MNC Dordrecht H6 (Heren)

Volgende wedstrijd:
MNC Dordrecht H6 - Z&PC De Gouwe H3
zaterdag 21 september 19:15
Sportboulevard Dordrecht

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZVVS H313
2AZC H513
3ZVL-1886 Tetteroo H713
4WSG NieMo (SG) H113
5Z&PC Rotterdam H313
6BZ&PC H400
7De Kempvis H300
8Z&PC De Gouwe H310
9d'ELFT H310
10ZPB H&L Productions H410
11Katwijk H410
12MNC Dordrecht H610
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
21 sepMNC Dordrecht H619:15Z&PC De Gouwe H3
28 sepAZC H517:50MNC Dordrecht H6
6 oktMNC Dordrecht H616:20BZ&PC H4
12 oktDe Kempvis H318:15MNC Dordrecht H6
20 oktd'ELFT H316:00MNC Dordrecht H6
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZVVS H311003844
2AZC H511003752
3ZVL-1886 Tetteroo H711003642
4WSG NieMo (SG) H111003871
5Z&PC Rotterdam H311003871
6BZ&PC H400000000
7De Kempvis H300000000
8Z&PC De Gouwe H31001078-1
9d'ELFT H31001078-1
10ZPB H&L Productions H41001057-2
11Katwijk H41001046-2
12MNC Dordrecht H61001048-4
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
21 sep 17:00 De Kempvis H3 - BZ&PC H4Rivièrabad
21 sep 18:30 Z&PC Rotterdam H3 - ZVL-1886 Tetteroo H7Zwemcentrum Rotterdam
21 sep 19:15 MNC Dordrecht H6 - Z&PC De Gouwe H3Sportboulevard
21 sep 19:30 d'ELFT H3 - Katwijk H4Kerkpolder
28 sep 17:00 d'ELFT H3 - ZVL-1886 Tetteroo H7Kerkpolder
28 sep 17:50 AZC H5 - MNC Dordrecht H6AquaRijn
28 sep 18:00 Z&PC Rotterdam H3 - WSG NieMo (SG) H1Zwemcentrum Rotterdam
28 sep 19:25 ZVVS H3 - Z&PC De Gouwe H3De Kulk
28 sep 20:00 Katwijk H4 - De Kempvis H3Aquamar
28 sep 20:50 BZ&PC H4 - ZPB H&L Productions H4De Kuil
5 okt 16:25 ZPB H&L Productions H4 - De Kempvis H3Inge de Bruijn Zwembad
5 okt 17:15 ZVL-1886 Tetteroo H7 - Z&PC Rotterdam H3De Zijl
5 okt 19:45 WSG NieMo (SG) H1 - ZVVS H3Polderbad
6 okt 16:20 MNC Dordrecht H6 - BZ&PC H4Sportboulevard
6 okt 17:00 Z&PC De Gouwe H3 - AZC H5De Sniep
12 okt 17:15 AZC H5 - WSG NieMo (SG) H1AquaRijn
12 okt 18:00 Z&PC Rotterdam H3 - d'ELFT H3Zwemcentrum Rotterdam
12 okt 18:10 ZVVS H3 - ZVL-1886 Tetteroo H7De Kulk
12 okt 18:15 De Kempvis H3 - MNC Dordrecht H6Rivièrabad
12 okt 18:40 BZ&PC H4 - Z&PC De Gouwe H3De Kuil
12 okt 20:00 Katwijk H4 - ZPB H&L Productions H4Aquamar
20 okt 16:00 d'ELFT H3 - MNC Dordrecht H6Kerkpolder
2 nov 17:10 ZVVS H3 - Katwijk H4De Kulk
2 nov 18:00 Z&PC Rotterdam H3 - AZC H5Zwemcentrum Rotterdam
2 nov 18:30 d'ELFT H3 - BZ&PC H4Kerkpolder
2 nov 19:45 WSG NieMo (SG) H1 - ZPB H&L Productions H4Polderbad
2 nov 21:15 ZVL-1886 Tetteroo H7 - De Kempvis H3De Zijl
3 nov 17:00 Z&PC De Gouwe H3 - MNC Dordrecht H6De Sniep
9 nov 16:30 AZC H5 - ZVVS H3AquaRijn
9 nov 19:40 BZ&PC H4 - Z&PC Rotterdam H3De Kuil
9 nov 20:00 Katwijk H4 - Z&PC De Gouwe H3Aquamar
9 nov 20:25 De Kempvis H3 - d'ELFT H3Rivièrabad
10 nov 19:35 MNC Dordrecht H6 - WSG NieMo (SG) H1Sportboulevard
10 nov 19:35 ZPB H&L Productions H4 - ZVL-1886 Tetteroo H7Inge de Bruijn Zwembad
16 nov 16:40 AZC H5 - Katwijk H4AquaRijn
16 nov 17:30 ZVVS H3 - BZ&PC H4De Kulk
16 nov 18:00 Z&PC Rotterdam H3 - De Kempvis H3Zwemcentrum Rotterdam
16 nov 19:45 WSG NieMo (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H3Polderbad
16 nov 20:45 ZVL-1886 Tetteroo H7 - MNC Dordrecht H6De Zijl
17 nov 14:15 d'ELFT H3 - ZPB H&L Productions H4Kerkpolder
23 nov 18:00 Z&PC Rotterdam H3 - Katwijk H4Zwemcentrum Rotterdam
23 nov 18:45 d'ELFT H3 - ZVVS H3Kerkpolder
23 nov 20:10 Z&PC De Gouwe H3 - De Kempvis H3De Sniep
23 nov 20:30 WSG NieMo (SG) H1 - BZ&PC H4Polderbad
23 nov 21:20 ZVL-1886 Tetteroo H7 - AZC H5De Zijl
24 nov 20:05 MNC Dordrecht H6 - ZPB H&L Productions H4Sportboulevard
30 nov 15:05 ZPB H&L Productions H4 - Z&PC Rotterdam H3Inge de Bruijn Zwembad
30 nov 15:25 De Kempvis H3 - ZVVS H3Rivièrabad
30 nov 18:00 BZ&PC H4 - AZC H5De Kuil
30 nov 18:55 WSG NieMo (SG) H1 - Katwijk H4Polderbad
30 nov 20:25 Z&PC De Gouwe H3 - ZVL-1886 Tetteroo H7De Sniep
1 dec 19:35 MNC Dordrecht H6 - d'ELFT H3Sportboulevard
7 dec 18:00 Z&PC Rotterdam H3 - MNC Dordrecht H6Zwemcentrum Rotterdam
7 dec 19:15 Katwijk H4 - BZ&PC H4Aquamar
7 dec 19:20 ZVL-1886 Tetteroo H7 - WSG NieMo (SG) H1Vijf Meibad
7 dec 20:00 ZVVS H3 - ZPB H&L Productions H4De Kulk
8 dec 15:15 d'ELFT H3 - Z&PC De Gouwe H3Kerkpolder
8 dec 15:30 AZC H5 - De Kempvis H3AquaRijn
14 dec 15:45 BZ&PC H4 - De Kempvis H3De Kuil
14 dec 17:20 AZC H5 - ZPB H&L Productions H4AquaRijn
14 dec 18:00 ZVVS H3 - MNC Dordrecht H6De Kulk
14 dec 18:00 Z&PC Rotterdam H3 - Z&PC De Gouwe H3Zwemcentrum Rotterdam
14 dec 19:15 Katwijk H4 - ZVL-1886 Tetteroo H7Aquamar
14 dec 19:40 d'ELFT H3 - WSG NieMo (SG) H1Kerkpolder
11 jan 17:45 MNC Dordrecht H6 - AZC H5Sportboulevard
11 jan 17:50 ZVL-1886 Tetteroo H7 - d'ELFT H3De Zijl
11 jan 18:15 WSG NieMo (SG) H1 - Z&PC Rotterdam H3Polderbad
11 jan 20:40 Z&PC De Gouwe H3 - ZVVS H3De Sniep
11 jan 20:45 De Kempvis H3 - Katwijk H4Rivièrabad
12 jan 18:55 ZPB H&L Productions H4 - BZ&PC H4Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 16:30 AZC H5 - d'ELFT H3AquaRijn
18 jan 18:30 De Kempvis H3 - WSG NieMo (SG) H1Rivièrabad
18 jan 18:50 BZ&PC H4 - ZVL-1886 Tetteroo H7De Kuil
18 jan 19:15 Katwijk H4 - MNC Dordrecht H6Aquamar
18 jan 20:35 ZVVS H3 - Z&PC Rotterdam H3De Kulk
19 jan 18:20 ZPB H&L Productions H4 - Z&PC De Gouwe H3Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 16:15 AZC H5 - Z&PC De Gouwe H3AquaRijn
25 jan 18:00 De Kempvis H3 - ZPB H&L Productions H4Rivièrabad
25 jan 19:40 ZVVS H3 - WSG NieMo (SG) H1De Kulk
25 jan 20:00 BZ&PC H4 - MNC Dordrecht H6De Kuil
25 jan 20:00 Katwijk H4 - d'ELFT H3Aquamar
1 feb 15:00 ZPB H&L Productions H4 - Katwijk H4Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 17:30 Z&PC De Gouwe H3 - BZ&PC H4De Sniep
1 feb 18:25 ZVL-1886 Tetteroo H7 - ZVVS H3De Zijl
1 feb 18:30 d'ELFT H3 - Z&PC Rotterdam H3Kerkpolder
1 feb 19:05 WSG NieMo (SG) H1 - AZC H5Polderbad
2 feb 17:30 MNC Dordrecht H6 - De Kempvis H3Sportboulevard
8 feb 14:20 ZPB H&L Productions H4 - MNC Dordrecht H6Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 16:00 AZC H5 - ZVL-1886 Tetteroo H7AquaRijn
8 feb 18:50 BZ&PC H4 - WSG NieMo (SG) H1De Kuil
8 feb 20:00 Katwijk H4 - Z&PC Rotterdam H3Aquamar
8 feb 20:20 ZVVS H3 - d'ELFT H3De Kulk
8 feb 21:20 De Kempvis H3 - Z&PC De Gouwe H3Rivièrabad
15 feb 17:45 MNC Dordrecht H6 - Katwijk H4Sportboulevard
15 feb 18:00 Z&PC Rotterdam H3 - ZVVS H3Zwemcentrum Rotterdam
15 feb 18:45 d'ELFT H3 - AZC H5Kerkpolder
15 feb 19:50 WSG NieMo (SG) H1 - De Kempvis H3Polderbad
15 feb 20:00 ZVL-1886 Tetteroo H7 - BZ&PC H4De Zijl
16 feb 18:30 Z&PC De Gouwe H3 - ZPB H&L Productions H4De Sniep
7 maa 18:00 Z&PC Rotterdam H3 - BZ&PC H4Zwemcentrum Rotterdam
7 maa 18:25 ZVVS H3 - AZC H5De Kulk
7 maa 19:50 WSG NieMo (SG) H1 - MNC Dordrecht H6Polderbad
7 maa 20:25 ZVL-1886 Tetteroo H7 - ZPB H&L Productions H4De Zijl
7 maa 20:30 Z&PC De Gouwe H3 - Katwijk H4De Sniep
8 maa 16:00 d'ELFT H3 - De Kempvis H3Kerkpolder
14 maa 16:55 De Kempvis H3 - ZVL-1886 Tetteroo H7Rivièrabad
14 maa 18:20 Katwijk H4 - ZVVS H3Aquamar
14 maa 19:15 BZ&PC H4 - d'ELFT H3De Kuil
14 maa 19:50 ZPB H&L Productions H4 - WSG NieMo (SG) H1Inge de Bruijn Zwembad
15 maa 18:15 AZC H5 - Z&PC Rotterdam H3AquaRijn
21 maa 17:55 ZPB H&L Productions H4 - d'ELFT H3Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 19:15 BZ&PC H4 - ZVVS H3De Kuil
21 maa 19:15 Katwijk H4 - AZC H5Aquamar
21 maa 20:25 Z&PC De Gouwe H3 - WSG NieMo (SG) H1De Sniep
21 maa 20:50 De Kempvis H3 - Z&PC Rotterdam H3Rivièrabad
22 maa 16:35 MNC Dordrecht H6 - ZVL-1886 Tetteroo H7Sportboulevard
4 apr 17:20 AZC H5 - BZ&PC H4AquaRijn
4 apr 18:00 Z&PC Rotterdam H3 - ZPB H&L Productions H4Zwemcentrum Rotterdam
4 apr 18:15 ZVVS H3 - De Kempvis H3De Kulk
4 apr 18:25 Katwijk H4 - WSG NieMo (SG) H1Aquamar
4 apr 19:50 ZVL-1886 Tetteroo H7 - Z&PC De Gouwe H3De Zijl
18 apr 16:30 MNC Dordrecht H6 - Z&PC Rotterdam H3Sportboulevard
18 apr 17:40 ZPB H&L Productions H4 - ZVVS H3Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 17:55 De Kempvis H3 - AZC H5Rivièrabad
18 apr 18:15 WSG NieMo (SG) H1 - ZVL-1886 Tetteroo H7Polderbad
18 apr 18:45 Z&PC De Gouwe H3 - d'ELFT H3De Sniep
18 apr 18:55 BZ&PC H4 - Katwijk H4De Kuil
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
AZC H5
 
BZ&PC H4
 
De Kempvis H..
 
d'ELFT H3
 
Katwijk H4
 
MNC Dordrech..
 
WSG NieMo (S..
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZVL-1886 Tet..
 
ZVVS H3
 
AZC H5 4/48/1218/116/1128/912/1025/115/314/128/29/11
BZ&PC H430/11 14/1214/318/425/18/212/109/1128/918/121/3
De Kempvis H318/421/9 9/1111/112/1018/18/221/325/114/330/11
d'ELFT H315/22/118/3 21/920/1014/128/121/217/1128/923/11
Katwijk H421/37/1228/925/1 18/14/49/118/212/1014/1214/3
MNC Dordrecht H611/16/102/21/1215/2 10/1121/918/424/1122/3?
WSG NieMo (SG) H11/223/1115/2?30/117/3 16/1111/12/1118/45/10
Z&PC De Gouwe H36/101/223/1118/47/33/1121/3 ?16/230/1111/1
Z&PC Rotterdam H32/117/316/1112/1023/117/1228/914/12 4/421/915/2
ZPB H&L Productions H4?12/15/1021/31/28/214/319/130/11 10/1118/4
ZVL-1886 Tetteroo H723/1115/22/1111/1?16/117/124/45/107/3 1/2
ZVVS H37/316/114/48/22/1114/1225/128/918/17/1212/10