Aquarijn Da4 (Dames)

Stand 3e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1Watervlo Da42057
2VZC Da12054
3Zwemvereniging Utrecht Da42049
4De Duinkikkers Da12036
5H.B.W. (SG) Da22036
6De Vaart Da12030
7ZPC AMERSFOORT Da42024
8De Amstel Da11913
9Aquarijn Da4207
10ZPC Woerden Da2206
11Het Zinkstuk Da2196
uitgebreide stand »

Uitslagen

6 aprAquarijn Da42 - 4De Amstel Da1
31 maaDe Duinkikkers Da18 - 2Aquarijn Da4
23 maaZwemvereniging Utrecht Da410 - 5Aquarijn Da4
16 maaAquarijn Da47 - 1Het Zinkstuk Da2
9 maaDe Vaart Da16 - 6Aquarijn Da4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Watervlo Da42019015722062158
2VZC Da12018025424573172
3Zwemvereniging Utrecht Da4201613491507377
4De Duinkikkers Da12012083615410747
5H.B.W. (SG) Da2201208361228933
6De Vaart Da12093830125139-14
7ZPC AMERSFOORT Da420801224110145-35
8De Amstel Da119611213102118-16
9Aquarijn Da4202117780162-82
10ZPC Woerden Da2202018651206-155
11Het Zinkstuk Da2192017641226-185
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 16:30 ZPC AMERSFOORT Da4 - Zwemvereniging Utrecht Da4 4 - 6
14 apr 15:30 De Amstel Da1 - De Duinkikkers Da1 3 - 6
13 apr 21:50 ZPC Woerden Da2 - VZC Da1 1 - 20
13 apr 14:45 Watervlo Da4 - Het Zinkstuk Da2 10 - 1
7 apr 19:00 Het Zinkstuk Da2 - ZPC AMERSFOORT Da4 1 - 7
7 apr 17:00 De Duinkikkers Da1 - ZPC Woerden Da2 11 - 1
6 apr 17:30 De Vaart Da1 - Watervlo Da4 2 - 6
6 apr 17:00 Aquarijn Da4 - De Amstel Da1 2 - 4
6 apr 15:35 VZC Da1 - H.B.W. (SG) Da2 9 - 3
31 maa 17:45 De Duinkikkers Da1 - Aquarijn Da4 8 - 2
31 maa 17:00 De Amstel Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4 3 - 7
30 maa 19:05 H.B.W. (SG) Da2 - ZPC Woerden Da2 11 - 0
30 maa 18:35 ZPC AMERSFOORT Da4 - De Vaart Da1 5 - 4
30 maa 17:30 Watervlo Da4 - VZC Da1 7 - 8
24 maa 16:30 VZC Da1 - De Amstel Da1 8 - 5
23 maa 20:05 ZPC Woerden Da2 - Watervlo Da4 2 - 13
23 maa 20:05 VZC Da1 - ZPC AMERSFOORT Da4 16 - 6
23 maa 17:45 H.B.W. (SG) Da2 - De Duinkikkers Da1 5 - 3
23 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Aquarijn Da4 10 - 5
17 maa 18:30 De Duinkikkers Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4 4 - 6
16 maa 20:00 ZPC AMERSFOORT Da4 - ZPC Woerden Da2 8 - 2
16 maa 18:25 De Amstel Da1 - De Vaart Da1 7 - 11
16 maa 18:15 Aquarijn Da4 - Het Zinkstuk Da2 7 - 1
16 maa 15:45 Watervlo Da4 - H.B.W. (SG) Da2 10 - 5
10 maa 16:30 Het Zinkstuk Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da4 0 - 8
9 maa 17:30 De Vaart Da1 - Aquarijn Da4 6 - 6
9 maa 17:10 Watervlo Da4 - De Duinkikkers Da1 8 - 5
9 maa 16:45 H.B.W. (SG) Da2 - ZPC AMERSFOORT Da4 8 - 2
2 maa 18:00 Watervlo Da4 - De Amstel Da1 9 - 5
16 feb 18:45 Watervlo Da4 - De Vaart Da1 13 - 3
10 feb 16:45 ZPC AMERSFOORT Da4 - De Duinkikkers Da1 4 - 6
9 feb 18:45 H.B.W. (SG) Da2 - De Amstel Da1 7 - 3
9 feb 18:35 ZPC Woerden Da2 - Aquarijn Da4 7 - 5
9 feb 18:15 VZC Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4 10 - 3
9 feb 17:30 De Vaart Da1 - Het Zinkstuk Da2 9 - 1
8 feb 20:30 De Duinkikkers Da1 - De Vaart Da1 10 - 9
3 feb 19:00 Het Zinkstuk Da2 - VZC Da1 2 - 20
3 feb 17:40 De Amstel Da1 - Watervlo Da4 4 - 12
2 feb 19:45 Aquarijn Da4 - H.B.W. (SG) Da2 5 - 6
2 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 - ZPC Woerden Da2 14 - 1
26 jan 21:00 ZPC Woerden Da2 - Het Zinkstuk Da2 5 - 6
26 jan 18:30 H.B.W. (SG) Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da4 0 - 8
26 jan 17:15 Watervlo Da4 - Aquarijn Da4 14 - 1
26 jan 15:35 VZC Da1 - De Vaart Da1 20 - 4
26 jan 15:00 ZPC AMERSFOORT Da4 - De Amstel Da1 5 - 3
20 jan 18:45 Het Zinkstuk Da2 - H.B.W. (SG) Da2 0 - 9
20 jan 17:45 De Duinkikkers Da1 - VZC Da1 5 - 7
19 jan 19:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Watervlo Da4 1 - 10
19 jan 18:15 Aquarijn Da4 - ZPC AMERSFOORT Da4 4 - 8
19 jan 18:15 De Vaart Da1 - ZPC Woerden Da2 7 - 2
13 jan 17:40 De Amstel Da1 - ZPC Woerden Da2 8 - 2
13 jan 17:00 De Duinkikkers Da1 - Het Zinkstuk Da2 12 - 1
12 jan 20:45 Aquarijn Da4 - VZC Da1 4 - 12
12 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Vaart Da1 8 - 3
12 jan 16:30 ZPC AMERSFOORT Da4 - Watervlo Da4 2 - 12
16 dec 17:30 Het Zinkstuk Da2 - De Duinkikkers Da1 4 - 15
15 dec 20:40 ZPC Woerden Da2 - De Amstel Da1 1 - 9
15 dec 19:50 VZC Da1 - Aquarijn Da4 10 - 4
15 dec 18:15 De Vaart Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4 5 - 5
15 dec 14:30 Watervlo Da4 - ZPC AMERSFOORT Da4 12 - 6
9 dec 17:00 De Duinkikkers Da1 - De Amstel Da1 11 - 5
9 dec 16:45 Het Zinkstuk Da2 - Watervlo Da4 1 - 25
8 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 - ZPC AMERSFOORT Da4 9 - 3
8 dec 17:30 De Vaart Da1 - H.B.W. (SG) Da2 1 - 7
8 dec 16:20 VZC Da1 - ZPC Woerden Da2 20 - 2
2 dec 16:10 De Amstel Da1 - Aquarijn Da4 5 - 2
1 dec 21:40 ZPC Woerden Da2 - De Duinkikkers Da1 3 - 12
1 dec 17:30 H.B.W. (SG) Da2 - VZC Da1 1 - 6
1 dec 15:15 ZPC AMERSFOORT Da4 - Het Zinkstuk Da2 10 - 3
25 nov 17:15 Aquarijn Da4 - De Duinkikkers Da1 3 - 12
24 nov 20:50 VZC Da1 - Watervlo Da4 5 - 6
24 nov 20:00 ZPC Woerden Da2 - H.B.W. (SG) Da2 0 - 8
24 nov 18:15 De Vaart Da1 - ZPC AMERSFOORT Da4 9 - 5
24 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Amstel Da1 6 - 2
18 nov 17:00 De Duinkikkers Da1 - H.B.W. (SG) Da2 7 - 2
18 nov 16:55 De Amstel Da1 - Het Zinkstuk Da2 19 - 1
17 nov 19:45 Aquarijn Da4 - Zwemvereniging Utrecht Da4 0 - 11
17 nov 15:30 Watervlo Da4 - ZPC Woerden Da2 13 - 0
17 nov 14:15 ZPC AMERSFOORT Da4 - VZC Da1 4 - 16
11 nov 17:45 Het Zinkstuk Da2 - Aquarijn Da4 6 - 4
10 nov 19:25 ZPC Woerden Da2 - ZPC AMERSFOORT Da4 3 - 11
10 nov 18:15 De Vaart Da1 - De Amstel Da1 4 - 4
10 nov 17:30 H.B.W. (SG) Da2 - Watervlo Da4 3 - 8
10 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Duinkikkers Da1 10 - 5
4 nov 17:45 De Duinkikkers Da1 - Watervlo Da4 4 - 11
4 nov 17:15 ZPC AMERSFOORT Da4 - H.B.W. (SG) Da2 5 - 8
4 nov 17:00 De Amstel Da1 - VZC Da1 0 - 14
3 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Het Zinkstuk Da2 15 - 0
3 nov 17:00 Aquarijn Da4 - De Vaart Da1 5 - 6
14 okt 17:45 De Duinkikkers Da1 - ZPC AMERSFOORT Da4 7 - 3
14 okt 16:10 De Amstel Da1 - H.B.W. (SG) Da2 4 - 8
13 okt 18:30 Zwemvereniging Utrecht Da4 - VZC Da1 6 - 5
13 okt 16:15 Aquarijn Da4 - ZPC Woerden Da2 8 - 5
13 okt 16:00 Het Zinkstuk Da2 - De Vaart Da1 7 - 11
6 okt 21:00 VZC Da1 - Het Zinkstuk Da2 18 - 3
6 okt 18:40 ZPC Woerden Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da4 2 - 10
6 okt 17:30 De Vaart Da1 - De Duinkikkers Da1 9 - 8
6 okt 16:45 H.B.W. (SG) Da2 - Aquarijn Da4 9 - 4
30 sep 16:55 De Amstel Da1 - ZPC AMERSFOORT Da4 9 - 2
29 sep 18:30 Zwemvereniging Utrecht Da4 - H.B.W. (SG) Da2 5 - 2
29 sep 18:15 De Vaart Da1 - VZC Da1 4 - 10
29 sep 16:00 Het Zinkstuk Da2 - ZPC Woerden Da2 3 - 8
29 sep 15:45 Aquarijn Da4 - Watervlo Da4 2 - 12
22 sep 19:45 ZPC Woerden Da2 - De Vaart Da1 4 - 9
22 sep 18:30 ZPC AMERSFOORT Da4 - Aquarijn Da4 10 - 7
22 sep 18:15 VZC Da1 - De Duinkikkers Da1 11 - 3
22 sep 18:10 H.B.W. (SG) Da2 - Het Zinkstuk Da2 14 - 0
22 sep 15:30 Watervlo Da4 - Zwemvereniging Utrecht Da4 9 - 2
15 sep 17:45 H.B.W. (SG) Da2 - De Vaart Da1 6 - 9
 
 
Aquarijn Da4
 
De Amstel Da..
 
De Duinkikke..
 
De Vaart Da1
 
H.B.W. (SG) ..
 
Het Zinkstuk..
 
VZC Da1
 
Watervlo Da4
 
ZPC AMERSFOO..
 
ZPC Woerden ..
 
Zwemverenigi..
 
Aquarijn Da4 2 - 43 - 125 - 65 - 67 - 14 - 122 - 124 - 88 - 50 - 11
De Amstel Da15 - 2 3 - 67 - 114 - 819 - 10 - 144 - 129 - 28 - 23 - 7
De Duinkikkers Da18 - 211 - 5 10 - 97 - 212 - 15 - 74 - 117 - 311 - 14 - 6
De Vaart Da16 - 64 - 49 - 8 1 - 79 - 14 - 102 - 69 - 57 - 25 - 5
H.B.W. (SG) Da29 - 47 - 35 - 36 - 9 14 - 01 - 63 - 88 - 211 - 00 - 8
Het Zinkstuk Da26 - 4?4 - 157 - 110 - 9 2 - 201 - 251 - 73 - 80 - 8
VZC Da110 - 48 - 511 - 320 - 49 - 318 - 3 5 - 616 - 620 - 210 - 3
Watervlo Da414 - 19 - 58 - 513 - 310 - 510 - 17 - 8 12 - 613 - 09 - 2
ZPC AMERSFOORT Da410 - 75 - 34 - 65 - 45 - 810 - 34 - 162 - 12 8 - 24 - 6
ZPC Woerden Da27 - 51 - 93 - 124 - 90 - 85 - 61 - 202 - 133 - 11 2 - 10
Zwemvereniging Utrecht Da410 - 56 - 210 - 58 - 35 - 215 - 06 - 51 - 109 - 314 - 1