nov 16:45 Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* - ZV De Zaan BCM2 0 - 25
10 nov 16:15 Watervlo BCM1 - UZSC BCM2 13 - 3
3 nov 18:50 KZC BCM1 - ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 15 - 1
3 nov 18:15 ZV Haerlem BCM1 - ZV De Zaan BCM2 5 - 15
3 nov 17:15 De Ham BCM2 - Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* 20 - 0
3 nov 15:45 UZSC BCM2 - De Duinkikkers BCM1 5 - 7
3 nov 15:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - Watervlo BCM1 0 - 17
14 okt 16:00 UZSC BCM2 - ZV De Zaan BCM2 0 - 23
13 okt 19:15 ZV Haerlem BCM1 - De Ham BCM2 11 - 7
13 okt 18:40 KZC BCM1 - Watervlo BCM1 4 - 4
13 okt 18:20 ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 - AquaWaarD BCM1 1 - 7
13 okt 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* 7 - 3
7 okt 17:00 De Duinkikkers BCM1 - KZC BCM1 4 - 5
6 okt 20:40 AquaWaarD BCM1 - ZV Haerlem BCM1 8 - 8
6 okt 18:00 ZV De Zaan BCM2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 39 - 1
6 okt 15:05 De Ham BCM2 - UZSC BCM2 7 - 2
6 okt 14:45 Watervlo BCM1 - ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 21 - 1
30 sep 19:25 ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 - De Duinkikkers BCM1 5 - 9
29 sep 19:15 ZV Haerlem BCM1 - UZSC BCM2 16 - 2
29 sep 18:40 KZC BCM1 - Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* 21 - 0
29 sep 17:55 AquaWaarD BCM1 - Watervlo BCM1 4 - 5
29 sep 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - De Ham BCM2 5 - 12
23 sep 17:45 De Duinkikkers BCM1 - AquaWaarD BCM1 4 - 13
23 sep 15:15 UZSC BCM2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 15 - 0
22 sep 18:40 KZC BCM1 - ZV De Zaan BCM2 0 - 10
22 sep 17:10 Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* - ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 1 - 10
22 sep 16:15 Watervlo BCM1 - ZV Haerlem BCM1 6 - 10
 
 
AquaWaarD BM..
 
De Duinkikke..
 
De Ham BM2
 
KZC BM1
 
UZSC BM2
 
Watervlo BM1
 
ZPC AMERSFOO..
 
ZPCH BM1
 
ZV De Zaan B..
 
ZV Haerlem B..
 
Zwemclub Zei..
 
AquaWaarD BM1 14 - 53 - 44 - 616 - 34 - 515 - 08 - 22 - 88 - 815 - 2
De Duinkikkers BM14 - 13 5 - 194 - 511 - 81 - 127 - 05 - 44 - 1810 - 317 - 3
De Ham BM26 - 212 - 3 2 - 57 - 23 - 610 - 16 - 22 - 132 - 1020 - 0
KZC BM18 - 419 - 57 - 2 14 - 04 - 423 - 115 - 10 - 109 - 321 - 0
UZSC BM21 - 75 - 74 - 72 - 11 0 - 1215 - 05 - 70 - 233 - 820 - 1
Watervlo BM17 - 912 - 313 - 65 - 413 - 3 14 - 421 - 11 - 106 - 1024 - 0
ZPC AMERSFOORT BM21 - 101 - 125 - 120 - 154 - 30 - 17 6 - 61 - 241 - 197 - 3
ZPCH BM11 - 75 - 92 - 22 - 910 - 133 - 713 - 1 2 - 187 - 617 - 3
ZV De Zaan BM220 - 219 - 111 - 215 - 423 - 212 - 739 - 119 - 2 12 - 420 - 0
ZV Haerlem BM110 - 817 - 111 - 72 - 1316 - 24 - 119 - 617 - 55 - 15 13 - 3
Zwemclub Zeist BM10 - 111 - 141 - 71 - 240 - 120 - 192 - 41 - 100 - 251 - 21