OZV H1 (Heren)

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1d'ELFT H11844
2De Reigers (SG) H11842
3Sassenheim H11836
4Z&PC De Gouwe H11833
5Z&PC Rotterdam H11829
6WZC (SG) H11829
7ZZ&PC De Devel H11825
8OZV H11821
9WZK Zwemmen H11820
10Wave H11818
11SCOMZeehondDuck (SG) H11813
12Zwemvereniging Westland H1184
uitgebreide stand »
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1d'ELFT H11814224417210666
2De Reigers (SG) H11814044217611363
3Sassenheim H11811343616111348
4Z&PC De Gouwe H11811073314411727
5Z&PC Rotterdam H1189272917215220
6WZC (SG) H118927291291209
7ZZ&PC De Devel H118819251551505
8OZV H11863921134135-1
9WZK Zwemmen H118621020172208-36
10Wave H118531018101135-34
11SCOMZeehondDuck (SG) H118411313111175-64
12Zwemvereniging Westland H11811164102205-103
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
De Reigers (..
 
d'ELFT H1
 
OZV H1
 
Sassenheim H..
 
SCOMZeehondD..
 
Wave H1
 
WZC (SG) H1
 
WZK Zwemmen ..
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
Zwemverenigi..
 
ZZ&PC De Dev..
 
De Reigers (SG) H1 ???????????
d'ELFT H1? ??????????
OZV H1?? ?????????
Sassenheim H1??? ????????
SCOMZeehondDuck (SG) H1???? ???????
Wave H1????? ??????
WZC (SG) H1?????? ?????
WZK Zwemmen H1??????? ????
Z&PC De Gouwe H1???????? ???
Z&PC Rotterdam H1????????? ??
Zwemvereniging Westland H1?????????? ?
ZZ&PC De Devel H1???????????