De Duinkikkers H2 (Heren)

Stand 3e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1Watervlo H32158
2VZC H42046
3ZPC AMERSFOORT H92136
4De Vaart H22135
5Zwemvereniging Utrecht H32128
6UZSC H72115
7De Duinkikkers H22114
8HZC de Robben H3203
uitgebreide stand »

Uitslagen

6 aprZwemvereniging Utrecht H36 - 2De Duinkikkers H2
31 maaDe Duinkikkers H26 - 7Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9
23 maaDe Vaart H26 - 5De Duinkikkers H2
17 maaDe Duinkikkers H25 - 7VZC H4
9 maaWatervlo H311 - 2De Duinkikkers H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Watervlo H32119115822483141
2VZC H42015144616511946
3ZPC AMERSFOORT H92111373615813919
4De Vaart H22111283515312726
5Zwemvereniging Utrecht H321911128145147-2
6UZSC H721431415108179-71
7De Duinkikkers H221421514105165-60
8HZC de Robben H3202315394193-99
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 17:30 VZC H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 7 - 5
12 apr 21:00 HZC de Robben H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 3 - 9
6 apr 18:15 De Vaart H2 - UZSC H7 10 - 4
6 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H3 - De Duinkikkers H2 6 - 2
6 apr 17:05 VZC H4 - Watervlo H3 3 - 3
6 apr 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 - HZC de Robben H3 6 - 3
31 maa 18:45 UZSC H7 - HZC de Robben H3 11 - 6
31 maa 18:30 De Duinkikkers H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 6 - 7
30 maa 21:30 UZSC H7 - VZC H4 6 - 9
30 maa 19:50 HZC de Robben H3 - De Vaart H2 4 - 4
30 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H3 - Watervlo H3 7 - 10
23 maa 17:15 De Vaart H2 - De Duinkikkers H2 6 - 5
23 maa 16:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 - Zwemvereniging Utrecht H3 7 - 3
23 maa 16:20 Watervlo H3 - UZSC H7 8 - 4
17 maa 19:15 De Duinkikkers H2 - VZC H4 5 - 7
16 maa 19:30 HZC de Robben H3 - Watervlo H3 4 - 13
16 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht H3 - UZSC H7 7 - 6
16 maa 16:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 - De Vaart H2 6 - 6
9 maa 21:00 UZSC H7 - HZC de Robben H3 12 - 6
9 maa 19:25 Watervlo H3 - De Duinkikkers H2 11 - 2
9 maa 19:00 De Vaart H2 - Zwemvereniging Utrecht H3 11 - 5
16 feb 19:30 Watervlo H3 - De Vaart H2 8 - 4
10 feb 20:15 UZSC H7 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 4 - 4
9 feb 19:30 HZC de Robben H3 - De Duinkikkers H2 7 - 11
9 feb 19:00 VZC H4 - Zwemvereniging Utrecht H3 9 - 8
3 feb 17:45 De Duinkikkers H2 - Zwemvereniging Utrecht H3 5 - 5
2 feb 16:00 UZSC H7 - De Vaart H2 9 - 8
26 jan 16:30 Watervlo H3 - Zwemvereniging Utrecht H3 8 - 2
26 jan 16:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 - De Duinkikkers H2 12 - 5
26 jan 16:20 VZC H4 - UZSC H7 5 - 2
19 jan 19:00 UZSC H7 - Watervlo H3 3 - 15
19 jan 18:35 HZC de Robben H3 - VZC H4 3 - 11
19 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 7 - 6
17 jan 21:45 De Duinkikkers H2 - De Vaart H2 4 - 7
13 jan 17:45 De Duinkikkers H2 - UZSC H7 11 - 0
12 jan 18:30 Zwemvereniging Utrecht H3 - HZC de Robben H3 10 - 5
12 jan 17:15 De Vaart H2 - VZC H4 5 - 6
12 jan 15:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 - Watervlo H3 5 - 9
22 dec 17:45 Watervlo H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 15 - 7
15 dec 21:25 VZC H4 - HZC de Robben H3 10 - 2
15 dec 19:00 De Vaart H2 - De Duinkikkers H2 4 - 2
15 dec 16:50 Watervlo H3 - UZSC H7 9 - 4
15 dec 15:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 - Zwemvereniging Utrecht H3 8 - 7
9 dec 18:30 UZSC H7 - Zwemvereniging Utrecht H3 6 - 5
8 dec 19:00 De Vaart H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 13 - 2
8 dec 17:05 VZC H4 - De Duinkikkers H2 8 - 4
8 dec 16:05 Watervlo H3 - HZC de Robben H3 13 - 1
2 dec 18:30 De Duinkikkers H2 - Watervlo H3 3 - 13
1 dec 19:30 HZC de Robben H3 - UZSC H7 7 - 7
1 dec 17:30 Zwemvereniging Utrecht H3 - De Vaart H2 6 - 5
1 dec 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 - VZC H4 14 - 7
25 nov 16:45 UZSC H7 - De Duinkikkers H2 3 - 5
24 nov 21:35 VZC H4 - De Vaart H2 13 - 4
24 nov 18:30 HZC de Robben H3 - Zwemvereniging Utrecht H3 5 - 8
18 nov 17:45 De Duinkikkers H2 - HZC de Robben H3 8 - 4
17 nov 17:45 Watervlo H3 - De Vaart H2 5 - 7
17 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht H3 - VZC H4 5 - 8
17 nov 15:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 - UZSC H7 5 - 3
11 nov 15:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 - HZC de Robben H3 7 - 7
10 nov 19:45 De Vaart H2 - UZSC H7 8 - 3
10 nov 19:15 Zwemvereniging Utrecht H3 - De Duinkikkers H2 16 - 7
10 nov 16:25 VZC H4 - Watervlo H3 1 - 15
4 nov 18:30 De Duinkikkers H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 7 - 11
3 nov 18:00 Watervlo H3 - Zwemvereniging Utrecht H3 9 - 5
3 nov 17:15 De Vaart H2 - HZC de Robben H3 13 - 3
3 nov 16:30 UZSC H7 - VZC H4 6 - 19
27 okt 16:30 De Vaart H2 - VZC H4 7 - 5
14 okt 18:30 De Duinkikkers H2 - VZC H4 1 - 10
13 okt 18:20 HZC de Robben H3 - Watervlo H3 3 - 13
13 okt 17:30 Zwemvereniging Utrecht H3 - UZSC H7 13 - 6
13 okt 16:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 - De Vaart H2 14 - 6
6 okt 20:15 VZC H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 8 - 6
6 okt 19:45 De Vaart H2 - Zwemvereniging Utrecht H3 6 - 8
6 okt 15:30 Watervlo H3 - De Duinkikkers H2 15 - 1
30 sep 17:00 De Duinkikkers H2 - UZSC H7 5 - 5
29 sep 17:30 Zwemvereniging Utrecht H3 - HZC de Robben H3 7 - 8
29 sep 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 - Watervlo H3 3 - 9
23 sep 16:45 UZSC H7 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 4 - 14
22 sep 19:00 VZC H4 - Zwemvereniging Utrecht H3 10 - 5
22 sep 18:55 HZC de Robben H3 - De Duinkikkers H2 8 - 6
22 sep 18:00 De Vaart H2 - Watervlo H3 5 - 10
15 sep 18:30 HZC de Robben H3 - De Vaart H2 5 - 14
15 sep 14:25 Watervlo H3 - VZC H4 13 - 9
 
 
De Duinkikke..
 
De Vaart H2
 
HZC de Robbe..
 
UZSC H7
 
VZC H4
 
Watervlo H3
 
ZPC AMERSFOO..
 
Zwemverenigi..
 
De Duinkikkers H2 4 - 78 - 411 - 05 - 73 - 136 - 75 - 5
De Vaart H26 - 5 13 - 310 - 45 - 65 - 1013 - 211 - 5
HZC de Robben H37 - 114 - 4 7 - 73 - 114 - 133 - 95 - 8
UZSC H73 - 59 - 811 - 6 6 - 93 - 154 - 46 - 5
VZC H48 - 413 - 410 - 25 - 2 3 - 37 - 59 - 8
Watervlo H311 - 28 - 413 - 18 - 413 - 9 15 - 78 - 2
ZPC AMERSFOORT H912 - 56 - 66 - 35 - 314 - 75 - 9 7 - 3
Zwemvereniging Utrecht H36 - 26 - 510 - 57 - 65 - 87 - 107 - 6