Aquarijn H3 (Heren)

Stand 3e klasse D

  Team Gespeeld Punten
1HZC de Robben H22060
2ZPC AMERSFOORT H82046
3Het Zinkstuk H12036
4Aquarijn H32036
5De Vuursche H22030
6Het Y H51925
7DJK-ZAR H32024
8UZSC H81922
9De Meeuwen Diemen H22018
10GoSwim H22017
11De Otters Het Gooi H3203
uitgebreide stand »

Uitslagen

16 aprAquarijn H321 - 4De Otters Het Gooi H3
13 aprDe Otters Het Gooi H36 - 12Aquarijn H3
6 aprAquarijn H37 - 2De Vuursche H2
30 maaHet Y H510 - 6Aquarijn H3
23 maaDJK-ZAR H37 - 11Aquarijn H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1HZC de Robben H220200060237107130
2ZPC AMERSFOORT H82015144616612343
3Het Zinkstuk H12012083619613561
4Aquarijn H32012083619114546
5De Vuursche H2201001030164179-15
6Het Y H519919251161142
7DJK-ZAR H320731024168186-18
8UZSC H819711122152196-44
9De Meeuwen Diemen H220601418139181-42
10GoSwim H220521317139190-51
11De Otters Het Gooi H32020183104216-112
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 apr 19:00 Aquarijn H3 - De Otters Het Gooi H3 21 - 4
14 apr 17:20 UZSC H8 - GoSwim H2 7 - 6
13 apr 21:55 De Otters Het Gooi H3 - Aquarijn H3 6 - 12
13 apr 19:35 De Meeuwen Diemen H2 - HZC de Robben H2 5 - 12
13 apr 19:05 De Vuursche H2 - Het Y H5 10 - 5
13 apr 15:45 ZPC AMERSFOORT H8 - Het Zinkstuk H1 8 - 12
6 apr 21:15 DJK-ZAR H3 - De Otters Het Gooi H3 17 - 7
6 apr 20:15 GoSwim H2 - ZPC AMERSFOORT H8 4 - 9
6 apr 19:15 HZC de Robben H2 - UZSC H8 18 - 3
6 apr 19:15 Aquarijn H3 - De Vuursche H2 7 - 2
6 apr 18:30 Het Y H5 - De Meeuwen Diemen H2 2 - 10
30 maa 21:20 De Otters Het Gooi H3 - Het Zinkstuk H1 4 - 12
30 maa 20:45 UZSC H8 - De Meeuwen Diemen H2 10 - 9
30 maa 20:30 ZPC AMERSFOORT H8 - HZC de Robben H2 5 - 9
30 maa 18:20 De Vuursche H2 - DJK-ZAR H3 10 - 12
30 maa 17:40 Het Y H5 - Aquarijn H3 10 - 6
24 maa 19:00 Het Zinkstuk H1 - De Vuursche H2 21 - 7
23 maa 19:20 GoSwim H2 - De Otters Het Gooi H3 12 - 3
23 maa 19:00 DJK-ZAR H3 - Aquarijn H3 7 - 11
23 maa 18:50 De Meeuwen Diemen H2 - ZPC AMERSFOORT H8 9 - 8
17 maa 17:30 UZSC H8 - ZPC AMERSFOORT H8 7 - 9
16 maa 20:45 Aquarijn H3 - Het Zinkstuk H1 4 - 9
16 maa 20:05 Het Y H5 - DJK-ZAR H3 8 - 5
16 maa 17:35 De Vuursche H2 - GoSwim H2 8 - 9
9 maa 19:30 GoSwim H2 - Aquarijn H3 4 - 16
9 maa 18:45 De Meeuwen Diemen H2 - De Otters Het Gooi H3 17 - 5
9 maa 18:10 ZPC AMERSFOORT H8 - Het Y H5 8 - 7
9 maa 17:30 HZC de Robben H2 - De Vuursche H2 12 - 6
2 maa 18:15 De Otters Het Gooi H3 - HZC de Robben H2 6 - 14
23 feb 19:45 Het Zinkstuk H1 - DJK-ZAR H3 5 - 9
16 feb 19:10 GoSwim H2 - UZSC H8 10 - 12
16 feb 15:15 ZPC AMERSFOORT H8 - Aquarijn H3 12 - 5
10 feb 19:30 UZSC H8 - De Vuursche H2 13 - 6
9 feb 20:30 ZPC AMERSFOORT H8 - De Otters Het Gooi H3 11 - 6
9 feb 20:15 HZC de Robben H2 - DJK-ZAR H3 9 - 6
9 feb 19:55 GoSwim H2 - Het Zinkstuk H1 5 - 14
9 feb 18:45 De Meeuwen Diemen H2 - Aquarijn H3 7 - 8
3 feb 18:15 Het Zinkstuk H1 - HZC de Robben H2 10 - 11
2 feb 20:30 De Vuursche H2 - ZPC AMERSFOORT H8 5 - 11
2 feb 18:40 Het Y H5 - GoSwim H2 16 - 1
2 feb 18:00 Aquarijn H3 - UZSC H8 12 - 4
2 feb 17:30 DJK-ZAR H3 - De Meeuwen Diemen H2 11 - 5
27 jan 17:55 UZSC H8 - DJK-ZAR H3 11 - 8
26 jan 20:25 De Otters Het Gooi H3 - Het Y H5 4 - 5
26 jan 19:35 De Meeuwen Diemen H2 - Het Zinkstuk H1 10 - 9
19 jan 20:30 Het Zinkstuk H1 - UZSC H8 17 - 6
19 jan 19:45 GoSwim H2 - De Meeuwen Diemen H2 10 - 6
19 jan 18:55 De Vuursche H2 - De Otters Het Gooi H3 13 - 5
19 jan 18:45 Het Y H5 - HZC de Robben H2 4 - 6
19 jan 17:30 DJK-ZAR H3 - ZPC AMERSFOORT H8 7 - 9
12 jan 20:00 DJK-ZAR H3 - GoSwim H2 7 - 7
12 jan 19:20 Het Y H5 - Het Zinkstuk H1 6 - 5
12 jan 18:20 De Vuursche H2 - De Meeuwen Diemen H2 12 - 11
12 jan 18:15 Aquarijn H3 - HZC de Robben H2 4 - 12
12 jan 18:15 De Otters Het Gooi H3 - UZSC H8 3 - 12
16 dec 16:45 Het Zinkstuk H1 - Het Y H5 5 - 1
15 dec 20:15 GoSwim H2 - DJK-ZAR H3 10 - 10
15 dec 19:30 HZC de Robben H2 - Aquarijn H3 9 - 8
15 dec 18:00 De Meeuwen Diemen H2 - De Vuursche H2 9 - 4
15 dec 15:15 UZSC H8 - De Otters Het Gooi H3 4 - 12
9 dec 15:00 Het Y H5 - De Vuursche H2 5 - 9
9 dec 14:30 Het Zinkstuk H1 - ZPC AMERSFOORT H8 4 - 6
8 dec 19:15 HZC de Robben H2 - De Meeuwen Diemen H2 14 - 1
1 dec 20:30 De Otters Het Gooi H3 - DJK-ZAR H3 8 - 11
1 dec 18:20 De Vuursche H2 - Aquarijn H3 7 - 5
1 dec 18:00 De Meeuwen Diemen H2 - Het Y H5 2 - 4
1 dec 16:00 UZSC H8 - HZC de Robben H2 4 - 17
1 dec 15:45 ZPC AMERSFOORT H8 - GoSwim H2 4 - 2
25 nov 19:00 Het Zinkstuk H1 - De Otters Het Gooi H3 7 - 2
24 nov 19:15 HZC de Robben H2 - ZPC AMERSFOORT H8 9 - 7
24 nov 18:45 De Meeuwen Diemen H2 - UZSC H8 8 - 7
24 nov 18:15 Aquarijn H3 - Het Y H5 8 - 5
24 nov 17:30 DJK-ZAR H3 - De Vuursche H2 5 - 13
17 nov 21:05 Het Y H5 - UZSC H8 9 - 6
17 nov 18:15 De Otters Het Gooi H3 - GoSwim H2 4 - 11
17 nov 18:00 Aquarijn H3 - DJK-ZAR H3 17 - 6
17 nov 17:40 De Vuursche H2 - Het Zinkstuk H1 8 - 7
17 nov 17:35 ZPC AMERSFOORT H8 - De Meeuwen Diemen H2 9 - 3
11 nov 20:00 Het Zinkstuk H1 - Aquarijn H3 9 - 10
11 nov 19:45 GoSwim H2 - De Vuursche H2 11 - 14
11 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT H8 - UZSC H8 11 - 11
10 nov 19:00 HZC de Robben H2 - De Otters Het Gooi H3 12 - 2
10 nov 17:30 DJK-ZAR H3 - Het Y H5 8 - 8
4 nov 19:30 DJK-ZAR H3 - Het Zinkstuk H1 7 - 9
4 nov 15:05 Het Y H5 - ZPC AMERSFOORT H8 4 - 6
3 nov 20:50 De Vuursche H2 - HZC de Robben H2 6 - 14
3 nov 19:45 Aquarijn H3 - GoSwim H2 12 - 7
27 okt 18:55 De Otters Het Gooi H3 - De Meeuwen Diemen H2 11 - 3
20 okt 18:50 De Meeuwen Diemen H2 - GoSwim H2 5 - 6
13 okt 20:45 De Vuursche H2 - UZSC H8 10 - 5
13 okt 19:00 DJK-ZAR H3 - HZC de Robben H2 1 - 10
13 okt 18:15 De Otters Het Gooi H3 - ZPC AMERSFOORT H8 4 - 9
13 okt 18:00 Aquarijn H3 - De Meeuwen Diemen H2 11 - 6
13 okt 16:45 Het Zinkstuk H1 - GoSwim H2 9 - 6
7 okt 15:15 ZPC AMERSFOORT H8 - De Vuursche H2 7 - 6
7 okt 15:15 UZSC H8 - Aquarijn H3 13 - 9
6 okt 19:45 GoSwim H2 - Het Y H5 2 - 8
6 okt 19:30 De Meeuwen Diemen H2 - DJK-ZAR H3 9 - 16
6 okt 19:00 HZC de Robben H2 - Het Zinkstuk H1 13 - 9
29 sep 19:45 GoSwim H2 - HZC de Robben H2 9 - 10
29 sep 19:00 DJK-ZAR H3 - UZSC H8 11 - 9
29 sep 18:15 Aquarijn H3 - ZPC AMERSFOORT H8 5 - 6
29 sep 18:00 Het Y H5 - De Otters Het Gooi H3 5 - 3
29 sep 16:45 Het Zinkstuk H1 - De Meeuwen Diemen H2 12 - 4
23 sep 16:40 ZPC AMERSFOORT H8 - DJK-ZAR H3 11 - 4
23 sep 16:00 UZSC H8 - Het Zinkstuk H1 8 - 11
22 sep 19:40 HZC de Robben H2 - Het Y H5 10 - 4
15 sep 20:35 De Otters Het Gooi H3 - De Vuursche H2 5 - 8
15 sep 19:15 HZC de Robben H2 - GoSwim H2 16 - 7
 
 
Aquarijn H3
 
De Meeuwen D..
 
De Otters He..
 
De Vuursche ..
 
DJK-ZAR H3
 
GoSwim H2
 
Het Y H5
 
Het Zinkstuk..
 
HZC de Robbe..
 
UZSC H8
 
ZPC AMERSFOO..
 
Aquarijn H3 11 - 621 - 47 - 217 - 612 - 78 - 54 - 94 - 1212 - 45 - 6
De Meeuwen Diemen H27 - 8 17 - 59 - 49 - 165 - 62 - 410 - 95 - 128 - 79 - 8
De Otters Het Gooi H36 - 1211 - 3 5 - 88 - 114 - 114 - 54 - 126 - 143 - 124 - 9
De Vuursche H27 - 512 - 1113 - 5 10 - 128 - 910 - 58 - 76 - 1410 - 55 - 11
DJK-ZAR H37 - 1111 - 517 - 75 - 13 7 - 78 - 87 - 91 - 1011 - 97 - 9
GoSwim H24 - 1610 - 612 - 311 - 1410 - 10 2 - 85 - 149 - 1010 - 124 - 9
Het Y H510 - 62 - 105 - 35 - 98 - 516 - 1 6 - 54 - 69 - 64 - 6
Het Zinkstuk H19 - 1012 - 47 - 221 - 75 - 99 - 65 - 1 10 - 1117 - 64 - 6
HZC de Robben H29 - 814 - 112 - 212 - 69 - 616 - 710 - 413 - 9 18 - 39 - 7
UZSC H813 - 910 - 94 - 1213 - 611 - 87 - 6?8 - 114 - 17 7 - 9
ZPC AMERSFOORT H812 - 59 - 311 - 67 - 611 - 44 - 28 - 78 - 125 - 911 - 11