De Meeuwen Diemen H2 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Meeuwen Diemen H2 - De Albatros H1
zaterdag 29 februari 19:35

Stand 3e klasse D

  Team Gespeeld Punten
1ZPC AMERSFOORT H101536
2De Aalscholver H21533
3IJsselmeer H11431
4Zwemvereniging Utrecht H31429
5De Duinkikkers H21428
6De Albatros H11423
7UZSC H81522
8UZSC H91518
9De Amstel H1146
10De Meeuwen Diemen H2134
11ZPCH H3153
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
29 febDe Meeuwen Diemen H219:35De Albatros H1
7 maaDe Meeuwen Diemen H220:45ZPCH H3
15 maaUZSC H814:30De Meeuwen Diemen H2
21 maaDe Meeuwen Diemen H220:45Zwemvereniging Utrecht H3
29 maaDe Duinkikkers H218:30De Meeuwen Diemen H2

Uitslagen

8 febDe Aalscholver H212 - 5De Meeuwen Diemen H2
1 febDe Meeuwen Diemen H27 - 17Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10
26 janUZSC H93 - 2De Meeuwen Diemen H2
18 janDe Meeuwen Diemen H27 - 7UZSC H8
14 decDe Albatros H19 - 4De Meeuwen Diemen H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC AMERSFOORT H101512033616410559
2De Aalscholver H2151104331349242
3IJsselmeer H1141013311378552
4Zwemvereniging Utrecht H314923291337360
5De Duinkikkers H214914281107535
6De Albatros H114725231098524
7UZSC H81571722120152-32
8UZSC H9156091889132-43
9De Amstel H1142012674131-57
10De Meeuwen Diemen H2131111468130-62
11ZPCH H3151014398176-78
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 feb 19:35 De Meeuwen Diemen H2 - De Albatros H1Weth. F.B. Duran
7 maa 17:40 De Albatros H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10Sportcentrum Helsdingen
7 maa 18:45 Zwemvereniging Utrecht H3 - De Duinkikkers H2De Kwakel
7 maa 19:40 IJsselmeer H1 - De Aalscholver H2Sportcentrum De Meent
7 maa 20:45 De Meeuwen Diemen H2 - ZPCH H3Weth. F.B. Duran
8 maa 17:00 De Amstel H1 - UZSC H8Het Veenweidebad
14 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H3 - De Aalscholver H2De Kwakel
14 maa 18:50 IJsselmeer H1 - UZSC H9Sportcentrum De Meent
15 maa 14:30 UZSC H8 - De Meeuwen Diemen H2De Krommerijn
15 maa 15:30 De Amstel H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10Het Veenweidebad
15 maa 18:30 De Duinkikkers H2 - ZPCH H3Sportboulevard de Engh
21 maa 17:45 UZSC H8 - IJsselmeer H1De Krommerijn
21 maa 18:50 ZPCH H3 - UZSC H9Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 maa 19:30 De Aalscholver H2 - De Albatros H1Almere Poort
21 maa 20:45 De Meeuwen Diemen H2 - Zwemvereniging Utrecht H3Weth. F.B. Duran
22 maa 19:15 De Duinkikkers H2 - De Amstel H1Sportboulevard de Engh
28 maa 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - IJsselmeer H1Sportcomplex Amerena
28 maa 19:30 De Aalscholver H2 - De Amstel H1Almere Poort
29 maa 15:30 UZSC H9 - De Albatros H1De Krommerijn
29 maa 16:15 UZSC H8 - Zwemvereniging Utrecht H3De Krommerijn
29 maa 18:30 De Duinkikkers H2 - De Meeuwen Diemen H2Sportboulevard de Engh
4 apr 15:15 UZSC H9 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10De Krommerijn
4 apr 17:30 De Amstel H1 - De Meeuwen Diemen H2Het Veenweidebad
4 apr 19:10 De Albatros H1 - UZSC H8Sportcentrum Helsdingen
4 apr 19:20 ZPCH H3 - Zwemvereniging Utrecht H3Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 19:40 IJsselmeer H1 - De Duinkikkers H2Sportcentrum De Meent
18 apr 15:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - ZPCH H3Sportcomplex Amerena
18 apr 18:50 De Meeuwen Diemen H2 - IJsselmeer H1Weth. F.B. Duran
18 apr 19:30 De Aalscholver H2 - UZSC H9Almere Poort
18 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 - De Amstel H1De Kwakel
19 apr 18:30 De Duinkikkers H2 - De Albatros H1Sportboulevard de Engh
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 feb 19:30 De Aalscholver H2 - De Meeuwen Diemen H2 12 - 5
8 feb 18:30 UZSC H9 - De Amstel H1 8 - 6
8 feb 17:45 UZSC H8 - De Duinkikkers H2 10 - 6
8 feb 17:30 ZPCH H3 - De Albatros H1 7 - 10
8 feb 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - Zwemvereniging Utrecht H3 9 - 3
2 feb 19:15 De Duinkikkers H2 - De Aalscholver H2 10 - 5
2 feb 14:30 UZSC H8 - ZPCH H3 12 - 11
1 feb 21:20 De Meeuwen Diemen H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 7 - 17
1 feb 19:50 IJsselmeer H1 - De Albatros H1 9 - 8
1 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht H3 - UZSC H9 14 - 2
26 jan 16:00 UZSC H9 - De Meeuwen Diemen H2 3 - 2
25 jan 19:30 De Aalscholver H2 - UZSC H8 6 - 8
25 jan 19:05 ZPCH H3 - IJsselmeer H1 4 - 11
25 jan 17:00 De Albatros H1 - De Amstel H1 13 - 2
25 jan 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - De Duinkikkers H2 8 - 10
19 jan 18:55 ZPCH H3 - De Duinkikkers H2 5 - 12
19 jan 15:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - De Amstel H1 12 - 5
18 jan 20:05 De Meeuwen Diemen H2 - UZSC H8 7 - 7
18 jan 19:30 De Aalscholver H2 - Zwemvereniging Utrecht H3 6 - 5
18 jan 16:00 UZSC H9 - IJsselmeer H1 6 - 7
12 jan 18:30 De Duinkikkers H2 - UZSC H9 6 - 4
11 jan 19:30 Zwemvereniging Utrecht H3 - De Albatros H1 7 - 7
11 jan 19:30 De Amstel H1 - IJsselmeer H1 3 - 9
11 jan 19:30 De Aalscholver H2 - ZPCH H3 12 - 8
11 jan 16:00 UZSC H8 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 5 - 11
15 dec 18:30 ZPCH H3 - De Amstel H1 7 - 9
14 dec 20:10 De Albatros H1 - De Meeuwen Diemen H2 9 - 4
14 dec 19:35 IJsselmeer H1 - Zwemvereniging Utrecht H3 6 - 11
14 dec 17:45 De Aalscholver H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 9 - 5
14 dec 15:15 UZSC H9 - UZSC H8 6 - 11
8 dec 18:50 UZSC H9 - De Aalscholver H2 4 - 11
7 dec 19:45 De Amstel H1 - Zwemvereniging Utrecht H3 4 - 10
7 dec 19:40 IJsselmeer H1 - De Meeuwen Diemen H2 16 - 1
7 dec 19:25 ZPCH H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 8 - 13
7 dec 19:10 De Albatros H1 - De Duinkikkers H2 3 - 6
1 dec 18:30 De Duinkikkers H2 - IJsselmeer H1 5 - 5
30 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H3 - ZPCH H3 11 - 3
30 nov 19:30 De Meeuwen Diemen H2 - De Amstel H1 4 - 9
30 nov 17:20 UZSC H8 - De Albatros H1 13 - 8
30 nov 15:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - UZSC H9 12 - 5
24 nov 18:30 De Duinkikkers H2 - UZSC H8 10 - 0
24 nov 17:45 De Amstel H1 - UZSC H9 6 - 8
23 nov 19:10 De Albatros H1 - ZPCH H3 16 - 5
23 nov 18:50 De Meeuwen Diemen H2 - De Aalscholver H2 3 - 6
23 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 13 - 5
17 nov 17:45 De Amstel H1 - De Duinkikkers H2 4 - 8
17 nov 16:45 UZSC H9 - ZPCH H3 7 - 5
16 nov 20:25 IJsselmeer H1 - UZSC H8 13 - 8
16 nov 18:45 Zwemvereniging Utrecht H3 - De Meeuwen Diemen H2 11 - 6
16 nov 17:40 De Albatros H1 - De Aalscholver H2 5 - 3
10 nov 17:45 De Duinkikkers H2 - Zwemvereniging Utrecht H3 6 - 8
10 nov 17:00 ZPCH H3 - De Meeuwen Diemen H2 7 - 14
9 nov 17:45 De Aalscholver H2 - IJsselmeer H1 7 - 6
9 nov 16:45 UZSC H8 - De Amstel H1 9 - 5
9 nov 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - De Albatros H1 12 - 6
3 nov 17:45 De Amstel H1 - De Aalscholver H2 3 - 15
2 nov 20:30 De Meeuwen Diemen H2 - De Duinkikkers H2 3 - 9
2 nov 19:40 IJsselmeer H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 8 - 9
2 nov 19:15 Zwemvereniging Utrecht H3 - UZSC H8 14 - 3
2 nov 18:25 De Albatros H1 - UZSC H9 10 - 3
13 okt 15:15 UZSC H9 - Zwemvereniging Utrecht H3 2 - 13
12 okt 20:35 ZPCH H3 - UZSC H8 10 - 12
12 okt 19:30 De Aalscholver H2 - De Duinkikkers H2 9 - 6
12 okt 17:00 De Albatros H1 - IJsselmeer H1 4 - 6
12 okt 14:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - De Meeuwen Diemen H2 15 - 4
6 okt 18:30 De Duinkikkers H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 4 - 6
5 okt 20:15 De Meeuwen Diemen H2 - UZSC H9 8 - 9
5 okt 19:40 IJsselmeer H1 - ZPCH H3 19 - 3
5 okt 18:15 De Amstel H1 - De Albatros H1 3 - 5
5 okt 18:00 UZSC H8 - De Aalscholver H2 4 - 13
29 sep 19:20 ZPCH H3 - De Aalscholver H2 5 - 11
28 sep 19:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - UZSC H8 15 - 9
28 sep 18:45 IJsselmeer H1 - De Amstel H1 13 - 8
28 sep 17:45 De Albatros H1 - Zwemvereniging Utrecht H3 5 - 5
28 sep 15:15 UZSC H9 - De Duinkikkers H2 5 - 12
22 sep 17:45 De Amstel H1 - ZPCH H3 7 - 10
21 sep 20:30 Zwemvereniging Utrecht H3 - IJsselmeer H1 8 - 9
21 sep 19:00 UZSC H8 - UZSC H9 9 - 17
14 sep 17:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - De Aalscholver H2 15 - 9
 
 
De Aalscholv..
 
De Albatros ..
 
De Amstel H1
 
De Duinkikke..
 
De Meeuwen D..
 
IJsselmeer H..
 
Schoonderbee..
 
UZSC H8
 
UZSC H9
 
ZPCH H3
 
Zwemverenigi..
 
De Aalscholver H2 21/328/39 - 612 - 57 - 69 - 56 - 818/412 - 86 - 5
De Albatros H15 - 3 13 - 23 - 69 - 44 - 67/34/410 - 316 - 55 - 5
De Amstel H13 - 153 - 5 4 - 84/43 - 915/38/36 - 87 - 104 - 10
De Duinkikkers H210 - 519/422/3 29/35 - 54 - 610 - 06 - 415/36 - 8
De Meeuwen Diemen H23 - 629/24 - 93 - 9 18/47 - 177 - 78 - 97/321/3
IJsselmeer H17/39 - 813 - 84/416 - 1 8 - 913 - 814/319 - 36 - 11
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1015 - 912 - 612 - 58 - 1015 - 428/3 15 - 912 - 518/49 - 3
UZSC H84 - 1313 - 89 - 510 - 615/321/35 - 11 9 - 1712 - 1129/3
UZSC H94 - 1129/38 - 65 - 123 - 26 - 74/46 - 11 7 - 52 - 13
ZPCH H35 - 117 - 107 - 95 - 127 - 144 - 118 - 1310 - 1221/3 4/4
Zwemvereniging Utrecht H314/37 - 718/47/311 - 68 - 913 - 514 - 314 - 211 - 3