De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)

Volgende wedstrijd:
De Meeuwen Da2 - Watervlo Da4
zaterdag 29 februari 20:25

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Zwemvereniging Utrecht Da51540
2H.B.W. (SG) Da21437
3De Otters Het Gooi Da21531
4De Aalscholver Da11430
5DJK-ZAR Da11423
6De Amstel Da11519
7Oceanus Da21515
8Watervlo Da41312
9De Meeuwen Diemen Da21410
10Zwemvereniging Utrecht Da3147
11ZPC Woerden Da2156
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
29 febDe Meeuwen Da2 20:25Watervlo Da4
7 maaDe Meeuwen Da2 19:55Zwemvereniging Utrecht Da5
14 maaDe Meeuwen Da2 19:25Zwemvereniging Utrecht Da3
21 maaDe Meeuwen Da2 19:15ZPC Woerden Da2
4 aprDe Amstel Da116:45De Meeuwen Da2

Uitslagen

8 febDe Aalscholver Da18 - 1De Meeuwen Da2
1 febDe Meeuwen Da2 4 - 2DJK-ZAR Da1
25 janH.B.W. (SG) Da28 - 6De Meeuwen Da2
18 janZwemvereniging Utrecht Da36 - 6De Meeuwen Da2
11 janWatervlo Da48 - 9De Meeuwen Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Zwemvereniging Utrecht Da5151311401516289
2H.B.W. (SG) Da2141211371024557
3De Otters Het Gooi Da2151014311026240
4De Aalscholver Da11493230936231
5DJK-ZAR Da114725236267-5
6De Amstel Da115618197882-4
7Oceanus Da215438158198-17
8Watervlo Da4134091280103-23
9De Meeuwen Diemen Da2143110105193-42
10Zwemvereniging Utrecht Da3142111741106-65
11ZPC Woerden Da2152013653114-61
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 feb 20:25 De Meeuwen Da2 - Watervlo Da4Weth. F.B. Duran
7 maa 15:30 Watervlo Da4 - H.B.W. (SG) Da2Fletiomare
7 maa 18:15 DJK-ZAR Da1 - Oceanus Da2Sportplaza Mercator
7 maa 19:05 De Otters Het Gooi Da2 - De Aalscholver Da1Sportcentrum De Zandzee
7 maa 19:55 De Meeuwen Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da5Weth. F.B. Duran
8 maa 16:15 De Amstel Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da3Het Veenweidebad
14 maa 17:00 Oceanus Da2 - Watervlo Da4De Waterlelie
14 maa 18:35 ZPC Woerden Da2 - De Aalscholver Da1Het Batensteinbad
14 maa 18:55 De Otters Het Gooi Da2 - H.B.W. (SG) Da2Sportcentrum De Zandzee
14 maa 19:25 De Meeuwen Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da3Weth. F.B. Duran
15 maa 16:15 De Amstel Da1 - DJK-ZAR Da1Het Veenweidebad
21 maa 17:15 De Aalscholver Da1 - Oceanus Da2Almere Poort
21 maa 17:30 DJK-ZAR Da1 - Watervlo Da4Sportplaza Mercator
21 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da5 - H.B.W. (SG) Da2De Kwakel
21 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 - De Otters Het Gooi Da2De Kwakel
21 maa 19:15 De Meeuwen Da2 - ZPC Woerden Da2Weth. F.B. Duran
28 maa 17:15 De Aalscholver Da1 - De Amstel Da1Almere Poort
28 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 - Watervlo Da4De Kwakel
28 maa 17:30 DJK-ZAR Da1 - De Otters Het Gooi Da2Sportplaza Mercator
28 maa 17:50 H.B.W. (SG) Da2 - Oceanus Da2Brandenburg
28 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 - ZPC Woerden Da2De Kwakel
4 apr 16:30 Watervlo Da4 - De Aalscholver Da1Fletiomare
4 apr 16:45 De Amstel Da1 - De Meeuwen Da2 Het Veenweidebad
4 apr 17:00 Oceanus Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da3De Waterlelie
4 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 - ZPC Woerden Da2De Kwakel
4 apr 18:45 H.B.W. (SG) Da2 - DJK-ZAR Da1De Lieberg
18 apr 17:30 DJK-ZAR Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da5Sportplaza Mercator
18 apr 18:20 ZPC Woerden Da2 - De Amstel Da1Het Batensteinbad
18 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 - Watervlo Da4De Kwakel
18 apr 19:40 De Meeuwen Da2 - De Otters Het Gooi Da2Weth. F.B. Duran
18 apr 21:00 De Aalscholver Da1 - H.B.W. (SG) Da2Almere Poort
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 feb 21:05 DJK-ZAR Da1 - ZPC Woerden Da2 7 - 3
8 feb 19:00 De Otters Het Gooi Da2 - Watervlo Da4 15 - 7
8 feb 17:40 H.B.W. (SG) Da2 - De Amstel Da1 6 - 5
8 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 - Oceanus Da2 16 - 1
8 feb 17:15 De Aalscholver Da1 - De Meeuwen Da2 8 - 1
2 feb 16:15 De Amstel Da1 - Watervlo Da4 7 - 2
1 feb 21:20 De Otters Het Gooi Da2 - Oceanus Da2 6 - 4
1 feb 19:50 ZPC Woerden Da2 - H.B.W. (SG) Da2 0 - 4
1 feb 19:50 De Meeuwen Da2 - DJK-ZAR Da1 4 - 2
1 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da5 5 - 13
25 jan 19:30 Oceanus Da2 - De Amstel Da1 2 - 6
25 jan 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da5 - De Otters Het Gooi Da2 9 - 4
25 jan 17:15 De Aalscholver Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da3 5 - 1
25 jan 16:30 H.B.W. (SG) Da2 - De Meeuwen Da2 8 - 6
25 jan 15:30 Watervlo Da4 - ZPC Woerden Da2 9 - 3
18 jan 21:05 DJK-ZAR Da1 - De Amstel Da1 8 - 6
18 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 - De Meeuwen Da2 6 - 6
18 jan 17:15 De Aalscholver Da1 - ZPC Woerden Da2 12 - 6
18 jan 17:00 H.B.W. (SG) Da2 - De Otters Het Gooi Da2 3 - 3
18 jan 16:05 Watervlo Da4 - Oceanus Da2 5 - 9
11 jan 21:05 ZPC Woerden Da2 - Oceanus Da2 4 - 9
11 jan 21:00 De Aalscholver Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da5 5 - 14
11 jan 18:45 De Amstel Da1 - De Otters Het Gooi Da2 5 - 10
11 jan 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 - DJK-ZAR Da1 2 - 3
11 jan 15:30 Watervlo Da4 - De Meeuwen Da2 8 - 9
14 dec 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 - De Amstel Da1 6 - 2
14 dec 19:00 De Otters Het Gooi Da2 - ZPC Woerden Da2 7 - 2
14 dec 18:45 H.B.W. (SG) Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da3 7 - 2
14 dec 18:15 Oceanus Da2 - De Meeuwen Da2 7 - 5
14 dec 17:30 DJK-ZAR Da1 - De Aalscholver Da1 5 - 5
7 dec 19:50 De Otters Het Gooi Da2 - De Meeuwen Da2 6 - 1
7 dec 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da5 - DJK-ZAR Da1 14 - 4
7 dec 18:15 De Amstel Da1 - ZPC Woerden Da2 8 - 5
7 dec 16:45 H.B.W. (SG) Da2 - De Aalscholver Da1 6 - 3
7 dec 14:45 Watervlo Da4 - Zwemvereniging Utrecht Da3 5 - 8
30 nov 20:20 ZPC Woerden Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da5 2 - 10
30 nov 20:20 De Meeuwen Da2 - De Amstel Da1 2 - 7
30 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 - Oceanus Da2 1 - 11
30 nov 18:45 De Aalscholver Da1 - Watervlo Da4 6 - 4
30 nov 17:30 DJK-ZAR Da1 - H.B.W. (SG) Da2 1 - 8
24 nov 16:15 De Amstel Da1 - H.B.W. (SG) Da2 3 - 5
23 nov 20:35 ZPC Woerden Da2 - DJK-ZAR Da1 2 - 7
23 nov 19:40 De Meeuwen Da2 - De Aalscholver Da1 0 - 4
23 nov 17:45 Oceanus Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da5 7 - 8
23 nov 15:30 Watervlo Da4 - De Otters Het Gooi Da2 2 - 8
16 nov 20:20 ZPC Woerden Da2 - De Meeuwen Da2 6 - 2
16 nov 18:55 De Otters Het Gooi Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da3 13 - 2
16 nov 16:00 H.B.W. (SG) Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da5 6 - 10
16 nov 15:00 Oceanus Da2 - De Aalscholver Da1 8 - 8
9 nov 20:15 De Aalscholver Da1 - De Otters Het Gooi Da2 7 - 1
9 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 - De Amstel Da1 2 - 8
9 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da5 - De Meeuwen Da2 13 - 1
9 nov 17:00 Oceanus Da2 - DJK-ZAR Da1 3 - 3
9 nov 16:35 H.B.W. (SG) Da2 - Watervlo Da4 11 - 4
3 nov 16:15 De Amstel Da1 - De Aalscholver Da1 3 - 14
2 nov 18:35 ZPC Woerden Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da3 2 - 4
2 nov 18:15 Watervlo Da4 - Zwemvereniging Utrecht Da5 5 - 10
26 okt 18:45 Watervlo Da4 - DJK-ZAR Da1 9 - 5
19 okt 15:00 Oceanus Da2 - H.B.W. (SG) Da2 3 - 6
12 okt 19:50 Oceanus Da2 - De Otters Het Gooi Da2 5 - 10
12 okt 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da5 - Zwemvereniging Utrecht Da3 12 - 2
12 okt 18:45 H.B.W. (SG) Da2 - ZPC Woerden Da2 10 - 0
12 okt 17:30 DJK-ZAR Da1 - De Meeuwen Da2 6 - 1
12 okt 16:15 Watervlo Da4 - De Amstel Da1 8 - 5
5 okt 20:55 De Otters Het Gooi Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da5 5 - 6
5 okt 19:25 De Meeuwen Da2 - H.B.W. (SG) Da2 5 - 10
5 okt 19:15 ZPC Woerden Da2 - Watervlo Da4 7 - 12
5 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 - De Aalscholver Da1 4 - 5
5 okt 16:45 De Amstel Da1 - Oceanus Da2 4 - 4
28 sep 19:00 De Otters Het Gooi Da2 - De Amstel Da1 4 - 2
28 sep 17:30 DJK-ZAR Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da3 4 - 2
28 sep 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 - De Aalscholver Da1 6 - 6
28 sep 17:00 Oceanus Da2 - ZPC Woerden Da2 6 - 8
22 sep 16:15 De Amstel Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da5 7 - 4
21 sep 21:00 De Aalscholver Da1 - DJK-ZAR Da1 5 - 3
21 sep 20:50 ZPC Woerden Da2 - De Otters Het Gooi Da2 3 - 7
21 sep 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 - H.B.W. (SG) Da2 0 - 12
21 sep 18:50 De Meeuwen Da2 - Oceanus Da2 8 - 2
14 sep 19:00 De Otters Het Gooi Da2 - DJK-ZAR Da1 3 - 4
 
 
De Aalscholv..
 
De Amstel Da..
 
De Meeuwen D..
 
De Otters He..
 
DJK-ZAR Da1
 
H.B.W. (SG) ..
 
Oceanus Da2
 
Watervlo Da4
 
ZPC Woerden ..
 
Zwemverenigi..
 
Zwemverenigi..
 
De Aalscholver Da1 28/38 - 17 - 15 - 318/421/36 - 412 - 65 - 15 - 14
De Amstel Da13 - 14 4/45 - 1015/33 - 54 - 47 - 28 - 58/37 - 4
De Meeuwen Da2 0 - 42 - 7 18/44 - 25 - 108 - 229/221/314/37/3
De Otters Het Gooi Da27/34 - 26 - 1 3 - 414/36 - 415 - 77 - 213 - 25 - 6
DJK-ZAR Da15 - 58 - 66 - 128/3 1 - 87/321/37 - 34 - 218/4
H.B.W. (SG) Da26 - 36 - 58 - 63 - 34/4 28/311 - 410 - 07 - 26 - 10
Oceanus Da28 - 82 - 67 - 55 - 103 - 33 - 6 14/36 - 84/47 - 8
Watervlo Da44/48 - 58 - 92 - 89 - 57/35 - 9 9 - 35 - 85 - 10
ZPC Woerden Da214/318/46 - 23 - 72 - 70 - 44 - 97 - 12 2 - 42 - 10
Zwemvereniging Utrecht Da34 - 52 - 86 - 621/32 - 30 - 121 - 1118/428/3 5 - 13
Zwemvereniging Utrecht Da56 - 66 - 213 - 19 - 414 - 421/316 - 128/34/412 - 2